[ad_1]

دونووان میچل برای آینده قابل پیش بینی عضو یوتا جاز خواهد بود. میچل با تمدید پنج ساله 195 میلیون دلار جاز مکس موافقت کرد طبق گفته آدریان ویناروفسک از ESPNمن. این معامله با قیمت 163 میلیون دلار تضمین شده است و اگر میچل در فصل آینده معیارهای All-NBA را برآورده کند ، می تواند به 195 میلیون دلار افزایش یابد.

میچل در اولین دور بازی های پلی آف در سال 2020 در مقابل حریف حریف اورلاندو در مقابل دونگر ناگتس نمایش حماسی را ارائه می دهد. او در سری هفت بازی به طور متوسط ​​36.3 امتیاز کسب کرد و تنها دو بازیکن در 50 امتیاز در همان سری (همراهی که برای چهارمین بار اتفاق افتاد) – به همراه تالار مشاهیر مایکل جوردن و آلن ایورسون – تنها بازیکن سوم در تاریخ NBA شد. ، پس از چند روز توسط جمال موری از ناگتس پیوست). در نهایت ، دنیای میچل برای بالا بردن موسیقی جاز بر روی ناگتس در این مجموعه کافی نبود ، اما مطمئناً تصور ناپذیری را برای همه کسانی که تماشا می کردند برجای گذاشت.

میچل خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جوان لیگ و کسی معرفی کرده است که بدیهی است جاز قصد دارد در این زمینه پیشرفت کند. آنها او را با سیزدهمین انتخاب کلی در NBA Draft 2017 انتخاب کردند و از آن زمان به بعد پیشرفت کرده است. امتیازات میانه میدان ، ریباندها و پاس های گل وی در هر سه فصل اول افزایش یافته است و وی در سال 2020 به عنوان اولین تیم آل استار خود انتخاب شده است. درصد شوت از زمین ، خطا و فاصله از راه دور نیز بهبود یافته است. فقط در سن 23 سالگی ، میچل هنوز چند سال دارد که می تواند به عنوان بازیکن به اوج خود برسد ، که باید برای سایر مسابقات لیگ یک فکر ترسناک باشد. پس از حذف جاز توسط ناگتس ، میچل به رسانه ها گفت که او به عنوان بازیکن به سادگی “سطح را خراش می دهد”.

میچل به ESPN گفت: “این آخرین مورد نیست. این من هستم که سطح را می خارانم.” “من می دانم که چه کاری می توانم انجام دهم ، چقدر زحمت کشیده ام ، این تیم چقدر زحمت کشیده است. پایان آن نخواهد بود. این باعث تغذیه من می شود. این پایان نیست. این فقط ابتدای کار است. من الان آماده هستم که دوباره دوباره کار کنم. فکر می کنم که همه ما هستیم. این فقط آغاز است. ”

گرچه میچل به خوبی می داند که با ادامه صعود به رده های بالای لیگ هنوز مسیری طولانی در پیش دارد ، اما از این واقعیت که از قبل گام های بزرگی را در راهی که می خواهد برداشته است نمی ترسد. .

میچل گفت: “برای خودم … من نمی توانم به تو دروغ بگویم ، من از کارهای کوچکی که کردم و به دست آوردم متعجب شدم.” “اما این چیزی نیست که من روی آن کار نکرده باشم. انتقادهایی نسبت به آنچه می توانم در پایان حمله و دفاع انجام دهم وجود دارد و احساس می کنم گامی در مسیر درست برداشته ام.”

پس از دو خروج متوالی از دور اول ، واضح است که موسیقی جاز باید به تغییر ترکیب خود برای اطمینان از اینکه مدعی دائمی در یک کنفرانس غربی بسیار رقابتی است ، ادامه دهد. قفل میچل در طولانی مدت یک شروع عالی است ، زیرا فقط حضور در ترکیب به جاز دلیل کافی برای خوش بینی در مورد حرکت به جلو را می دهد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر