ردیاب آهنربایی خودرو مدل GT20 – فروشگاه آنلاین مینی بیاب

الویت استفاده از نوع اپراتور بستگی به محل سکونت شما و یا شهر شما دارد به این علت که قدرت آنتن دهی اپراتور ها در مناطق و شهرهای مختلف متفاوت می دستگاه ردیاب آهنربایی باشد. برخی از مدل های جی پی اس آهنربایی علاوه بر داشتن باطری داخلی امکان اتصال باطری خارجی رو هم دارند، اینطوری قدرت نگهداری شارژ دو برابر میشه و میتونید مدت خلی طولانی تر از این دستگاه استفاده بکنید.

دستگاه ردیاب دارای میکروفون و بلندگوهای فوق حساس و قوی است. ردیاب آهنربایی یک باتری در داخل خود دارد که با شارژ کردن آن می توانید به مدت معین، آنرا زیر ماشین یا هر جایی از ماشین بچسبانید. بیشتر ردیابها در بازار ردیابهایی هستند که باید بر روی وسایل نقلیه مانند انواع خودرو ، دوچرخه ، قایق و یا موتور نصب گردند این نوع ردیابها زمانی را باید برای نصب کردن اختصاص داد. همچنین می توان از نمونه های مختلف ردیاب خودرو آهنربایی به عنوان جی پی اس برای انواع موتور سیکلت استفاده کرد.

ردیاب آهنربایی با استفاده از قطعه آهنربایی که به آن متصل شده است، بدون نیاز به سیم کشی و یا دسترسی به درون خودرو، به یک قسمت فلزی از بدنه خودرو چسبیده و پس از آن اقدام به ارسال اطلاعات موقعیتی خودرو در بازه های مختلف زمانی می نماید. دقت ردیاب آهنربایی مدل G907 بسیار دقیق است و در فضای باز نقطه زنی ردیاب با درصد خطای بین 1 الی 5 متر و در مکان های مسقف بین 15 الی 20 متر می باشد.

ردیاب آهنربایی مدل G907 ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار می باشد و مقاومت ردیاب در برابر آب IP65 است که در برابر پخش آب در روزهای بارانی و یا برف های زمستانی مقاوم می باشد. از دیگر قابلیت های ردیاب آهنربایی خودرو مدل GT20 می توان به ذخیره تاریخچه مسیر ها تا یک ماه و قابلیت تعریف ناحیه امن اشاره نمود. این دستگاه هم مانند دیگر انواع ردیاب های خودرو قابلیت ردیابی آنلاین خودرو را از طریق ورود به سامانه یا نرم افزار دارد و شما می توانید براحتی با گوشی، کامپیوتر و یا تبلت، ماشین خود را ردیابی کنید.

حتما بخوانید:
رابینسون کانو متس پس از دومین آزمایش مثبت PED برای فصل 2021 MLB متوقف شد