رتبه بندی کالج بسکتبال: کارولینای شمالی ، تگزاس ، موفق به کسب عنوان دعوت مائو می شود


CBS Sports Graphics

طبق گزارش CBS Sports Top 25 And 1 ، کارولینای شمالی و تگزاس دو تیم دارای بالاترین رتبه در مسابقات دعوت Maui در این فصل بودند. و حالا چهارشنبه با یک جفت تازه وارد پنج ستاره – گرگ براون از UT و Caleb Love از UNC یک بازی قهرمانی خواهیم گرفت.

این یک بعدازظهر درمانی خوب در اواسط هفته است.

این شورا برای ساعت 16:00 بعدازظهر برنامه ریزی شده است.

کارولینای شمالی به لطف پیروزی 67-63 مقابل استنفورد در روز سه شنبه که لاو 16 امتیاز برای تیم کسب کرد ، به آن بازی قهرمانی رسید. او در سه بازی برای تار هیلز که در رده دهم دفاع ملی قرار داشت ، به طور متوسط ​​13.0 امتیاز ، 3.3 پاس گل و 2.3 ریباند کسب کرد. در همین حال ، تگزاس به لطف فوران 66-44 ایندیانا در روز سه شنبه ، که در آن مت کلمن ، یک گارد ارشد ، 16 امتیاز برای تیم کسب کرد ، به عنوان قهرمانی رسید. او برای تیمی از تگزاس که در راندمان ملی دوم شد ، در سه بازی به طور متوسط ​​14.3 امتیاز ، 5.7 پاس گل و 2.3 ریباند کسب کرد. اینها به معنای واقعی کلمه دو تا از بهترین تیمهای دفاعی کشور هستند.

اگر برنده 70 امتیاز را لمس نکرد تعجب نکنید.

کارولینای شمالی در رتبه بندی روزانه CBS Sports Top 25 و 1 در بسکتبال کالج شماره 16 است. تگزاس شماره 19 است. ایندیانا پس از باخت به تگزاس از جمع 25 و 1 برتر حذف شد. لوئیزویل جایگزین حسینیان شد که پس از پیروزی 75-54 روز سه شنبه مقابل وسترن کنتاکی با نتیجه 4-0 نتیجه را به دست آورد. کاردینال ها کریس مک نیز پیروزی برابر سالن Seton دارند.

حتما بخوانید:
برنامه ورزشی برای سال 2020: دوشنبه شب رم ها در برابر باکس در فوتبال ؛ نگاه به روز شده در تقویم امسال

چهارشنبه 25 و 1 برتر
منبع: pencil-news.ir