راسل وستبروک تجارت: Rockets توزیع جادوگران All Star Guard برای جان وال ، انتخاب دور اول ، گزارش


گتی ایماژ

طبق گفته هوستون راکت ، راسل وستبروک با جادوگران واشنگتن برای جان وال و انتخاب دفاعی برای دور اول در سال 2023 معامله می شود. آدریان ویناروسکی از ESPN. وستبروک در اوایل فصل درخواست معامله کرد و جیمز هاردن دیگر ستاره راکت نیز همین کار را انجام داد. این اتفاق پس از آن رخ داد که راکت ها از مربی مایک د آنتونی عبور کردند ، در حالی که به مدیر کل داریل مورای اجازه استعفا و تصاحب فیلادلفیا 76ers را داد.

درخواست تجاری هاردن بر اساس تمایل به پیوستن به هم تیمی سابق کوین دورانت با بروکلین نتز بود ، در حالی که وستبروک می خواست این شانس را داشته باشد که یک ژنرال واقعی در زمین باشد و دوباره یک بازیکن اصلی توپ باشد. در واشنگتن ، او باید این شانس را پیدا کند. در حالی که او در کنار یک نگهبان ستاره دیگر در بردلی بیل بازی می کند ، حرکت عالی و تیراندازی بیل باید این دو را به یکی از بهترین زمین های حمله NBA تبدیل کند و به جادوگران کمک کند تا به مرحله پلی آف برگردند. در کنفرانس شرقی.

این هدف واشنگتن در این فصل است ، در حالی که آژانس رایگان بیل قرار است در سال 2022 ظهور کند. جادوگران بیل را مجبور کرده اند که فصل گذشته با یک سال تمدید موافقت کند ، اما از نظر تاریخی ، تیم ها بدون پیروزی در سطح بالا ستاره های بزرگ را نگه نمی دارند. اضافه شدن وستبروک ، تیم منتخب سال سوم NBA در سال گذشته ، باید گامی در آن جهت برای جادوگران باشد.

حتما بخوانید:
بررسی گیرنده گسترده Fantastic Football Week 12: اعتماد به کلاغها ، بنگالی ها یا Jaguars با QB اضافی سخت است

در همین حال ، موشک ها خطر بزرگی برای وال به وجود می آورند. وی و وستبروک عملاً قرارداد فوق العاده یکسان دارند: سه سال و حدود 132 میلیون دلار. اما وال از پارگی تاندون آشیل پاره شده است که یکی از جدی ترین آسیب ها در کل بسکتبال است. با توجه به مشکلات موجود در مورد مصدومیت ، نمی توان گفت که او در بازگشت چقدر با ارزش خواهد بود ، چقدر مقاوم خواهد ماند و یا اینکه چگونه با پیوستن به تیم جدید سازگار می شود.

اما راکتز ، پس از کنار گذاشتن دو انتخاب دور اول و دو تعویض برای بدست آوردن وستبروک در فصل آخر ، ناامید دارایی های طولانی مدت شد و اکنون سه انتخاب دور اول را در این فصل اضافه کرده است. آنها هنوز باید به درخواست تجاری هاردن و لیست نامشخص رسیدگی کنند ، اما حداقل آنها اندکی قبل موفق به بارگیری مجدد کابینه شدند که به نظر می رسد بهبودی اجتناب ناپذیر است. در همین حال ویزاردز با افزودن وستبروک ، توانست مدتی بهبودی را متوقف کند.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید