[ad_1]

پخش کننده Seahawks ، DK Metcalf حتی دو فصل کامل را در NFL به پایان نرسانده است ، اما پس از شروع کار داغ با راسل ویلسون ، این دو وقتی که می توانند در طول مدت حضور در سیاتل با هم به نتیجه برسند ، فکر می کنند که بزرگ است.

در مصاحبه اخیر خود با ESPN.com ، متكالف فاش كرد كه یك چیزی كه درباره آن با ویلسون صحبت كرده این بود كه این دو دوست دارند ركورد NFL را برای بیشتر لمس كردن ها بین یك پاسبان و یك گیرنده بشكنند. اگر متکلف مطمئن نبود که چه کسی رکورددار آن است ، اکنون می داند زیرا ویلسون این اطلاعات را به صورت متنی برای او ارسال کرده است.

ویلسون در ESPN.com نوشت: “پیتون منینگ و ماروین هریسون رکورد بیشترین لمس را برای دو یا یک گیرنده خط حمله با 114 دارند.”

بنابراین دریافت این رکورد از نظر متکالف چه حسی دارد؟

متکالف گفت: “من هر وقت که برای بازی می روم ، هر وقت که برای تمرین می روم این را در ذهن دارم.” “این رکورد است که باید توسط ما شکسته شود این یکی از ما در حال تعقیب است.”

متکالف قبلاً ثابت کرده است که می تواند هرکسی را در زمین بدرقه کند – سلام ، بودا بیکر – اما شکستن این رکورد چندان آسان نخواهد بود. در 11 هفته ، ویلسون و متکالف با 9 تاچ داون ارتباط برقرار کردند ، که باعث می شود در طول فصل 14 گام بردارند. اگر آنها به طریقی موفق شوند سالانه به طور متوسط ​​14 تاچ داون را برای پیشبرد به دست آورند ، شکستن رکورد 2028 زمان لازم است. البته گفتن این کار بسیار راحتتر از انجام است.

دو بزرگترین مشکلی که آنها ممکن است با آن روبرو شوند این است که ویلسون 40 ساله خواهد بود و هیچ تضمینی برای ماندن متکلف در سیاتل وجود ندارد. اگرچه او به وضوح می خواهد در Seahawks بماند ، اما به طور بالقوه قادر خواهد بود به عنوان بازیکن آزاد سود زیادی بدست آورد ، خصوصاً اگر در هر فصل به طور متوسط ​​14 بارگیری در هر بار انجام شود. هر دو باید سالم بمانند. علاوه بر این ، حفظ این سرعت آسان نیست. منینگ و هریسون 11 فصل طول کشید تا به 114 تاچ داون برسند ، یعنی میانگین آنها سالانه 10.4 امتیاز است.

همه اینها ممکن است به همین دلیل باشد که منینگ فکر می کند رکوردش با هریسون شکست ناپذیرترین رکوردی است که او دارد.

منینگ در سال 2016 گفت: “من فکر می کنم بسیاری از رکوردها شکسته خواهد شد – بیشتر رکوردهای من شکسته خواهد شد – من اعتقاد ندارم که رکوردی که من و ماروین باید بیشترین لمس را انجام دهیم شکسته خواهد شد.”

این به نظر یک چالش است و ویلسون و متکالف دو پسری هستند که عاشق یک چالش خوب هستند. سرانجام ، آنها روابط خود را هنگام آموزش با هم در مکزیک در خارج از فصل برقرار کردند ، و ویلسون می گوید که این قبلا نتیجه داده است.

ویلسون گفت: “سطح کاملاً دیگری از بازی وجود دارد که فکر می کردیم من و من واقعاً می توانیم به آنجا برویم.” “ما می خواهیم آن را به یکی از روابط ویژه مانند جو مونتانا-جری رایس تبدیل کنیم. ما زمان زیادی را به تنهایی صرف کردیم و فقط کارهای اضافی را انجام دادیم و قطعاً تاکنون به طرق مختلف نشان داده شده است.”

این اولین بار نیست که ویلسون به تلاش برای تقلید از مونتانا و رایس اشاره می کند. اوایل این فصل ، ویلسون در مصاحبه ای پس از بازی به همین موضوع اشاره کرد.

ویلسون در ماه اکتبر از طریق Yahoo.com گفت: “ما امیدواریم که من و او بتوانیم جری رایس و جو مونتانا کوچک شویم.” “او فقط 22 سال دارد ، به این فکر کنید. بنابراین منظور من از این کار اخلاق کاری اوست. او از نظر رویکرد یک مدرسه قدیمی است. ما تمام فصل های خارج از فصل را با هم آموزش می دادیم. ما ساعت ها را صرف صرف پرتاب کردیم. فقط این همچنان ادامه دارد و خوشحالم که نمی توانم با آن درگیر شوم. “

گاهی اوقات ممکن است یک تازه کار NFL اعتماد به نفس نداشته باشد زیرا در اولین سال حضور در لیگ سعی در جهت گیری دارد ، اما این قطعاً برای Metcalf مشکلی ایجاد نمی کند.

متکالف گفت: “من احساس می کنم اعتماد کلمه این موضوع است.” “اعتماد به نفس. اعتماد به نفس در کارم که تمام تابستان انجام می دهم. اعتماد به نفس اینکه هر وقت توپ در هوا باشد ، من با آن پایین می آیم. اعتماد به نفس اینکه هر بازی را می توانم آنجا در زمین انجام دهم ، خواه بازی برخورد با کسی یا پرتاب بلوک. “

متکلف همچنین اطمینان دارد که رکورد شکستنی منینگ-هریسون می تواند شکسته شود.

در اینجا نگاهی می اندازیم به 10 نقطه اتصال برتر در تاریخ NFL:

1. منینگ به هریسون: 114
2. تام بردی ساخته راب بردی گرونکوفسکی: 94 (فعال)
3. استیو یانگ روی برنج: 92
4. فیلیپ ریورز به آنتونیو گیتس: 90
5- دن مارینو از مارک کلیتون: 82
6. بن رتلیسبرگر به آنتونیو براون: 78
T-7 درو بریز به مارکز کلستون: 76
T-7 منینگ به رگی وین: 76
9. جیم کلی به آندره رید: 71
10. آرون راجرز به جوردی نلسون: 70

توجه داشته باشید: مونتانا و رایس با برت فاور و آنتونیو فریمن با 67 ارتباط در رده یازدهم این لیست قرار دارند.

توجه دوم: مت رایان و جولیو جونز تنها دو نفر هستند که به زودی فرصت عضویت در این لیست را دارند. هم تیمی های Falcons برای 65 تاچ داون متصل شدند و می توانند با 5 نتیجه دیگر در این فصل وارد 10 تیم برتر شوند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر