[ad_1]

فولاد در طول تاریخ خود بهترین دفاعهایی را که NFL تاکنون دیده است تولید کرده است ، اما واحد امسال می تواند همه آنها را حداقل از نظر آماری هدایت کند.

در اواخر هفته سیزدهم ، خط دفاعی فولاد NFL را در سه رده اصلی هدایت می کند: آنها بیشترین گونی (41) ، بیشترین پس گرفتن (23) و کمترین امتیاز (188) را دارند. دلیل قابل توجه این است پس از ادغام AFL-NFL در سال 1970، هیچ دفاعی تابحال فصل را به عنوان رهبر در هر سه این دسته ها به پایان نبرد. برای دفاع ، این اساساً تاج سه گانه است.

برای اینکه بتوانید تصور کنید که هدایت NFL در هر سه این دسته ها چقدر دشوار است ، فقط به آن فکر کنید: فقط سه تیم در حالی که در هر یک از این دسته ها رتبه اول را کسب کرده اند به دسامبر راه یافتند و همچنین دفاعی که باعث شده آنها با خرس های 1985 ، 2000 کلاغ و جگوارهای 2017 سه بهترین از همه زمان ها را به دست آورده بودند. هر دو خرس و کلاغ ها سرانجام Super Bowl را بدست آوردند ، در حالی که Jaguars سرانجام دفاع خود را تا مسابقه عنوان AFC سپری کردند ، قبل از اینکه به تام بردی و پاتریوت ها باختند.

در اینجا نحوه پایان هر یک از این محافظت ها در هر دسته آورده شده است:

خرس 1985: این عمدتا به عنوان بزرگترین دفاع تمام دوران در نظر گرفته می شود ، اما حتی Bears نیز در هر سه گروه NFL را هدایت نمی کرد. پس از پایان فصل 1985 ، خرس ها در خانه خود اول شدند و در لیگ NFL نیز کمترین امتیاز را کاهش دادند ، اما سال را به عنوان رهبران کلی اخراج به پایان نبردند. به رهبری ریچارد دنت ، که 17 کیسه با NFL بالا جمع کرد ، در سال 1985 مجموعاً 64 کیسه جمع کرد. با این حال ، این فقط برای یک سوم خوب بود ، زیرا هم غول ها (68) و هم Raiders با تعداد بیشتری (65) به پایان رسید.

نتیجه: کمترین امتیاز را بدهید ، اول در ساخت ، دوم در کیسه ها.

2000 کلاغ: مانند خرس های 1985 ، ریونز فصل را به عنوان رهبر در دو شاخص از این سه شاخص به پایان رساند ، اما نتوانست پاکسازی را به پایان برساند. کلاغ ها در این تساوی در رده اول قرار گرفتند ، در حالی که با کمترین امتیاز تسلیم شدند ، اما سال را با برتری کلی کیسه ها به پایان نبردند. در سال 2000 ، اگر کلاغ ها با یک چیز جنگیدند ، کوارترب حریف را اخراج کرد. بالتیمور در این فصل فقط 35 کیسه را ثبت کرد که در مسابقات لیگ NFL در رده 22 قرار گرفت و آنها را به مراتب از قدیس ها عقب انداخت که با 66 گل لیگ را رهبری کردند.

نتیجه: کمترین امتیاز را بدست آورید ، اول هنگام گرفتن ، در کیسه 22 ام.

جگوارز 2017: اگرچه جاگوارها نظافت تمیز را کامل نکردند ، اما در هر سه دسته در جایگاه دوم قرار گرفتند. در بخش گونی ، جاگوارها 55 ام را به پایان رساندند و آنها را پشت سر فولاد گذاشتند ، كه با 56 هدایت لیگ را بر عهده داشت. فولاد در فینال فصل عادی خود شش كیسه را جمع كرد و به آنها اجازه داد تا عنوان قهرمانی را از جكسونویل بدزدند. از قضا ، جگوارها و استیلر امسال در پلی آف به مصاف هم رفتند و جکسونویل در بازی ای پیروز شد که آنها دو بار بن روتلیسبرگر را اخراج کردند و صفر کیسه را از آنها محروم کردند. از نظر امتیاز مجاز ، جگوارها در طول فصل 268 تسلیم شدند و پس از وایکینگ ها که فقط 252 امتیاز از دست دادند ، در مکان دوم قرار گرفتند. جاگوارها همچنین در طول سال 33 حمله داشتند و آنها را یکی پشت سر کلاغ ها قرار داد که 34 مورد داشتند.

نتیجه: به نفر دوم کمترین امتیاز ، به نفر دوم برای گرفتن ، به نفر دوم در کیسه ها.

در مورد فولادی ها ، فکر اینکه آنها می توانند اولین تیمی باشند که تاج سه گانه دفاعی را می کشند ، چندان هم دیوانه نیست. آنها 23 مطالبات دریافتی برای سال دارند که با 3 امتیاز NFL را پیش می برد. برای از دست دادن این برتری ، فولادی ها باید سرعت خود را کم کنند وگرنه تیم در جایگاه دوم (خلیج تامپا) باید موارد را انتخاب کند. پس از خداحافظی Buccaneers در این هفته ، فولادی ها در صورتی که بتوانند در مقابل واشنگتن چند نتیجه بگیرند ، در نتیجه می توانند برتری خود را افزایش دهند.

در پایان امتیازات ، فولادی ها در این فصل فقط 188 امتیاز دریافت کرده اند و این باعث می شود آنها راحت از دلفین ها (205) ، ریونز (214) و رامز (215) پیشی بگیرند. از 5 حریف دیگر فولاد ، سه نفر از آنها – کلیولند ، سینسیناتی و واشنگتن – در نتیجه در نیمه پایین لیگ قرار دارند.

فولادی ها همچنین گونی لیگ NFL را هدایت می کنند ، اما این سخت ترین پیروزی است. در مدت 12 هفته ، فولاد 41 کیسه دارد که 5 کیف بیشتر از دیگران است ، اما مشکل اینجاست که آنها فقط به Bud Dupree برای این فصل باخته اند. دوپری با هشت نفر در تیم اخراج شد و جایگزینی او آسان نخواهد بود. با این حساب ، بنگالی ها دومین کیسه های NFL را تحویل دادند و واشنگتن سومین بزرگترین گل ها را کنار گذاشت ، بنابراین قطعاً چند بازی در برنامه باقیمانده باقی مانده است که فولادی ها باید بتوانند آمار خود را پر کنند.

به طور کلی ، فولادها از تاریخ سازی بالاترین سطح برخوردار هستند و تصور اینکه نسخه 2020 پرده فولادی می تواند آن را از بین ببرد ، خیلی دیوانه وار نیست.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir