[ad_1]

ورود فصل خارج از فصل به این معنی است که وقت آن رسیده است که چیزها را رتبه بندی کنیم. در حال حاضر این زمستان 60 بهترین بازیکن آزاد را هم به صورت مشترک و هم به صورت موقعیتی محاسبه کردیم. هیچ قانونی وجود ندارد که مانع از رتبه بندی بازیکنان در لیگ کوچک علاوه بر همکاران آنها در لیگ بزرگ شود. به همین ترتیب ، ما زمستان را با قدردانی از سیستم کشاورزی هر تیم سپری خواهیم کرد.

نبود یک فصل در لیگ های کوچک امسال این موضوع را با چالش بیشتری همراه می کند. اینکه برخی از تیم ها تصمیم گرفته اند ویدیو و داده های اردوهای خود را در سایر نقاط لیگ به اشتراک نگذارند ، کمکی نمی کند. به همین ترتیب ، ما انتخاب کرده ایم که در این کار زیاده روی نکنیم. رتبه بندی ما در اصل همان زمستان گذشته با چند تغییر خواهد بود. اول ، ما کسی را که با خسته کردن حق ما برای یک تازه کار فارغ التحصیل شده است ، مستثنی می کنیم. دوم ، ما آنها را با نامیده شده یا سایر چشم اندازهای شایسته جایگزین خواهیم کرد. و سوم ، و در آخر ، ما اطلاعات را در قالب جدید ارائه خواهیم داد.

در هر مقاله از این مجموعه ، پنج بهترین چشم انداز برای تیم و همچنین پنج مورد دیگر را می بینید که می خواهیم آنها را شامل کنیم ، یا به دلیل قول آنها یا به هر دلیل دیگری. برای این پنج بهترین چشم انداز ، شما یک خلاصه سریع از مزایای آنها (اگر کسی بخواهد لطف پس انداز آنها را داشته باشد) و معایب آنها (اشتباه آنها) ، و همچنین یک گزارش بهتر و تلاش ما برای تعیین “محتمل ترین نتیجه” آنها را پیدا خواهید کرد.

این رتبه بندی از طریق مکالمه با افراد صنعت – اطلاعات ، تحلیلگران و سایر ارزیابان – تهیه شده است و شامل لمس تعصب ارزیابی خود ما است. به یاد داشته باشید که این هنر بیش از علم است و هجی ها از نمودارها بسیار مهم هستند.

حال بیایید به سراغ پنج چشم انداز اول در سیستم دوقلوی مینه سوتا برویم.

سن (از 4/1/2021): 23

قد وزن: 6 فوت-2 ، 195 پوند

به دست آوردن: انتخاب 15 پوند در پروژه 2016 (دبیرستان آلو ، پنسیلوانیا)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: خفاش

خط خطا: پناهگاه خانه

گزارش پیشاهنگی: کریلوف اولین بازی خود در لیگ بزرگ را در مرحله پلی آف انجام داد و در باخت دوقلوهای سری Wild به آستروس 1 بر 4 رفت. انتظار داشته باشید که او صدها بازی رکورددار دیگر در فصل 2021 داشته باشد و انتظار داشته باشید که صدمات بسیار بیشتری را متحمل شود. Kiriloff توانایی ضربه زدن به متوسط ​​و قدرت را دارد ، که برای او مهمتر از چشم انداز قابل توجه سطح بالا خواهد بود: او هرگز به عنوان یک حرفه ای در 9 درصد عملکرد خود قدم نگذاشته است. در دفاع ، سیریل قدرت بازوی کافی برای ایستادن به سمت راست را دارد ، اگرچه سرانجام با بالغ شدن می تواند اسلاید کند تا برای اولین بار به پایه بپیچد.

نتیجه احتمالی: منظم در قسمت درست

سن (از 4/1/2021): 21

قد وزن: 6 فوت-2 ، 200 پوند

به دست آوردن: 1 پوند در پروژه برای سال 2017 (دبیرستان کاتولیک JSerra ، کالیفرنیا)

بالاترین سطح: Double-A

فیض نجات: بالا

خط خطا: حفاظت از توقف کوتاه

گزارش پیشاهنگی: لوئیس با کسب عنوان “بهترین چشم انداز بیس بال (غیر از سرگردان فرانکو”) وارد فصل 2019 شد. متاسفانه او فصل سختی را پشت سر گذاشت. او با تغییر چرخش عملکرد خوبی نداشت و بیشتر اوقات سال را بدون ضربه ترک کرد. او همچنین در توقف کوتاه مدت بهتر به نظر نمی رسید ، این احتمال را می داد که پناهگاه طولانی مدت او در مرکز باشد ، جایی که سرعتش می تواند او را به یک دارایی تبدیل کند. لوئیس هنوز به اندازه کافی جوان و با استعداد است که یک سال دیگر فرصت بدهد ، اما ریسک بیش از آنچه که فقط دو سال پیش به نظر می رسید با او و مشخصاتش مرتبط است.

نتیجه احتمالی: شروع زمینه مرکزی

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت -5 ، 215 پوند

به دست آوردن: انتخاب دور پنجم این پروژه برای سال 2016 (دبیرستان سنت مارتین SS ، انتاریو)

بالاترین سطح: High-A

فیض نجات: زرادخانه عمیق

خط خطا: بالا

گزارش پیشاهنگی: بالاازوویچ از یک پاپ آپ سال 2019 لذت برد ، در طی آن 93 دوره ابتدایی را در حرفه خود پرتاب کرد و 2.69 ERA و 5.16 نسبت شوت به راه رفتن را بین Single و High-A ثبت کرد. دارای کنترل بالاتر از حد متوسط ​​و چهار منطقه که در بلوغ باید متوسط ​​یا بهتر باشند. دوقلوها بالاازوویچ را به آرامی آوردند و به او دو سال در لیگ خلیج فارس فرصت دادند تا کار خود را آغاز کند ، بنابراین بعید به نظر می رسد که او تا سال 2022 در این چرخش جایگاهی داشته باشد.

نتیجه احتمالی: استارتر سرعت متوسط

سن (از 4/1/2021): 24

قد وزن: 6 فوت -4 ، 223 پوند

به دست آوردن: انتخاب 20 پوند در پروژه 2018 (اورگان)

بالاترین سطح: Double-A

فیض نجات: خفاش

خط خطا: مقدار ثانویه

گزارش پیشاهنگی: به اعتبار لارناخ است که او در اولین فصل کامل حرفه ای خود به Double-A رسید. او همچنین به خوبی عمل کرد و در 43 بازی موفق به زدن .295 / .387 / .455 شد. به طور قابل پیش بینی ، او از رویکرد و قدرت پیشرفته ای بالاتر از حد متوسط ​​برخوردار است. لارناچ ، چه در مسیرهای پایه و چه در زمین ، چیزهای زیادی را اضافه نخواهد کرد ، اما خفاش به اندازه کافی خوب است که تصور کند به تخصص ها می رسد و بلافاصله پس از پایان فصل 2021 کمک خواهد کرد.

نتیجه احتمالی: هافبک اصلی کرنر

سن (از 4/1/2021): 23

قد وزن: 6 فوت-4 ، 235 پوند

به دست آوردن: انتخاب دور دوم پروژه برای سال 2018 (دانشگاه کارولینای شمالی ویلمینگتون)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: قدرت

خط خطا: ساز بزنید

گزارش پیشاهنگی: جفرس از بدشانسی میچ گارور و الکس آویلا استفاده کرد تا در اولین فصل کامل حرفه ای خود به تخصص ها برسد. در 26 بازی ، او عملکرد فوق العاده ای داشت و با سه خانوار .273 / .355 / .436. کتاب مربوط به جفرز این است که وی قدرت خفاش و دست خود را بالاتر از حد متوسط ​​دارد. همچنین به عنوان یک فریم بالاتر از حد متوسط ​​قرار می گیرد. نگرانی اصلی در اینجا این است که جفرز در برابر ورود به لیگ بزرگ خیلی دست و پنجه نرم کرد و خیلی از دست داد. این ممکن است به دلیل شرایط او باشد یا ممکن است یک بررسی اولیه از موارد آینده باشد. خواهیم دید.

نتیجه احتمالی: گوشی

پنج نفر دیگر بدانید

ساباتو دانشجوی سال دوم بود که با پیش نویس که دوقلوها در دور اول ظاهر شدند مطابقت داشت. او هیچ ارزش ثانویه زیادی را ارائه نخواهد داد ، اما می تواند بیس بال سیگار بکشد و در مقابل رقابت های عالی جمعی عملکرد خوبی داشته باشد.

دوران دارای یک چارچوب شروع و یک زرادخانه است و برای پرتاب شلیک مشکل چندانی نداشته است. این نگرانی وجود دارد که یک ضربه سر هنگام تحویل فرمان او را محدود کند. در غیر این صورت ، می تواند به یک شروع کننده چرخش متوسط ​​تبدیل شود.

راکر که اگر به دلیل مصدومیت احتمالاً در سال 2019 به میدان نمی رفت ، در سال 2020 این تماس را دریافت کرد. او در 7 بازی 0.316 / .381 / .579 را زد. Rooker بازیکنی در گوشه راست و راست با مشکلات جدی در طراحی است ، به این معنی که می توان او را به عنوان بازیکن Quad-A با هوای بد خط زد.

Enlow یک دست راست خوش ساخت است که دسته ای از زمین های میانی را پرتاب می کند. در طول اقامت خود در High-A تقریباً 60 درصد از فرود را ایجاد کرد ، این بدان معناست که می تواند یک عقب گرد کوچک برای یک سازمان دوقلو باشد که دوره ریک اندرسون را پشت سر گذاشت.

بلانکنهورن باید به عنوان یک مهاجم حرفه ای با تجربه گسترده در پست های مختلف ، از جمله پایه و میدان دوم و سوم ، شغل خود را داشته باشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر