راننده F1 ، Romain Grosjean ، بروزرسانی پس از تصادف GP GP در بحرین را منتشر کرد


گتی ایماژ

راننده فرانسوی فرمول یک رومن گروژان روز یکشنبه در یک جایزه بزرگ بحرین دچار سانحه وحشتناکی شد اما موفق به ترک آنجا شد و اکنون در بیمارستان بهبود می یابد.

گروسژان 34 ساله در دور ابتدای مسابقه با اتومبیل خود تصادف کرد و با حدود 140 MPH وارد دیوار شد. شدت برخورد آنقدر شدید بود که ماشین گروسژان را دو تکه کرد ، در حالی که کابین خلبان بلافاصله شعله ور می شود. این صحنه فوق العاده ترسناک و ناراحت کننده ای بود ، اما به طور معجزه آسایی گروسژان با جراحات جزئی از آتش بیرون آمد.

اندکی پس از مسابقه ، گروسژان یک به روزرسانی از بیمارستان ارسال کرد و گفت که او کار “خوبی” انجام می دهد. هر دو دست وی پس از سوختگی به شدت پانسمان شده بود اما به نظر می رسد حال خوبی دارد.

گروسژان همچنین گفت که اگر وسیله ایمنی “هاله” ماشین او نبود (چیزی که قبلاً اعتراض کرده بود) ، نتیجه می توانست بسیار بسیار بدتر باشد.

تیم Haas F1 بیانیه ای منتشر کرد روز یکشنبه بعد از ظهر ، با اعلام اینکه Grosjean یک شب در بیمارستان بستری خواهد بود ، همچنان ادامه دارد تا تحت معاینه و درمان سوختگی پشت بازوها قرار گیرد ، اما همه اشعه ایکس بدون شکستگی بازگشت.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>