[ad_1]

top25and1-baylor.jpg
گتی ایماژ

هفته گذشته ، گونزاگا یک آزمایش مثبت COVID-19 در برنامه خود داشت. مربی Baylor هفته گذشته از COVID-19 مثبت بود. بنابراین هیچ تضمینی وجود نداشت که هر دو تیم به اندازه کافی قدرتمند باشند تا آخر این هفته با یکدیگر بازی کنند – و حتی اگر چنین بودند ، چه کسی می دانست که باز هم شکست نخورند و در رده های 1 و 2 قرار دارند؟

بسکتبال در سال 2020 چنین است.

اما گونزاگا روز چهارشنبه را پشت سر گذاشت ، و ویرجینیای غربی را با نتیجه 87-82 شکست داد. و بیلور روز چهارشنبه را پشت سر گذاشت و ایلینوی را با نتیجه 82-69 شکست داد. بنابراین Zags و Bears هر دو سالم و بدون شکست هستند. و در حالی که هیچ شیوع در 48 ساعت آینده وجود ندارد ، مدارس رتبه 1 و شماره 2 در روزانه CBS Sports Top 25 و 1 رتبه بندی روزانه در رتبه بندی بسکتبال CBS Sports – بدون ذکر نظرسنجی های Associated Press Top 25 و KenPom – بازی می کنند روز شنبه از ساعت 13:00 ET در ایندیاناپولیس از طریق CBS به یکدیگر.

باید عالی باشه

گونزاگا در روز چهارشنبه مشکلات بیشتری نسبت به بایلور داشت – بخشی از این مسئله به دلیل جالن سوگس در نیمه اول بود که به عنوان آسیب دیدگی مچ پا شناخته شد. با توجه به نحوه حرکت او ، و حالات صورت و این واقعیت که او دادگاه را ترک کرد و به رختکن رفت ، به نظر نمی رسید که تازه وارد 5 ستاره برگردد. اما ، تا حدودی شگفت آور ، او در نیمه دوم بازگشت و با چهار امتیاز ، پنج پاس گل و شش ریباند به کار خود پایان داد زیرا به رجیستری کمک کرد تا پس از برتری 53-43 ویرجینیا در 20 دقیقه پایانی.

آندرو نمبارد ، انتقالی از فلوریدا که در 35 دقیقه 19 امتیاز ، 6 پاس گل و 5 ریباند داشت ، گفت: “بازگشت وی برای ما عالی بود.” “فوتبال بازی کنید [in high school] بنابراین می دانید که سخت است. و ما کاملاً انعطاف پذیر هستیم تا بتوانیم کارهای مختلف را در مرحله دوم انجام دهیم [half] برای کمک به او برای ما خوب رقم خورد. “

مهمترین غافلگیری روز چهارشنبه در برنامه این بود که اورگان با نتیجه 83 بر 75 مغلوب میسوری شد. در نتیجه ، اردک ها از جمع 25 و 1 برتر حذف شدند و میشیگان جای آنها را گرفت ، که این یک پیروزی 3 بر صفر 84-65 در روز چهارشنبه برابر توپ ایالتی است.

خارش برای تجزیه و تحلیل حلقه بیشتر در دانشگاه؟ در زیر گوش دهید و پادکست Eye on College Basketball را مشترک شوید ، جایی که ما با اطلاعات داخلی و واکنش های فوری شما را از چوب سخت دور می کنیم.

رتبه بندی 25 و 1 برتر در روز پنجشنبه[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر