رتبه بندی کالج بسکتبال: امتناع گونزاگا در برابر بیلور به معنای بیش از باخت بازی 1 در مقابل شماره 2 است

[ad_1]

top25and1-gonzaga.jpg
USATSI

گونزاگا در نظرسنجی آسوشیتدپرس شماره 25 در رتبه 25 برتر بود. بایلور شماره 2 بود. بنابراین رجیستری و خرس ها قرار بود 43 بازی 1 № در مقابل 2 № را به ما بدهند ، فقط 11 روز پس از این فصل ، جای تعجب نبود. . پس از برنامه ریزی بازی و انتشار نظرسنجی اصلی ، همیشه باید اینگونه باشد. اما این گفت که هنوز وحشی است. از آنجا که از نظر تاریخی ، بازی شنبه در ایندیاناپولیس ممکن است کمترین مسابقه برابر شماره 2 در تاریخ بسکتبال کالج باشد.

و سپس لغو شد.

طبق بیانیه صادر شده توسط هر دو مدرسه ، یک بازیکن گونزاگا و شخص دیگری در گروه مسافرتی Zags از نظر COVID-19 مثبت بودند. بنابراین چهل و سومین بازی در تاریخ کالج بسکتبال بین تیم های شماره 1 و شماره 2 در نظرسنجی AP چه خواهد بود ، در عوض اولین مبارزه شماره 1 با شماره 2 در تاریخ بسکتبال باقی خواهد ماند ، که توسط یک همه گیری جهانی برداشته خواهد شد.

(آه)

این بیش از هر چیز نیاز دارد به عنوان یادآوری از چگونگی پیشرفت همه چیز خدمت می کنند. گونزاگا-بایلور بزرگترین مصدوم فصل تاکنون است – اما آخرین نفر نخواهد بود. تا به امروز ، تقریباً 21٪ از تمام بازیهای برنامه ریزی شده به تعویق افتاده یا لغو شده اند. چرخش این تعداد در ماه مارس محتمل به نظر می رسد

در هر صورت ، گونزاگا و بایلور اکنون تضمین می کنند که در رده بندی روزانه 25 و 1 CBS Sports برتر در رده بندی بسکتبال کالج ، صبح روز یکشنبه ، شماره 1 و شماره 2 باشند. تنها چیزی که باعث حرکت در بروزرسانی صبح شنبه شد ، از دست دادن ویسکانسین با نتیجه 67-65 در مارکت بود. طبق قوانین 25 و 1 برتر ، تیمی که در حال حاضر 25 و 1 برتر محسوب نمی شود ، ویسکانسین با 10 امتیاز افت اتوماتیک روبرو شد. این بدان معنی است که سدها 17 پوند هستند. بازی بعدی آنها چهارشنبه است علیه لوئیزویل.

خارش برای تجزیه و تحلیل حلقه بیشتر در دانشگاه؟ در زیر گوش دهید و پادکست Eye on College Basketball را مشترک شوید ، جایی که ما با اطلاعات داخلی و واکنش های فوری شما را از چوب سخت دور می کنیم.

رتبه بندی 25 و 1 برتر در روز شنبه[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit