دوشنبه بعد از آن: ده بزرگ باید اوهایو را برای بازی های خوب خود در کنفرانس خود بگنجانند


اوهایو یک تیم پلی آف است. او یک فصل کامل را سپری کرد ، حتی اگر یک فصل کامل در ده بزرگ احساس خوبی نداشته باشد کامل فصل اگرچه بسیاری از مردم مجبور به دیدن اوهایو ، ایالت خفقان آور میشیگان ، بدون چند مبتدی و مربی اصلی بودند تا قانع شوند ، اما مدتی است که چنین احساسی دارم.

قبل از تصمیم گیری در مورد بهتر بودن او از سایر مدعیان پلی آف دانشگاه نیازی نیست که اوهایو حداقل پنج بازی انجام دهد.

من همچنین متقاعد شدم که اگرچه بحث زیادی در مورد این بود که باکی ها در این فصل چند بازی باید انجام دهند تا در پلی آف انتخاب شوند ، اما این هرگز مشکلی مشروع نبود. تا زمانی که فصل اوهایو توسط COVID-19 بسته شد ، من احساس می کردم این یکی از چهار تیم منتخب خواهد بود به شرطی که وی در هیچ یک از بازی های خود از دست ندهد.

اما این فقط عقیده من است. این احتمال وجود دارد که اتفاقی بیفتد زیرا هیچ دستورالعمل خاصی برای صعود به پلی آف کالج فوتبال وجود ندارد. این همان چیزی است که باعث می شود همه این شبیه سازهای پلی آف پلی آف پلی آف ، که در جای دیگری می بینید ، بر اساس آن تیم های خاصی 12٪ شانس آن را دارند تا این حد خنده دار باشد.

به هر حال من منحرف می شوم. من فکر می کنم اوهایو بدون ضرر ایمن است ، اما هیچ چیز تضمین نمی شود. اگرچه من A&M تگزاس را نگران کننده باکی ها نمی دانم ، اما سناریویی وجود دارد که در آن کلمسون در مسابقات ACC نوتردام را شکست می دهد و فلوریدا آلاباما را شکست می دهد. این باعث می شود که هر چهار تیم با یک شکست روبرو شوند و این احتمال وجود دارد که کمیسیون این باخت ها را ببخشد و هر چهار تیم را از تیم اوهایو که چهار بازی کمتر انجام داده است ، بردارد.

به همین دلیل است که ده بزرگ باید هرچه در توان دارند انجام دهد تا شانس انتخاب اوهایو افزایش یابد. تا کنون ، کنفرانس تصمیم نگرفته است که حداقل شش بازی خود را که باید در بازی ده بزرگ گنجانده شود ، حذف کند و برای زندگی من نمی توانم دلیل آن را بفهمم. اگر همه چیز در جدول رده بندی نزدیک بود ، می فهمیدم. این کنفرانس نمی خواهد به عنوان مورد علاقه یک مدرسه یا مدرسه دیگر نسبت به دیگران شناخته شود. این صدای ACC است. با این حال ، رتبه بندی نزدیک نیست. اوهایو اساساً ده بزرگ شرقی را به همان روشی که شمال غربی دارای ده بزرگ غربی است ، به اتمام رسانده است.

باکس ها 5-0 و ایندیانا 6-1 هستند و پشت سر این دو تیم با دو باخت از مریلند قرار دارد که به ایندیانا باخت و در اوهایو بازی نخواهد کرد. بنابراین اگر اوهایو به میشیگان باخت – و هیچ تضمینی برای وقوع بازی نیست – و ایندیانا پوردو را شکست دهد ، باکی 5-1 خواهد شد ، در حالی که ایندیانا 7-1 است. اگر ما در دنیایی وجود داشتیم که این تیم ها در برابر یکدیگر بازی نکرده بودند ، اقدام صحیح در انتخاب نامزد قهرمان بخش ایندیانا و اعزام وی به ایندیاناپولیس بود. اما آنها واقعاً یکدیگر را بازی کردند و اوهایو در این بازی پیروز شد.

اگر ایالت اوهایو نتواند روز شنبه در برابر میشیگان یا شخص دیگری بازی کند ، این اتفاق باید رخ دهد.

حتما بخوانید:
نتایج بسکتبال کالج ، نکات برجسته: لوکا گارزا داغ شروع می کند ، کید کانینگام در اولین اوکلاهما می درخشد

من می خواهم فکر کنم ده بزرگ آنقدر هوشمند است که بتواند آن را درک کند. البته ، با توجه به عملکرد کنفرانس طی چند ماه گذشته ، من مانند گذشته اعتماد به نفس ندارم. بعلاوه ، اگر همه ما در اینجا با یکدیگر انصاف داشته باشیم ، کالج فوتبال پلی آف یک عامل محرک در معکوس ده بزرگ در تصمیم خود برای فصل 2020 بود. همانطور که ادارات ورزشی در سراسر کشور ضرر می کنند ، CFP و پول همراه با آنها می توانند به کمک یک یا دو سوراخ در برخی از بودجه های در حال اجرا. ده بزرگ برای تغییر مسیر و شروع فصل دیرتر از بقیه ، خداحافظ ، در طی یک بیماری همه گیر ، فقط با پایبندی به تصمیمی که هیچ کس او را مجبور به پایبندی به آن نمی کند از CFP حذف می شود. ، یکی از احمقانه ترین تصمیمات تاریخچه کنفرانس خواهد بود.

و این همان کنفرانس است که در آن بخشهایی به نام Leaders and Legends وجود دارد که ما در مورد آن صحبت می کنیم.

تی شرت هفته

پیروزی 22-17 کارولینای ساحلی مقابل BYU در روز شنبه بسیار سرگرم کننده بود. دو تیم خوب که یک بازی سرگرم کننده را با یک توجه کوتاه انجام می دهند ، با پایان هیجان انگیز که تیمی را می بیند که فقط یک متر از پیروزی بیرون آمده است؟ نمی توانید خیلی بیشتر از اینها را از یک بازی فوتبال بخواهید.

البته ، هر چقدر که دوست داشته باشم ، بعضی از مکالمات بازی سال که از پایان آن دیده ام کمی واکنش پذیر به نظر می رسند. بازی خوبی بود. این یک بازی سرگرم کننده بود. این یک بازی مهیج بود. این به اثبات رسید که شاید هنگام برنامه ریزی بازیها به 15 سال آزادی احتیاج نداریم. اما این بهترین بازی فصل نبود.

در حال حاضر ، پیروزی 47-40 نوتردام برابر کلمسون ، پیروزی 41-38 تگزاس A & M برابر فلوریدا و پیروزی چهار برابری 53-45 اوکلاهما مقابل تگزاس را به دست می آورم.

جوک هفته

در هنگام پیروزی 69-31 تگزاس مقابل ایالت کانزاس ، مدافعان نبردهای فراموش شده و زوایای بد بسیاری را در پیش گرفتند ، اما دوس وون قبل از قرار دادن سریع یک سوم ، دو لانگ هورن را به یکدیگر منتقل کرد ، قطعاً مثال مورد علاقه من برای هر دو بود. زمان این بازی.

دوک وان را دوست دارم. امیدوارم که او برای همیشه در کانزاس بماند ، فقط در دهه هشتاد به آدمهای شجاع حمله کند.

بو نیکس لحظه هفته

ببینید ، این چیزی است که در مورد بو نیکس وجود دارد. او در طول بازی کارهای زیادی را انجام می دهد که باعث می شود سر خود را خراشیده و تعجب کنید که چرا در دنیا چنین کاری می کند؟ سپس او چنین کاری می کند و شما نمی توانید بفهمید که چگونه این کار را انجام داده است.

هنوز هم ، من باید قضاوت کنم که Nix در نسبت 3: 1 چرا به چگونه کار می کند. اگر او در آینده موفق شود این کار را سخت تر کند ، می تواند جایزه Dang Heisman Trophy را از آن خود کند.

گرفتن هفته

صادقانه بگویم ، بارها از من سال شده است که آیا فکر می کنم ترور لارنس از جاستین فیلدز بهتر است یا افراد بیشتری باید در مورد اینکه فلدز باید در پیش نویس NFL از لارنس پیشی بگیرد ، بحث کنند.

حتما بخوانید:
معرفی مراحل و انواع روش های تصفیه فاضلاب - شیمیایی بوعلی سینا

من به آنها می گویم که برای هر دو بحثی وجود دارد ، زیرا هر دو فوق العاده با استعداد هستند. چیزی که من به آنها نمی گویم زیرا مطمئن نیستم کسی آمادگی انجام این گفتگو را دارد این است که من کاملاً متقاعد نشده ام که نباید از هیچ یک از دووونتا اسمیت پیشی گرفت. او خیلی خوب است.

خطای هفته در محوطه سازی

وقتی در تابستان در یک روز 95 درجه ای سگم را قدم می زنم ، چیزی نیست که من بیش از خانه ای با آبپاش دوست داشته باشم. این هم برای خودتان و هم برای سگ تعطیل است. من از همان آبپاش ها در عصر دسامبر که دما در 30 سالگی است ، قدردانی نمی کنم. ظاهرا Dax Holyfield از ویرجینیا تک احساس متفاوتی با من دارد ، اما من چند دقیقه بعد شرط می بندم که او فکر کرد: “اوه ، مرد ، من نباید این کار را می کردم.”

آمار هفته

من مطمئن هستم كه بسیاری از طرفداران حتی از اینكه دو بازی دانشگاهی روز یكشنبه انجام شده است و یكی از آنها USC نیز آگاه نبودند. تروایی ها واشنگتن را با نتیجه 38 بر 13 شکست دادند ، اما همانطور که می دانید با خواندن توئیت بالا ، به سرعت تمام شد. تروایی ها به لطف Amon-Ra St. Brown و خط دفاعی خود بعد از کوارتر اول 28-0 برتری داشتند.

2020 بسیار عالی است به طوری که هم USC ​​و هم میامی می توانند بهترین فصول خود را در مدت زمان طولانی سپری کنند و به سختی کسی متوجه آن می شود.

سوال هفته نظرسنجی AP

این به اندازه کنجکاوی برای من شکایت نیست. کارولینای شمالی برای فصل 7-3 است و در نظرسنجی AP Top 25 رتبه 20 را دارد. پاشنه های تار این هفته در 58 رأی گیری ظاهر شد و در رده پانزدهم قرار گرفت و چهار رأی دهنده آنها را به طور کامل ترک کردند. ایالت NC 8-3 است و رتبه ای ندارد. دقیقاً خارج از نظرسنجی ، که شماره 26 است. بسته گرگها فقط در 37 رأی گیری ظاهر شد و به طور کامل با 25 رأی مانده بود.

این اختلاف زیادی بین دو تیم است و من می خواهم بدانم که چرا به آنها متفاوت نگاه می شود. من اینجا نیستم که بگویم ایالت NC باید قبل از UNC یا موارد دیگر رتبه بندی شود. منظورم این است که کارولینای شمالی با غلبه بر ولف پک با نتیجه 48 بر 21 ، تصمیم به بحث در این باره گرفت. اما Tar Heels 7-3 با از دست دادن 2-6 ایالت فلوریدا ، 5-4 ویرجینیا و 10-0 نوتردام است. آنها حتی یک پیروزی برابر تیم رده بندی ندارند و ایالت NC احتمالاً بهترین برد آنها است.

ایالت کارولینای شمالی 8-3 است و باخت 4–6 به ویرجینیا تک ، 8-1 به میامی و البته 7-3 به کارولینای شمالی رسیده است. وی برابر لیبرتی که در حال حاضر در رده 22 قرار دارد ، 9-1 پیروز شده است.

در مورد کارولینای شمالی چه چیزی وجود دارد که به بسیاری از رای دهندگان درخواست می کند که آن را جایی در رای گیری خود داشته باشند ، در حالی که به نظر می رسد ایالت NC یک تیم “آه بله” است (آنها بین 23 تا 25 تا 29 از 37) آرا که شامل آنها باشد)؟

نمایش پلی آف کالج هفته فوتبال

همه اینها کمی آسان می شود.

  1. آلاباما
  2. بانوی ما
  3. کلمسون
  4. اوهایو

تا دوشنبه هفته بعد!
منبع: pencil-news.ir