[ad_1]

dandre-swift-1400.jpg

به نظر می رسد شیرهای دیترویت پس از سه هفته برای اولین بار دا اندره سوئیفت را بازگردانند ، زیرا تازه واردی که به عقب برگشته است دیگر در پروتکل ضربه مغزی قرار ندارد ، که این امر او را در مسیر بازی در هفته سیزدهم مقابل شیکاگو خرس قرار می دهد. سوئیفت پس از حضور در گزارش آسیب دیدگی با بیماری غیر COVID-19 ، هنوز در تمرین روز پنجشنبه حضور نداشت. از Lions Insider تیم Twentyman.

سوئیفت به عنوان شماره 1 ظاهر شد و در این فصل به دیترویت بازگشت و اولین بازی خود را در هفته 10 آغاز کرد و قبل از اینکه دچار ضربه مغزی شود. شیرهای عقب در دو بازی قبل از آسیب 29 بینی برای 145 یارد و 8 بار برای 101 یارد داشتند ، به طور متوسط ​​6.65 یارد در هر لمس. در 9 بازی این فصل ، سوئیفت 70 ریباند برای 331 یارد و چهار تاچ داون دارد (4.7 یارد در هر بار حمل) ، در حالی که 31 ضبط را برای 275 یارد و دو تاچ داون ثبت کرده است.

در حالی که سوئیفت گزارش ضربه مغزی را در اختیار داشت ، آدریان پیترسون هنگام مراقبت از هم تیمی جوان خود ، بیشترین وظایف دیترویت را بر عهده داشت. ضربه مغزی سوئیفت را تحت تأثیر قرار داد – بدیهی است که به روش خوبی نیست.

پترسون از طریق کارلوس مونارس گفت: “برای دیدن اینکه او خودش نیست ، این سطح انرژی ، وقتی می بینید که او به دلیل آنچه با آن سر و کار دارد یکسان نیست ، باعث درد می شود زیرا من می خواهم او را موفق ببینم.” دیترویت فری پرس. “و ما در آنجا دلتنگ او هستیم. بنابراین من سعی می کنم به او انگیزه دهم و به او بگویم که اوضاع بهتر خواهد شد.

“من او را تشویق می کنم که باهوش باشد ، زیرا بدیهی است که پس از از دست دادن دو بازی و انجام برخی کارها ، باعث می شود همه چیز را در ذهن خود قرار داده و مهمترین چیز را درک کنی ، و این از سلامتی کامل شما اطمینان حاصل می کند. و شما خوب هستید “

پیترسون در سال اول یک مربی قوی برای سوئیفت بود ، زیرا دور دوم اثر خود را در امتیاز شیرها گذاشت. سوئیفت در محوطه های لمسی تنگ (6.0) تمام پشت به تازه کارها را هدایت می کند و پس از دویدن (8.9) در ردیف دوم حیاط قرار دارد که تنها پشت آلوین کامارا است. او یکی از پنج پشت در حال اجرا با 325 یارد سریع و 275 یارد دریافت کننده در سال 2020 است و اولین تازه کار شیرها است که از باری سندرز (1989) بازگشت و یک بازی با 100 یارد سریع و دو نتیجه تولید کرد (هفته 6 علیه جکسونویل جگوارز).

شیرها وقتی سوئیفت در زمین است به وضوح بهتر هستند ، زیرا آنها امیدوارند که 100٪ برای روز یکشنبه باشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir