[ad_1]

آزادی نیویورک در مقابل آتلانتا رویا
گتی ایماژ

لیبرتی دروازه بان نیویورک و Sabrina Ionescu انتخاب کلی 2020 ، چند ماه پس از آسیب دیدگی مچ پا در بالون WNBA ، سال تازه وارد را فقط با سه بازی در این فصل به زمین بسکتبال بازگشت. ویدئویی که روز یکشنبه بصورت آنلاین منتشر شده نشان می دهد که مچ پا ستاره اسب اردک سابق Oregon خوب است.

این ویدئو نشان می دهد که یونسکو به راحتی سه قسمت از بالای کلید را قرار می دهد. به نظر می رسد هیچ نوع مهاربندی یا پشتیبانی اضافی در مچ پا آسیب دیده وجود ندارد.

مصدومیت یونسكو در اواسط ژوئیه در اواسط بازی مقابل آتلانتا دریم رخ داد. هم تیمی هایش باید او را از زمین خارج کنند تا به رختکن برود. تازه کار پس از اعلام اینکه شش پزشک باید کار روی مچ پا یونسکو را در فلوریدا آغاز کنند ، باید بالون را ترک کند تا به یک متخصص مچ پا مراجعه کند. در آن زمان ، او با عملکرد غالب – 33 امتیاز ، هفت ریباند و هفت پاس گل – مقابل وینگ دالاس به میدان رفت.

پس از مصدومیت ، لیبرتی بار دیگر در آخرین مسابقه WNBA به پایان رسید و با کمترین نتیجه 2-20 با ستاره تازه وارد خود از تیم خارج شد. در نتیجه ، تیم دوباره بهترین شانس قرعه کشی را برای بهترین انتخاب در پیش نویس WNBA دارد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر