ردیابی معاملات NBA: پلیکان ها در یک بازی چهار تیمی استفان آدامز تندر را خریداری می کنند. باکس Jrue Holiday را اضافه می کند


خارج از فصل NBA این بار با سرعت بسیار خوبی پیش خواهد رفت ، زیرا لیگ باید قبل از فصل های عادی 22 دسامبر در پیش نویس ، آژانس رایگان ، اردوی آماده سازی و مسابقات مقدماتی قرار بگیرد. پروژه NBA آمد و رفت ، و یک آژانس رایگان در 20 نوامبر افتتاح کرد. اگرچه تیم های آگهی های مختلف برای در دسترس قرار دادن نام های بزرگتر در سال 2021 در این فصل بازار آژانس رایگان قدرت نخواهد داشت ، اما انتظار می رود بازار معاملات بسیار فعال باشد.

اکنون که مهلت قانونی معاملات در لیگ برداشته شده است ، اکنون می توان معاملات را رسمیت داد و تیم ها شروع به تقسیم بازیکنان و گزینه ها برای موقعیت بهتر خود برای فصل آینده می کنند. در اینجا آخرین معاملات اعلام شده در لیگ وجود دارد.

پیستونز تونی بردلی را به ژایر 76 با ژایر اسمیت معامله کرد

ژایر اسمیت یک بار 76ers را وسوسه کرد تا در جریان پیش نویس با Mikal Bridges تجارت کنند ، اما پس از سه فصل تحت الشعاع مشکلات بهداشتی ، به گفته تونی بردلی در عوض تونی بردلی به دیترویت رفت. آدریان ویناروسکی از ESPN. بردلی کمی بیشتر از جوئل امبیید و دویت هوارد به فیلادلفیا عمق می بخشد. در همین حال ، اسمیت یکی دیگر از پروژه های سنگین ساخته شده برای دیترویت است. پیستونز به همین دلیل در اوایل هفته جاری جاش جکسون را به خدمت گرفت. او استعداد دارد ، اما 76 موفق به حداکثر رساندن آن نشد. شاید پیستونز بتواند.

پلیکان در تجارت با چهار تیم استفان آدامز را به دست آورد

اوکلاهما سیتی تندر در این فصل از سال همچنان به بازسازی ترکیب خود ادامه می دهد ، زیرا این تیم از طریق تجارت از کریس پاول و مرکز شروع استفان آدامز نقل مکان کرده است. طبق گفته های Adrian Wojnarowski از ESPN.com ، آدامز در چارچوب معاملات با چهار تیم از جمله میلواکی باکس و دنور ناگتس راهی نیواورلئان پلیکانس خواهد شد. این معامله به عنوان تمدید قرارداد از قبل تعیین شده ، جرو هالید را از نیواورلئان به میلواکی می فرستد تا بسته ای را بدست آورد که تورهای اول و دوم آینده را به شهر اوکلاهما بفرستد. به عنوان بخشی از معامله ، ناگتس پیش نویس حق RJ Hampton را دریافت خواهد کرد.

تندر Trevor Ariza را در معاملات سه تیم خریداری می کند

گفته می شود Trevor Ariza دوباره در حرکت است. طبق گفته آدریان ویناروفسکی از ESPN.com ، پیستونز توافق کرده اند که آریزا را بفرستند و به عنوان بخشی از تجارت سه تیمی شامل دالاس ماوریکس ، غرامت برای اوکلاهاما سیتی تندر را آماده کنند. ماوریکس علاوه بر جابجایی آریزا ، دلون رایت را به دیترویت و جاستین جکسون را به شهر اوکلاهما می فرستد. تندر همچنین جیمز جانسون را به دالاس خواهد فرستاد.

سلتیکس با Enes Canter معامله می کند تا Blazers را در یک معامله با سه تیم ردیابی کند

تیم های بوستون سلتیکس ، پورتلند تریل بلیزرز و ممفیس گریزلیز بر سر توافق با سه تیم برای اعزام Enes Canter به Trail Blazers توافق کرده اند. طبق گفته آدریان ویناروسکی از ESPN. علاوه بر این ، Trail Blazers ماریو Hezonya را به Grizzly می فرستد ، وی همچنین سی امین انتخاب کلی در پروژه 2020 ، Desmond Bain را دریافت کرد. در همین حال ، طبق گفته وویناروفسکی ، سلتیکس Canter را از کتابهای خود حذف می کند و همچنین یک انتخاب پیش نویس آینده را از گریزلی دریافت می کند.

سلتیکس وینسنت پوآیر را با تندر برای دور دوم عوض می کند

سلتیکس با لیست نهایی روبرو است. حتی پس از معامله شماره 30 به طور کلی و دیدن گوردون هیوارد که از قرارداد خود منصرف شد ، همه 15 لیست آنها محاسبه شد. برای ایجاد کمی فضای اضافی برای کار با این فصل غیر آنها اعلام کردند یک معامله گر روز پنجشنبه مرکز ونسان پوآیره را برای دور دوم مشروط (احتمالاً 55 برتر محافظت شده) ارسال می کند. این حرکت از نظر بسکتبال معنای زیادی ندارد ، اما مکان دیگری را در لیست سلتیکس ایجاد می کند تا در یک آژانس رایگان استفاده شود.

رزمندگان به استثنای تجارت خود کلی اوبری جونیور را می بلعند

جنگجویان به لطف یک استثنا تجاری 17.2 میلیون دلاری که تابستان گذشته توسط آندره ایگوودالا به ممفیس ارائه داد ، فرصتی نادر برای اضافه کردن استعداد سربازان داشتند. طبق گفته های آنها ، آنها اکنون از آن استفاده می کنند تا از قراردادی 14.4 میلیون دلاری با کلی اوبری جونیور از اوکلاهما سیتی تندر استفاده کنند. ESPN آدریان وجناروفسکی. تندرها اگر بین 21 تا 30 سقوط کنند یک انتخاب گلدن استیت برای دور 20 در سال 2021 دریافت می کنند. تندر برای دور دوم دو گزینه دریافت خواهد کرد. Warriors برای پذیرفتن اوبری بار مالیاتی سنگینی را پرداخت خواهد کرد ، اما هنگامی که Clay Thompson امسال ظاهر شود ، آنها به همه کمکی که می توانند داشته باشند نیاز دارند.

حتما بخوانید:
نمونه بیزینس مدل صنعت پوشاک زنانه (مجلسی و خانگی) - ایران فاندر

جاز تجارت اد دیویس ، دو دور دوم به نیكس می رسد

جاز طبق آن حقوق کمی پرداخت می کند ESPN آدریان وجناروفسکی. اد دیویس ، که حدود 5 میلیون دلار بدهکار است ، همراه با دو انتخاب دور دوم راهی نیویورک نیکس می شود. این حرکت به جاز کمک کرد تا اتاقی زیر خط مالیات لوکس برای بازنویسی جردن کلارکسون و جستجوی یک نماینده آزاد به جز مودیان سطح متوسط ​​ایجاد کند. از طرف دیگر ، نیکس سرانجام از فضای خود برای جمع آوری دارایی استفاده می کند ، همانطور که بسیاری اظهار داشتند که باید در سال 2019 داشته باشند.

پیستون ها به حرکت خود ادامه می دهند و با GM Troy Weaver جدید سر و کار دارند. این بار آنها یک مرد بزرگ ایستاده را به Dewayne Dedmon اضافه کردند تا جای تونی اسنل مهاجم را بگیرد و از خیری توماس محافظت کند ، طبق گفته آدریان ویناروسکی از ESPN. ددمون در صورت از دست دادن کریستین وود در یک آژانس رایگان ، بیمه مرکزی را برای پیستون ها فراهم می کند. آتلانتا همچنان تلاش می کند تا در کنفرانس شرقی رقیب شود و ممکن است اسنل و توماس چهره های چرخشی برای آنها باشند.

تجارت جاز تونی بردلی و شماره 38 پیستونز را برای بررسی در آینده می برد

پیستونز در اولین پیش نویس Troy Weaver به عنوان GM دیترویت چندین حرکت انجام داد و یک بزرگ مرد دیگر را نیز اضافه کرد ، تونی بردلی از یوتا جاز را به دست آورد ، و همچنین حقوق 38 امین انتخاب NBA در سال 2020 را به دست آورد. توسط آدریان ویناروسکی از ESPN. بردلی به عنوان یک مرد بزرگ قائم که می تواند دقیقه ها از نیمکت فاصله داشته باشد ، در حیاط جلوی پیستونز عمق خواهد داشت.

سیکسرها با مهاجم باسابقه ال هورفورد ، به همراه انتخاب دور اول محافظت شده در سال 2025 ، سی و چهارمین انتخاب کلی در پیش نویس 2020 و حقوق نگهبان صرب واسیلیجه میچیچ از اوکلاهاما سیتی تندر برای نگهبان باسابقه دنی گرین در حال تجارت هستند. میچیچ 26 ساله یکی از بهترین نگهبانان اروپا به حساب می آید. تندر همچنین در چارچوب این معامله ترانس فرگوسن را به Sixers می فرستد. هورفورد سه سال برای قرارداد 4 ساله 109 میلیون دلاری که فصل گذشته با سیکسرز امضا کرد فرصت دارد ، در حالی که گرین یک سال از قرارداد فعلی خود باقی مانده است و قرار است در پایان فصل 21-2020 یک آژانس رایگان نامحدود باشد.

نیکس برای انتخاب 27 ، 38 شماره 23 ، آنته تومیچ از جاز را بدست آورد

نیویورک در اولین بازی انتخاب بالاتری داشت تا با شماره 8 خود در پیش نویس چهارشنبه کنار بیاید ، تیم را اعلام کرد. جاز همچنین پیش نویس حق را به دور دوم 2008 ، آنته تومیچ ، که انتظار نمی رود در NBA بازی کند ، ارسال کرد. مشخص نیست که برنامه نیویورک برای خرید جدید در این پروژه چیست ، شاید این می تواند بخشی از یک بسته خرده فروشی بزرگتر قبل یا در طول پروژه چهارشنبه شب باشد.

باکس بوگدانوویچ را از کینگز برای دیوینچنزو ، ایلیاسووا ، ویلسون خریداری کرد

بوگدان بوگدانوویچ ، 28 ساله ، طبق قراردادی جدید به جمع باکس ها خواهد پیوست که هنوز شرایط آن گزارش نشده است. همچنین میلواکی در این معامله جاستین جیمز وینگر را بدست خواهد آورد.

با این حرکت و معامله قبلی اعلام شده برای Jrue Holiday ، باکس سر و صدای بزرگ او را ایجاد کرد. به نظر می رسید بوگدانوویچ یک هدف منطقی است زیرا آنها تابستان گذشته ترجیح ندادند مالکوم بروگدن را دوباره به خدمت بگیرند ، زیرا او ترکیبی جذاب از تیراندازی و بازی سازی را به لیستی جذب کرد که به هر دو نیاز داشت. میلواکی سازندگان کافی نداشت ، حتی در زمان حضور Brogdon ، و بوگدانوویچ به جرمی کمی آب اضافه می کند که تقریباً در فصل عادی غیرقابل توقف بود ، اما می تواند در آینده پلی آف منجر به بن بست شود.

باکس برای انتخاب بلدسو ، هیل ، سه انتخاب دور اول Holiday را از پلیکان بدست آورد

Jury Holiday ، 30 ساله ، یکی از بهترین مدافعان لیگ و یکی از بهترین بازیکنان در بازار تجاری است. او یکی از معدود محافظان لیگ است که وقتی صحبت از محافظت از محیط می شود ، از اریک بلدسو فروکش نمی کند و اندازه او باعث انعطاف پذیری بیشتر او می شود. از همه مهمتر ، تعطیلات یک ارتقا massive گسترده در انتهای دیگر دادگاه است. برای دو فصل متوالی ، خطای غالب در فصل منظم میلواکی در برابر دفاع های نخبه پلی آف محکم و قابل پیش بینی به نظر می رسید. احتیاج به همبازی های بیشتری وجود داشت و Holiday نیز همین را فراهم می کرد ، در حالی که فقط هویت اصلی خود را تقویت می کرد. در فصل گذشته ، وی برای پلیکان به طور متوسط ​​19.1 امتیاز ، 6.7 پاس گل و 4.8 ریباند داشت.

حتما بخوانید:
دانلود زیرنویس فارسی فیلم After We Collided 2020

هیل یکی از بهترین ذخیره های لیگ در فصل گذشته بود و باکس در معامله با دو بازیکن با یک چرخش برای یک بازیکن ، عمق زیادی را فدا کرد. این مسئله همانطور که نیاز به عکسبرداری بیشتر است ، با توجه به پیشبرد فصل خارج ، مشکلی برای دفتر جلو است. Holiday یک تیرانداز spot مناسب و البته عالی نیست ، که برای دوره های موجود در این لیست Milwaukee مناسب است. هیل یک استثنا بود – او فصل گذشته 46 درصد از سه امتیاز برجسته خود را کسب کرد.

تریل بلیزرز ، کووینگتون را از راکتز برای آریزا ، دو انتخاب دور اول ، بدست آورد

رابرت کاوینگتون برای بلیزرها که فصل گذشته پس از جدایی از الفاروک آمینو و مو هارکلز فاقد عمق بال بودند ، خوش آمدید. نمونه اولیه وینگر 3-D مدرن NBA ، 6-7 كوینگتون ، 36 درصد 3 امتیازی است كه باید بتواند در خطای پورتلند كه در فصل گذشته سومین كارآمد بود ، جای دامیان لیلارد و سی جی مك كولوم را پاك كند. با 113.2 امتیاز در 100 مالکیت.

راکت ها از آریزا که میانگین 12.2 امتیاز ، 5.1 ریباند و 1.8 سرقت بود ، استفاده کردند ، در حالی که 36 درصد قوس سه امتیازی را برای چهار فصل با هیوستون از 2014-2018 به ثمر رساندند. ممکن است آریزا هنوز تمایل نداشته باشد به دنبال املاک و مستغلات در هوستون باشد. اگر راکت ها واقعاً به بهبودی متعهد هستند ، او با توجه به تجربه قهرمانی خود ، یک نامزد قدرتمند برای تبدیل شدن به یک مدعی است.

سان ها پل را از تندر به خاطر اوبر ، روبیو ، جروم ، لکا به دست آوردند

به نقل از The Athletic’s Shams ، ققنوس پس از به دست آوردن کریس پاول از “رعد” در ازای کلی اوبری جونیور ، ریکی روبیو ، تای جروم و جالن لک ، به عنوان تیمی قرار دارد که می تواند برای کسب موقعیت در پلی آف مرحله بعدی بجنگد. چارانیا پل با مونتی ویلیامز ، سرمربی تیم که در روزهای ابتدایی او با نیواورلئان مربیگری کرده بود ، متحد می شود. نگهبان کهنه سربازان راهنمایی مورد نیاز شدید خورشیدها را فراهم می کند. با نصب پل به عنوان نگهبان اصلی ، او مقداری از حملات هجومی را از دوین بوکر می گیرد ، که در نهایت می تواند تحت نظر پل به تمام توانایی های خود برسد.

برای تندر ، این دومین معامله ای است که فرانچایز تاکنون در خارج از فصل انجام داده است ، اما این بار بازگشت اوبره ، روبیو ، جروم و لکه به آنها قطعات جدیدی را برای آینده می دهد.

لیکرز ، گرین ، 2020 ، اولین دور تندر را برای شرودر معامله می کند

لیکرز پس از قهرمانی در حباب NBA ، قبلاً اقداماتی را انجام داده است تا اطمینان حاصل کند که می تواند از تاج خود برای فصل 21-2020 دفاع کند. به گفته آدریان ووناروسکی از ESPN ، لس آنجلس دنی گرین و 28 امین انتخاب کلی در NBA Draft در سال 2020 را برای دنی شرودر می فرستد. این گارد پیشکسوت به لس آنجلس بازیکن دیگری می دهد که می تواند برای خودش بسازد ، که در صورت نیاز به استراحت لبران جیمز و آنتونی دیویس ، باید به تقویت نیمکت کمک کند. وی در صورت عدم جذب مجدد راخون روندو ، که گفته می شود گزینه بازیکن 2.6 میلیون دلاری خود را برای فصل آینده رد کرد ، باعث بازگشت لیکرز می شود و او را به بازیکن آزاد نامحدود تبدیل می کند. قرارداد شرودر پس از این فصل آینده منقضی می شود ، بنابراین به LA امکان می دهد تا سال 2021 انعطاف پذیر باشد.

شرودر متحرک برای تندر نشان می دهد که این تیم در فصل 21-2020 بهبود کامل خواهد یافت. بازگشت انتخاب دور اول به سادگی به مجموعه انتخاب هایی اضافه می شود که OKC طی دو سال گذشته جمع کرده است و تندر هم اکنون می تواند گرین را به تیم دیگری برای انتخاب پیش نویس دیگر یا شاید یک چشم انداز جوان تبدیل کند.

پیستونز براون را برای موسی به دور نت فرستاد ، انتخاب دور دوم 2021

گفته می شود نت ها از سختی و سختی بروس براون برای تیمش خوششان می آید ، در حالی که پیستونز جانان موسی را که 29 امین مسابقه NBA 2018 است ، انتخاب می کند. از ویناروفسکی. موسی هرگز پایگاه خود را در Nets پیدا نکرد ، اما فرصت بیشتری برای اثبات خود با تیمی از دیترویت به دست می آورد که در حال بهبود است.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskürtçe aşk sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis