[ad_1]

رئیس جمهور موقت بارسلونا معتقد است که لیونل مسی باید تابستان گذشته آزاد می شد و دلیل آن را تسکین مالی این باشگاه عنوان کرد. کارلس توسکت در مصاحبه با ایستگاه رادیویی کاتالان RAC1 این حرف ها را زد.

مسی اوایل امسال وقتی اعلام کرد که می خواهد به باشگاهی برود که تمام دوران حرفه ای خود را در آن سپری خواهد کرد دنیای ورزش را شوکه کرد. این برنامه ها زمانی شکست خورد که باشگاه اعلام کرد مهلت مهلت برداشتن شرایط خود را از دست داده و بند خرید 700 میلیون یورو (850،444،000 دلار) را برای اجبار به ترک آن وضع کرده است.

توسکتس به ESPN گفت: “از نظر مالی ، بله. اما این چیزی است که کاملاً باید با مربیان همخوانی داشته باشد. از نظر اقتصادی ، فروش مسی مطلوب خواهد بود.”

حال ، مسی به جای استفاده از هرگونه سود مالی برای بزرگترین بازیکنی که تاکنون هدایت این باشگاه را بر عهده داشته است ، تابستان امسال حق دارد به عنوان بازیکن آزاد به هر کجا که بخواهد برود. باشگاه ها می توانند از ژانویه با او تماس بگیرند.

علی رغم تصمیم وی ، البته مجبور ، برای ماندن در باشگاه کاتالان ، حماسه انتقال هواداران را که خواستار استعفا جوزپ ماریا بارتومئو ، رئیس باشگاه شدند ، خشمگین کرد. در پایان ، او این کار را در ماه اکتبر انجام داد.

مانند رهبران بسیاری از باشگاه ها و امتیازات ورزشی دیگر در سراسر جهان ، Tuskets از دست دادن درآمد و سایر نگرانی های مالی که بیماری همه گیر ویروس کرونا در سال 2020 ایجاد می کند را دلیل اصلی تصمیم گیری های تجاری عنوان می کند. وی به RAC1 گفت كه پرواز برتر اسپانیا به وضوح “نیاز به سقف حقوق و دستمزد” دارد و ملاقات نیمار تنها در صورتی احتمال دارد كه باشگاه مجبور به پرداخت هزینه انتقال برای جناح فعلی پاری سن ژرمن نباشد.

توسکتس گفت: “اگر او به عنوان بازیکن آزاد بیاید ، می توانیم او را در نظر بگیریم.” “اگر نه ، هیچ پولی وجود ندارد [for a transfer] مگر اینکه رئیس جمهور جدیدی باشد که معجزه ای در دست داشته باشد. اگر به هر حال بفروشیم [players] و کادر مربیگری موافقت می کند ، پس چرا که نه؟ “

البته این به ماندن مسی بستگی دارد. چیزی که پتانسیل جمع آوری را شروع کرد ، نیمار بود که روز چهارشنبه گفت که می خواهد دوباره با فوق ستاره آرژانتینی بازی کند. از آنجا که تمام جهان صدف مسی با توجه به توقف بعدی او و فروپاشی تابستان گذشته است ، تصور اینکه این اتفاق با بارسلونا می افتد دشوار است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر