[ad_1]

روز سه شنبه ، رایان شازیر ، مدافع پیشین پیتسبورگ استیلرز اعلام کرد که یک سازمان غیر انتفاعی را برای بهره مندی و حمایت از بیماران آسیب دیده نخاع راه اندازی کرده است. این صندوق توانبخشی ستون فقرات ریان شازیر است. این خبر سه سال پس از آسیب دیدگی نخاع در طی یک بازی منتشر شد.

شازیر پس از آسیب دیدگی در سال 2017 فقط 20٪ شانس راه رفتن مجدد را دریافت کرد ، اما اکنون تنها راه می رود. استیلر سابق در مورد راه اندازی یک سازمان غیر انتفاعی بسیار نزدیک به قلب او اظهار داشت:

“من صمیمانه خوشحالم که صندوق توانبخشی ستون فقرات رایان شازیر را اعلام کردم. من و تیم من در پشت صحنه کار می کنیم تا راه هایی برای ادامه پیشرفت جامعه نخاعی پیدا کنیم. یک قدم در یک زمان ما نگاه مردم به ستون فقرات را تغییر خواهیم داد. آسیب های ستون فقرات. “

هدف Shazier این است که به بیماران در روند بهبودی کمک کند و به آنها اجازه دهد به آنچه که دسترسی داشته اند دسترسی داشته باشند و به آنها در هزینه های بالا کمک کند.

به گفته ویلیام کاسلینگ ، رئیس صندوق ، مأموریت بنیاد توانبخشی ستون فقرات رایان شازیر “بهینه سازی بهبودی و ایجاد جامعه ای برای توانمندسازی بیماران SCI ، خانواده ها و مراقبان است.”

شازیر می گوید تجربه وی به وی دیدگاه جدیدی در مورد آسیب های ستون فقرات داده است.

“این آسیب دیدگی به من کمک کرد تا ببینم جامعه SCI هر روز از چه روشی رنج می برد و نابرابری هایی که مردم هنگام دریافت مراقبت های مورد نیاز با آنها روبرو هستند. من می خواهم برای افرادی که چنین مبارزاتی از جمله مراقبان و خانواده ها ، “Shazier گفت.

Castling اولین حوزه تمرکز خود را توضیح داد و گفت: “بیش از 90٪ موارد SCI ناشی از یک واقعه آسیب زای ناگهانی و غیرمنتظره است. تمرکز اولیه ما جمع آوری پول برای کمک به کسانی است که دچار آسیب دیدگی و آسیب دیدگی ورزشی هستند. تصادفات رانندگی “

هم تیمی های سابق شاسییر و همچنین سایر بازیکنان لیگ ، از جمله بن روتلیسبرگر ، مایک تاملین ، تی جی وات و کم هیوارد ، تلاش های وی را تبریک گفتند.

بیگ بن گفت: “تبریک می گویم! …. با آرزوی موفقیت و موفقیت برای شما و بنیاد شما در جهان! # استادان”

تاملین گفت: “شما در جنگ می جنگید و من آنقدر به شما احترام می گذارم كه به دیگران كمك می كنید همین كار را بكنند.

در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد صندوق کسب کنید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر