[ad_1]

dk-metcalf-seahawks.jpg

کاردینال های آریزونا سیاتل سی هاوکس را پس از یک توقف سوم از زمین خارج کردند ، اما فعالیت های فوق برنامه دره کرکپاتریک برای کاردینال ها بسیار گیج شد. کرک پاتریک پس از توقف سوم توسط گیرنده سیاتل ، تایلر لوکت ، با گیرنده گسترده Seahawks DK Metcalf درگیر شد ، که منجر به اختلاف نظر بین دو تیم شد ، که در آن مقامات مجبور به جدا کردن تیم ها شدند.

کرک پاتریک به اندازه کافی متکلف را ناراحت کرد و جانشین Seahawks سعی کرد با او روبرو شود ، اما با بدتر شدن جنگ ، متکالف جلوی او را گرفت. کرک پاتریک به دلیل تمسخر 15 یارد پنالتی دریافت کرد که باعث شد سیاتل پس از متوقف شدن سیهاوک در موقعیت سوم و 7 ، یک اتوماتیک به زمین بیفتد. دوم بعد از بازی ، او یک مسابقه بین متکالف و کرک پاتریک را برگزار کرد.

اندکی بعد ، با بیرون رفتن هر دو تیم در زمین بازی متوقف شد – با متکلف ، که توجه دوربین ها را به خود جلب کرد ، اگرچه پنالتی دریافت نکرده بود.

یک پنالتی آزار دهنده 15 یاردی از طرف کرک پاتریک باعث افزایش رانندگی سیهاوکس شد و سیاتل را در یک خط 17 متری در آریزونا قرار داد. Seahawks بعداً دو بازی را انجام داد و در کوارتر سوم 23-14 پیش افتاد. هیچ بازیکنی از بازی اخراج نشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر