رتبه بندی بسکتبال کالج: سه تیم بزرگ در 5 تیم برتر 25 نظرسنجی برتر پشت گونزاگا ، بیلور


برای اولین بار در تاریخ برنامه ، گونزاگا در این دوره از مسابقات در کالج بسکتبال به عنوان تیم شماره 1 انتخاب شد. او تاریخ بیشتری را در روز دوشنبه ثبت کرد و برای اولین بار در به روزرسانی هفته 2 نظرسنجی AP Top 25 برای اولین بار ظاهر شد. زاگس در وهله اول 57 رأی گرفت تا از بایلور که 6 رأی را به راحتی کسب کرد ، دوری کند.

گونزاگا ، بیلور و آیووا تنها ستون در پنج نظرسنجی AP پس از یک هفته افتتاحیه وحشیانه بودند که شماره قبلی را مشاهده کرد. 3 Vilanova و قبلی – نه. 4 ویرجینیا متحمل ضررها می شود. آیووا با دو پله صعود به رتبه 3 رسید ، در حالی که ویسکانسین با سه پله صعود به رتبه 4 رسید. ایلینوی از شماره 8 به شماره 5 منتقل شد.

پایان 10 برتر این هفته دوک ، کانزاس ، میشیگان ، کریتون و هوستون است ، و یک ساعت الزامی Champion Classic را در روز سه شنبه ایجاد می کند که شامل دو تیم از 10 تیم برتر در دوک و میشیگان است. فصل دوم از دو فصل این رویداد شامل شماره 7 در کانزاس و شماره 20 در کنتاکی است. Wildcats پس از سقوط در ریچموند در روز یکشنبه 10 مکان سقوط کرد.

AP Top 25

25 تیم برتر در نظرسنجی بسکتبال آسوشیتدپرس ، با رأی برای مقام اول در پرانتز ، ثبت شده تا روز یکشنبه ، کل امتیازات بر اساس 25 امتیاز برای رأی دادن به مقام اول از طریق یک امتیاز برای رأی دادن به جایگاه 25 و رتبه بندی توسط هفته گذشته:

حتما بخوانید:
شایعات MLB: ممکن است بلیک اسنل ، سونی گری معامله شود. Blue Jays به JT Realmuto و دیگران علاقه مند هستند

همچنین گرفتن رای: میشیگان 90 ، خیابان سن دیگو Loyola از شیکاگو 1 ، TCU 1 ، کلرادو 1 ، BYU 1.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید