[ad_1]

راسل ویلسون نه تنها پنجشنبه شب پیروز شد تا سیاتل را با نتیجه 7-3 منتقل کند در طول سال ، بلکه بازیکن خط حمله Seahawks نیز در این روند تاریخچه ای ایجاد کرد. با یک پاس 11 یاردی به تایلر لوکت در کوارتر دوم پیروزی 28-21 سیاتل برابر کاردینالز آریزونا ، ویلسون به 30 تاچ داون پاس برای فصل رسید. او اکنون به برت فاور و درو بریز پیوست فقط بازیکنان خط حمله در تاریخ NFL برای پرتاب 30 تاچ داون یا بیشتر در چهار فصل متوالی.

گرچه ممکن است ویلسون به این طبقه نخبه کوارترها پیوسته باشد ، اما او از نظر مدت زمانی که آنها موفق به انجام امتیازات مثمر ثمر شده اند ، خود را در پشت این تماس ها می بیند. فاو در واقع برای پنج فصل متوالی (1994-98) برای 30 تاچ داون یا بیشتر به میدان رفت و لیگ را با گذراندن سه دوره از این 5 سال رهبری کرد. در همین حال ، برایس هر دو آنها را شکست داده است و در 9 فصل متوالی (16-1886) 30 تاچ داون یا بیشتر انجام داده است.

برای کسانی که تعجب می کنند ، تام بردی (12-12-2010) و پیتون منینگ (14-2014) تنها سه فصل متوالی از 30 یا بیشتر فاصله در حرفه خود دارند. با این حال ، در مورد منینگ ، این یک ویژگی فنی است ، زیرا او بیش از 30 نتیجه در هر دو دوره 2009 و 2010 انجام داد قبل از اینکه کل فصل 2011 را به دلیل آسیب دیدگی گردن از دست بدهد. اگرچه این کار او را متلاشی کرد ، اما هنگامی که موفق شد به زمین مسابقه برود ، منینگ پنج فصل متوالی از 30 مسابقه یا بیشتر داشت.

صحبت از منینگ ، قسمت دیگری از تاریخ را پیدا می کنیم که ویلسون موفق به ویرایش آن در روز پنجشنبه شد. با این پیروزی ، مدافع برگشت Seahawks پیروز شد 93 پیروزی در حرفه خود به عنوان یک شروع کننده. این باعث شد که او بیشتر از هر خط حمله در 9 فصل اول NFL از مانینگ عبور کند (92 پیروزی).

آنچه باعث اهمیت هر یک از این مراحل می شود مسیر افسانه ای است که ویلسون تعیین می کند. منینگ با 186 در لیست پیروزی های همیشگی برای فاور دوم شد و پس از او فقط تام بردی قرار گرفت که با 226 پیروزی در فصل عادی (و شمارش) رکورددار است. در مورد این فیلم پرفروش تاچ داون ، ویلسون در حال حاضر در میان کوارترهای مدافع است که هر دو در تمام 5 سال در لیست 5 تاچ داون قرار می گیرند. ویلسون در حال حاضر در بین 20 لیست برتر این لیست قرار دارد و اگر این سرعت را حفظ کند ، ممکن است روزی خود را به آن بزرگان همه زمان ها برساند.

تمام این موفقیت ها در میادین در سال 2020 واقعاً نشان دهنده این است که 31 ساله بالقوه اولین جایزه MVP را در کارنامه خود دارد. پس از پیروزی روز پنجشنبه ، او تنها پنجمین مهاجم پنجم از زمان ادغام در سال 1970 است که در 10 بازی نخست خود 30 امتیاز به علاوه یک مسافر 110 به علاوه دارد. هر دومین خط حمله (پاتریک موهمس ، منینگ ، آرون راجرز و بردی) MVP را به خانه بیاورید وقتی آنها این موفقیت را به دست آوردند ، بنابراین به راحتی می توان گفت که ویلسون سابقه حضور در هفته یازدهم را دارد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر