[ad_1]

طبق گفته هوستون راکت ، راسل وستبروک با جادوگران واشنگتن برای جان وال و انتخاب دفاعی برای دور اول در سال 2023 معامله می شود. آدریان ویناروسکی از ESPN. وستبروک در اوایل فصل درخواست معامله کرد و جیمز هاردن دیگر ستاره راکت نیز همین کار را انجام داد. این اتفاق پس از آن رخ داد که راکت ها از مربی مایک د آنتونی عبور کردند ، در حالی که به مدیر کل داریل مورای اجازه استعفا و تصاحب Philadelphia 76ers را داد.

درخواست تجاری هاردن بر اساس تمایل به پیوستن به هم تیمی سابق کوین دورانت با بروکلین نتز بود ، در حالی که وستبروک می خواست این شانس را داشته باشد که یک ژنرال واقعی در زمین باشد و دوباره یک بازیکن اصلی توپ باشد. در واشنگتن ، او باید این شانس را پیدا کند. در حالی که او در کنار یک نگهبان ستاره دیگر در بردلی بیل بازی می کند ، حرکت عالی و تیراندازی بیل باید این دو را به یکی از بهترین زمین های حمله NBA تبدیل کند و به جادوگران کمک کند تا به مرحله پلی آف برگردند. کنفرانس شرقی.

این هدف واشنگتن در این فصل بود ، در حالی که آژانس رایگان بیل در سال 2022 ظاهر می شود. جادوگران باعث شدند بیل فصل گذشته با یک سال تمدید موافقت کند ، اما از نظر تاریخی ، تیم ها بدون پیروزی در سطح بالا ، ستاره های بزرگ را نگه نمی دارند. اضافه شدن وستبروک ، تیم منتخب سال سوم NBA در سال گذشته ، باید گامی در آن جهت برای جادوگران باشد.

  • هوستون دریافت می کند: جان وال ، 2023 ، انتخاب دفاعی برای دور اول
  • واشنگتن دریافت می کند: راسل وستبروک

در همین حال ، موشک ها خطر بزرگی برای وال به وجود می آورند. وی و وستبروک عملاً قرارداد فوق العاده یکسان دارند: سه سال و حدود 132 میلیون دلار. اما وال از پارگی تاندون آشیل پاره شده است که یکی از جدی ترین آسیب ها در کل بسکتبال است. با توجه به مشکلات موجود در مورد مصدومیت ، نمی توان گفت که او در بازگشت چقدر با ارزش خواهد بود ، چقدر مقاوم خواهد ماند و یا اینکه چگونه با پیوستن به تیم جدید سازگار می شود.

اما راکتز ، پس از کنار گذاشتن دو انتخاب دور اول و دو تعویض برای بدست آوردن وستبروک در خارج از فصل نهایی ، ناامید دارایی های طولانی مدت شد ، اکنون سه انتخاب دور اول را در این فصل اضافه کرده است. آنها هنوز باید به درخواست تجاری هاردن و لیست نامشخص رسیدگی کنند ، اما حداقل آنها اندکی قبل موفق به بارگیری مجدد کابینه شدند که به نظر می رسد بهبودی اجتناب ناپذیر است. در همین حال ویزاردز با افزودن وستبروک ، توانست مدتی بهبودی را متوقف کند. این باعث می شود آنها برنده احتمالی معامله باشند ، اما هر دو تیم امتیازات قوی برای این مبادله کسب می کنند.

کلاس جادوگران: B +

تاریخچه اخیر مدافعانی که توپ هایی را که از تاندون های آشیل پاره شده خارج می کنند کاملا فاجعه بار است. در اینجا خلاصه ای آورده شده است:

  • کوبی برایانت در طول فصلی که آشیل خود را پاره می کرد ، به طور متوسط ​​27.3 امتیاز در هر بازی با 46.3 درصد شوت زد. بعد از آن او با شوت 36.6٪ به طور متوسط ​​18.9 امتیاز گرفت.
  • قبل از پاره کردن آشیل ، براندون جنینگز در 39.1 درصد تیراندازی برای حرفه خود به طور متوسط ​​16.6 امتیاز در هر بازی داشت. او تا پایان دوران حرفه ای خود به طور متوسط ​​6.9 امتیاز با 36.3 درصد شوت زنی داشت.
  • Chauncey Billups در طول فصلی که آشیل خود را پاره کرد به طور متوسط ​​15 امتیاز در هر بازی با 36.4 درصد شوت زد. او سپس فقط 41 بازی انجام داد که میانگین 6.2 امتیاز در هر بازی با 36.5 درصد شوت داشت.

این ارقام مورد توجه وال است. تعداد کمی از بسکتبالیست ها بیشتر به دو و میدانی اعتماد می کنند. آسیب های آشیل باعث می شود بازیکنان از قابلیت انفجار محروم شوند. ارزش آن در درجه اول در مرحله انتقال است. وال در کارنامه خود 32.4 درصد امتیاز 3 امتیاز دارد. یک احتمال بسیار واقعی وجود دارد که او هنگام بازگشت بازیکن با ارزش مثبت نباشد. پس از سه سال و بیش از 132 میلیون دلار باقی مانده از قرارداد او ، این فاجعه بار خواهد بود.

وستبروک قرارداد تقریباً یکسانی دارد. استقامت و افت ورزشی او نیز از نگرانی های قابل قبول است. ما به تازگی محدودیت هایی را که او فصل به فصل ارائه می دهد دوباره مشاهده کرده ایم. اما برای تیمی که فقط برای رسیدن به فصل تلاش می کند ، با خیال راحت می توانیم این را بگوییم: وستبروک بازیکنی با ارزش مثبت است. او در یک مسابقه All-NBA از یک تیم سوم بیرون می آید ، با میانگین 30.9 امتیاز ، 7.8 ریباند و 6.7 پاس گل در بیش از 50 درصد شوت در 33 بازی اخیر خود قبل از حباب.

بیشتر این موفقیت بدون مرکز حاصل شد. فاصله واشنگتن به اندازه هوستون ثابت نخواهد بود ، اما همچنین دقیقاً اوکلاهما سیتی نیست. هر تیمی که دارای Beale و Davis Bertans باشد ، می تواند فاصله توهین بالاتر از حد متوسط ​​را فراهم کند ، در صورتی که این در اولویت تصمیمات تیم است. جادوگران قبل از حباب با نقض در جایگاه سیزدهم قرار گرفتند ، اگرچه ایش اسمیت و آیزایا توماس به عنوان نگهبان شروع به کار کردند. ارتقا قابل توجه است.

این ارتقا probably احتمالاً به نفع برداشت بیل انجام شده است. وی در سال 2019 یک سال تمدید قرارداد را امضا کرد ، اما تنها دو سال با آژانس رایگان فاصله دارد. جادوگران هنوز تمایلی به تجارت او نشان نداده اند و این نشان می دهد که هدف اصلی آنها محاصره او با یک تیم برنده است تا او را متقاعد کنند که مدت طولانی در واشنگتن بماند. اینکه آیا آنها واقعاً این کار را کرده اند یا نه ، محل بحث است. کنفرانس شرقی عمیق تر از هر زمان دیگری است ، و داستان وستبروک در تعامل با سوپراستارهای دیگر … مختلط است. امروز اما واشنگتن تیم به مراتب بهتری نسبت به دیروز است. آنها هدفی را تعیین کرده و گامی در جهت دستیابی به آن برداشته اند.

اینجا مسئله این نیست. آنچه باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد این است که آیا جادوگران حتی باید برای بازداشت Biel تلاش کنند. حتی با وستبروک ، آنها دفاعی خود را ارتقا نداده اند و در رده 29 قرار گرفته اند. بدون یک دفاع کارآمد ، بعید است که آنها شش تیم در کنفرانس شرقی باشند ، و آنها را مجبور می کند از طریق مسابقات بازی به فصل راه پیدا کنند. حتی اگر این کار را انجام دهند ، به احتمال زیاد با شلچرهای سنگین وزن کنفرانس شرقی درجه یک مانند میلواکی روبرو خواهند شد.

در مبارزه برای رسیدن به پلی آف افتخار وجود دارد ، اما ستاره ها بندرت در تیم هایی می مانند که نمی توانند آنها را به یک رقابت قانونی برای قهرمانی برسانند. تیم هایی مانند میامی ، بروکلین و دنور از قبل در آنجا حضور دارند و به محض دسترسی بیل آماده هستند. هیچ چیز در سنگ قرار نمی گیرد. بیل هنوز می توانست بماند. واشنگتن ممکن است جنبش های دیگری را در آستین خود داشته باشد. اما حتی پس از معامله برای Westbrook ، به نظر می رسد که ترک Biel بیش از حد نخواهد بود و اگر چنین باشد ، تجارت با Biel و روی آوردن به بازسازی دوره بلند مدت عاقلانه تر خواهد بود. بازگشت چنین معامله ای قابل توجه خواهد بود. Athletic در سال 2019 اعلام کرد که کلیپرز قبل از به دست آوردن پل جورج ، Beal را تعقیب می کند. از اوکلاهما سیتی بپرسید که گرفتن Shay Gilgius-Alexander و پنج انتخاب دور اول چه حسی دارد.

خوشبختانه ، جادوگران موفق شدند در این معامله کاملاً خود را از عزیمت احتمالی بیل جدا کنند. انتخاب واشنگتن بسیار قوی است: طبق 14 برتر 14 در سال 2023 ، 12 برتر در 2024 ، 10 برتر در 2025 ، 8 برتر در 2026 Athletic’s Sham Harania. هیچ سناریویی وجود ندارد که آنها بیل را از دست بدهند و امکان جایگزینی آن با یک پروژه فوقانی ، خط را پایین بیاورید. می توانید روند آنها را زیر سال ببرید ، اما این بهترین نتیجه ممکن است که می توانند در راهی که انتخاب کرده اند امیدوار باشند. آنها بدون اینکه متحمل پول اضافی درازمدت شوند و یا خود را در معرض کاستی های مهم بلند مدت قرار دهند ، وال را به طور قابل توجهی ارتقا داده اند. این یک سود بزرگ است.

کلاس موشک: B-

مطابق با تیم مک ماهون از ESPNهدف هوستون همچنان ادامه رقابت با جیمز هاردن است. اگر این نیت درست باشد ، این معامله خراشیده می شود. با نادیده گرفتن خطرات ذاتی معامله برای وال پس از آسیب دیدگی آشیل ، راکت ها سعی کردند هاردن را با یک تیرانداز بد بدست آورند: سرعت ناگتس سابق تای لاوسون. او 12 بازی در هوستون آغاز کرد و راکت ها 4-8 بیرون آمدند. این تنها فصلی بود در دوره هاردن که در آن راکت ها نتوانستند بیش از .500 را به پایان برسانند و برای آخرین بار هوستون با نقض خارج از شش تیم برتر به پایان رسید. وستبروک بی نظیر است. او چیزهای زیادی را آورد که قبل از آن هیوستون نداشت ، با تنظیمات جدی در جای دیگر ، موشک ها توانستند ضعف تیراندازی او را جبران کنند. دلیل زیادی وجود ندارد که باور کنیم همین حرف را می توان برای وال نیز زد.

شایعات حاکی از آن است که هاردن تمایل بیشتری به بازی توپ به جلو دارد ، که این ممکن است برخی از آسیب هایی را که ضربه ضعیف وال می تواند به خطای هوستون وارد کند ، محدود کند ، اما به نظر نمی رسد که او در نوع اوج خود نوعی ماستر نیمه دادگاه باشد. . به گزارش “تمیز کردن شیشه” ، واشنگتن در هر چهار فصل سال گذشته سلامت خود بین 10 تا 22 در امتیازات دادگاه به پایان رسید. هاردن یک شریک حیاط خلوت بهتر از بیل است ، اما وال خود نسخه بدتری خواهد بود. علاوه بر این ، هاردن بهترین گلزن فصل منظم نسل خود است. بیرون آوردن توپ از دست او دقیقاً بهینه نیست.

اما باید این احتمال را نیز بپذیریم که خط حزب هوستون حقیقت نیست بلکه یک حقه است. اگر راکت ها قصد تجارت هاردن را داشتند ، احتمالاً او را از بالای کوه فریاد نمی زدند. همچنین لازم به ذکر است که بسیاری از بازیکنان مورد بحث در شایعات هاردن تیراندازان بدی هستند. بازی در کاریس لوورت یا بن سیمونز با وستبروک معنایی نداشت. آنها در کنار وال قرار نمی گرفتند ، اما اگر او واقعاً پس از پاره شدن تاندون آشیل پوسته ای از خود سابق خود بود ، گچ او روی نیمکت بسیار راحت تر از یک وستبروک سالم بود.

اگر در واقع قصد دارد تجارت هاردن در نهایت انجام شود ، صرف نظر از بازده ، وال احتمالاً به دلایلی ساده بیشتر از وستبروک برای آنها منطقی است. راکت ها برای بد بودن و بهبودی پنجره بسیار کوتاهی دارند و وال مطمئناً در چند فصل آینده بازیکن بدتری نسبت به وستبروک خواهد بود.

تا زمانی که انتخاب آنها در جمع چهار تیم برتر این فصل نباشد ، هیوستون حق انتخاب در مرحله اول انتخاب خود در سال 2021 را مدیون اوکلاهما سیتی است. به نظر می رسد آنها با این انتخاب به عنوان یک نوشتن نامه برخورد می کنند. سپس آنها چهار انتخاب برتر خود را از سال 2024 و 2026 برای دور اول به همراه اوکاپ معاوضه برای انتخاب خود در سال 2025 مدیون اوکلاهما سیتی هستند (اگرچه انتخاب آنها توسط 10 نفر برتر محافظت می شود). به عبارت دیگر ، آنها فقط در دو مرحله از شش پیش نویس بعدی: 2022 و 2023 انتخاب خود را برای دور اول کنترل می کنند.

بنابراین ، آنها باید در آن فصول تا آنجا که ممکن است بد باشند تا دو سنگ بنای اساسی برای حمل آنها در این دوره تاریک 2024-2024 پیدا کنند. بد بودن با وستبروک در این لیست تقریباً غیرممکن است. به یاد داشته باشید که وقتی اوکلاهما سیتی به دورانت باخت ، آنها را به 47 پیروزی و یک پلی آف رساند. محدودیت های وستبروک در پلی آف مشکلات جدی ایجاد می کند. در فصل منظم؟ این تهدیدی است که سطح خاصی از صلاحیت را تضمین می کند و احتمالاً هوستون ترجیح می دهد از آن جلوگیری کند. دیوار آسیب دیده چنین تضمین هایی را ندارد و هرگز زمان بهتری برای عقد قرارداد بد نسبت به دوران نقاهت نیست.

به طور کلی ، راکت ها در این فصل در شارژ با دارایی های جوان عملکرد خوبی داشته اند. آنها دو گزینه برای رابرت کاوینگتون در نظر گرفتند و با یک معامله بسیار متوسط ​​یک All-Star بالقوه 25 ساله را در Christian Wood پیدا کردند. آنها در انتخاب معامله دور اول دیگر در این معامله خوب عمل کردند ، در کمال تعجب به آنها راند اول ورودی (سه) بیشتر از خروجی (دو قله ، البته دو قله بسیار ارزشمند) داد.

اما موشک ها به خوبی می توانند در برابر دفاع سبک تر در این انتخاب مقاومت کنند. اگر واشنگتن Biel را از دست بدهد ، شانس کمی برای ادامه رقابت آنها پس از آن وجود دارد. احتمال انصراف از 14 تیم برتر در دو سال اول پس از آن اندک به نظر می رسد. اگر بعد از آن به سرعت بهبود یابند ، هوستون هنوز هم می تواند با انتخاب مناسبی از آنجا برود. اما باید پذیرفت که احتمال منطقی وجود دارد که راکت ها بدون انتخاب دور اول از این معامله خارج شوند. جادوگران بعد از Beale قفل شده اند تا پس از از دست دادن ، نهم یا بدتر از هر چهار پیش نویس را انتخاب کنند؟ احتمالا نه.

این سطح آنها را به زیر واشنگتن کاهش می دهد. وال تنها بسکتبالیست با قراردادی به اندازه وستبروک بود که می توانست این تجارت را تسهیل کند. بنابراین هیوستون هیچ نفعی از انتقال معامله از وستبروک ندارد. آنها باید جای دیگری ارزش پیدا می کردند تا انصراف از بازیکن برتر را توجیه کنند. شاید آنها این کار را کردند. ممکن است نباشند. آنها احتمالاً می توانند کمی بیشتر بدست آورند. اما اگر هیوستون در حال بهبودی است ، امروز آینده آنها کمی روشن تر از دیروز به نظر می رسد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر