دفاع استیلرز برای سرعت یک تاج سه گانه باورنکردنی که هیچ تیم NFL در دوره Super Bowl هرگز استفاده نکرده است


فولاد در طول تاریخ خود بهترین دفاعهایی را که NFL تاکنون دیده است تولید کرده است ، اما واحد امسال می تواند همه آنها را حداقل از نظر آماری هدایت کند.

در اواخر هفته سیزدهم ، خط دفاعی فولاد NFL را در سه رده اصلی هدایت می کند: آنها بیشترین گونی (41) ، بیشترین پس گرفتن (23) و کمترین امتیاز (188) را دارند. دلیل قابل توجه این است پس از ادغام AFL-NFL در سال 1970، هیچ دفاعی تابحال فصل را به عنوان رهبر در هر سه این دسته ها به پایان نبرد. برای دفاع ، این اساساً تاج سه گانه است.

برای اینکه بتوانید تصور کنید که هدایت NFL در هر سه این دسته ها چقدر دشوار است ، فقط به آن فکر کنید: فقط سه تیم در حالی که در هر یک از این دسته ها رتبه اول را کسب کرده اند به دسامبر راه یافتند و همچنین دفاعی که باعث شده آنها با خرس های 1985 ، 2000 کلاغ و جگوارهای 2017 سه بهترین از همه زمان ها را به دست آورده بودند. هر دو خرس و کلاغ ها سرانجام Super Bowl را بدست آوردند ، در حالی که Jaguars سرانجام دفاع خود را تا مسابقه عنوان AFC سپری کردند ، قبل از اینکه به تام بردی و پاتریوت ها باختند.

در اینجا نحوه پایان هر یک از این محافظت ها در هر دسته آورده شده است:

خرس 1985: این عمدتا به عنوان بزرگترین دفاع تمام دوران در نظر گرفته می شود ، اما حتی Bears نیز در هر سه گروه NFL را هدایت نمی کرد. پس از پایان فصل 1985 ، خرس ها در خانه خود اول شدند و در لیگ NFL نیز کمترین امتیاز را کاهش دادند ، اما سال را به عنوان رهبران کلی اخراج به پایان نبردند. به رهبری ریچارد دنت ، که 17 کیسه با NFL بالا جمع کرد ، در سال 1985 مجموعاً 64 کیسه جمع کرد. با این حال ، این فقط برای یک سوم خوب بود ، زیرا هم غول ها (68) و هم Raiders با تعداد بیشتری (65) به پایان رسید.

نتیجه: کمترین امتیاز را بدهید ، اول در ساخت ، دوم در کیسه ها.

2000 کلاغ: مانند خرس های 1985 ، ریونز فصل را به عنوان رهبر در دو شاخص از این سه شاخص به پایان رساند ، اما نتوانست پاکسازی را به پایان برساند. کلاغ ها در این تساوی در رده اول قرار گرفتند ، در حالی که با کمترین امتیاز تسلیم شدند ، اما سال را با برتری کلی کیسه ها به پایان نبردند. در سال 2000 ، اگر کلاغ ها با یک چیز جنگیدند ، کوارترب حریف را اخراج کرد. بالتیمور در این فصل فقط 35 کیسه را ثبت کرد که در مسابقات لیگ NFL در رده 22 قرار گرفت و آنها را به مراتب از قدیس ها عقب انداخت که با 66 گل لیگ را رهبری کردند.

نتیجه: کمترین امتیاز را بدست آورید ، اول هنگام گرفتن ، در کیسه 22 ام.

جگوارز 2017: اگرچه جاگوارها نظافت تمیز را کامل نکردند ، اما در هر سه دسته در جایگاه دوم قرار گرفتند. در بخش گونی ، جاگوارها 55 ام را به پایان رساندند و آنها را پشت سر فولاد گذاشتند ، كه با 56 هدایت لیگ را بر عهده داشت. فولاد در فینال فصل عادی خود شش كیسه را جمع كرد و به آنها اجازه داد تا عنوان قهرمانی را از جكسونویل بدزدند. از قضا ، جگوارها و استیلر امسال در پلی آف به مصاف هم رفتند و جکسونویل در بازی ای پیروز شد که آنها دو بار بن روتلیسبرگر را اخراج کردند و صفر کیسه را از آنها محروم کردند. از نظر امتیاز مجاز ، جگوارها در طول فصل 268 تسلیم شدند و پس از وایکینگ ها که فقط 252 امتیاز از دست دادند ، در مکان دوم قرار گرفتند. جاگوارها همچنین در طول سال 33 حمله داشتند و آنها را یکی پشت سر کلاغ ها قرار داد که 34 مورد داشتند.

نتیجه: به نفر دوم کمترین امتیاز ، به نفر دوم برای گرفتن ، به نفر دوم در کیسه ها.

در مورد فولادی ها ، فکر اینکه آنها می توانند اولین تیمی باشند که تاج سه گانه دفاعی را می کشند ، چندان هم دیوانه نیست. آنها 23 مطالبات دریافتی برای سال دارند که با 3 امتیاز NFL را پیش می برد. برای از دست دادن این برتری ، فولادی ها باید سرعت خود را کم کنند وگرنه تیم در جایگاه دوم (خلیج تامپا) باید موارد را انتخاب کند. پس از خداحافظی Buccaneers در این هفته ، فولادی ها در صورتی که بتوانند در مقابل واشنگتن چند نتیجه بگیرند ، در نتیجه می توانند برتری خود را افزایش دهند.

در پایان امتیازات ، فولادی ها در این فصل فقط 188 امتیاز دریافت کرده اند و این باعث می شود آنها راحت از دلفین ها (205) ، ریونز (214) و رامز (215) پیشی بگیرند. از 5 حریف دیگر فولاد ، سه نفر از آنها – کلیولند ، سینسیناتی و واشنگتن – در نتیجه در نیمه پایین لیگ قرار دارند.

فولادی ها همچنین گونی لیگ NFL را هدایت می کنند ، اما این سخت ترین پیروزی است. در مدت 12 هفته ، فولاد 41 کیسه دارد که 5 کیف بیشتر از دیگران است ، اما مشکل اینجاست که آنها فقط به Bud Dupree برای این فصل باخته اند. دوپری با هشت نفر در تیم اخراج شد و جایگزینی او آسان نخواهد بود. با این حساب ، بنگالی ها دومین کیسه های NFL را تحویل دادند و واشنگتن سومین بزرگترین گل ها را کنار گذاشت ، بنابراین قطعاً چند بازی در برنامه باقیمانده باقی مانده است که فولادی ها باید بتوانند آمار خود را پر کنند.

به طور کلی ، فولادها از تاریخ سازی بالاترین سطح برخوردار هستند و تصور اینکه نسخه 2020 پرده فولادی می تواند آن را از بین ببرد ، خیلی دیوانه وار نیست.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>