[ad_1]

watson.png
گتی ایماژ

دشاون واتسون تمام تلاش خود را برای سرگرم کردن مخاطبان تلویزیون ملی در طول بازی روز شکرگذاری تگزاس برابر شیرها انجام داد. واتسون که یک توپ بولینگ حرفه ای در دو فصل گذشته بود ، بیش از 300 یارد و چهار تاچ داون به زمین زد ، در حالی که هوستون برای کوارتر چهارم برتری 41-17 را ایجاد کرد.

واتسون بعد از ظهر خود را به یک ترفند کامل محدود کرد که اختلاف تگزاس را با کمی بیش از 10 دقیقه به 24 امتیاز رساند. در اولین و دهمین بازی از خط 34 حیاط دیترویت ، واتسون در حالی که از روی تفنگ عمل می کرد ، توپ را به دوک جانسون پاس داد که قبل از توقف شروع به دویدن به سمت راست کرد و توپ را به سمت واتسون پرتاب کرد. واتسون ، بدون تردید ، توپ را به سمت ویل فولر که کاملاً باز شده بود انداخت و وی برای نتیجه دوم در کوارتر خود در منطقه پایان والس می کرد.

پنجشنبه ششمین بار در این فصل بود که واتسون حداقل 300 یارد پرتاب می کند. و علی رغم از دست دادن DeAndre Hopkins در خارج از فصل ، واتسون در میانه فصل دیگری از کالیبر Pro Bowl قرار دارد. از جمله بازی روز پنجشنبه ، هاپکینز در حالی که 69٪ از پاسهای خود را به دست آورد ، 24 ضربه محکم زد و فقط پنج بار قطع کرد. موفقیت واتسون باعث شده تا تگزاسی ها پس از شروع 1-6 فصل به میادین بازگردند.

سرمربی شیرها ، مت پاتریشیا ، روز پنجشنبه ، از طریق اخبار دیترویت ، به واتسون گفت ، “من می گویم این چیزی که برای این پسر شگفت انگیز است این است که او چقدر در طول بازی رقابت می کند.” “مهم نیست شرایط ، این فرد همیشه چنین ذهنی دارد که برای پیروزی بازی می کند و بارها این کار را انجام می دهد.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر