رتبه بندی بسکتبال کالج: نبردهای کنتاکی در کانزاس و دوک میزبان میشیگان در Champion Classic


گتی ایماژ

Champions Classic سه شنبه شب در شرایط عادی اتفاق نخواهد افتاد ، زیرا در این همه گیر COVID-19 در شرایط عادی هیچ اتفاقی نمی افتد. اما اینها هنوز چهار مارک بزرگ هستند که توسط چهار مربی در تالار مشاهیر یادبود نایسمیت رهبری می شوند. بنابراین این یک اتفاق جذاب در ابتدای فصل ورزشی است.

برنامه به شرح زیر است:

بازی بعدی ، که در Bankers Life Fieldhouse در مرکز شهر ایندیاناپولیس برگزار می شود ، احتمالاً بزرگترین بازی است ، فقط به این دلیل که بازنده کنتاکی-کانزاس چهارشنبه با رکورد 1-2 نتیجه خواهد گرفت. این نتیجه کانزاس فصل را با باخت 102 بر 90 گشود در حالی که کنتاکی در یکشنبه 76-64 باخت مقابل ریچموند که در آن Wildcats 0 -10-10 از محدوده 3 نقطه ای به پایان رسید – و با 21 انقلاب در مقایسه با فقط پنج پاس گل.

در نیمه دوم انگلیس صفر پاس گل داد.

زشت بود

تازه واردین کنتاکی فقط دو روز پس از اینکه به ریچموند گم شدند ، چقدر بهتر به نظر می رسند؟ آیا فقط دو روز پس از اینکه در مقابل ریچموند گم شدیم ، می توان مواردی را که باید اصلاح شوند اصلاح کرد؟ مثل همیشه ، خواهیم دید. اما برای آنچه ارزش دارد ، جیهاوک ها به عنوان لیست شده اند 4.5 امتیاز مورد علاقه. بنابراین ، بدون ناراحت بودن ، Wildcats جان کالیپاری در بازی روز یکشنبه با جلیقه زردهای فنی جورجیا توسط جاش پاستر ، 1-2 بازی ثبت می کند.

هر چهار مدرسه Champions Classic روزانه در کالج بسکتبال در رتبه بندی به روز شده CBS Sports Top 25 And 1 قرار دارند. کانزاس شماره 5 است. دوک شماره 6 است. میشیگان شماره 9 است و کنتاکی شماره 21 است.

حتما بخوانید:
سلتیکس ، هورنتس ، گوردون هیوارد را امضا و معاملات خود را به اشتراک می گذارد ، و عکس های گزارش جزئی آینده را به اشتراک می گذارد

خارش برای تجزیه و تحلیل حلقه بیشتر در دانشگاه؟ در زیر گوش دهید و پادکست Eye on College Basketball را مشترک شوید ، جایی که ما با اطلاعات داخلی و واکنش های فوری شما را از چوب سخت دور می کنیم.

رتبه بندی 25 و 1 برتر در روز سه شنبه
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید