[ad_1]

دشاون واتسون هنوز در تلاش است تا از نظر روانی تصمیم Texans از هوستون برای فروش DeAndre Hopkins بهبود یابد و آخرین چیزی که او می خواهد داشتن آینده ای است که شامل ویل فولر هم نباشد. دومی توسط NFL به دلیل نقض سیاست لیگ در مورد موادی که باعث افزایش کارایی می شوند ، به مدت شش بازی به حالت تعلیق درآمد ، پس از آن بیانیه ای رسمی صادر کرد و پزشکی را مقصر دانست که توصیه می کند مصرف دارویی در لیست خوب است مواد ممنوع لیگ. فولر در سال 2021 یک نماینده رایگان نامحدود خواهد بود ، و تعلیق در این زمینه به پاشنه تگزاس است که آن را قبل از مهلت معاملات 1 نوامبر خریداری کرده است.

از نظر واتسون ، حرکت هوشمندانه این است که اطمینان حاصل کند موتورسوار سابق دور اول در مسافت های طولانی در هوستون بماند.

واتسون به ESPN گفت: “ویل می داند که همه ما او را دوست داریم.” “او همیشه [does] چیز درست و سپس یک لغزش – فقط ظاهر شد. اما ما همیشه پشت او خواهیم بود. ویل برادر من است.

“کل سازمان نیز این را می داند. و شما می دانید ، مطمئن شوید که ما سال آینده آن را به دست خواهیم آورد ، به ویژه در آن سازمان.”

خط دفاعی دو بار Pro Bowl سپس به این موضوع پایبند بود و خاطرنشان کرد که او در جلو و مرکز می ماند و سعی می کند با پایان فصل 2020 به امید تحقق او کمک کند.

وی گفت: “این بسیار مهم است.” “این قطعاً شخصی است که من قطعاً در این ماه گذشته و خارج از فصل کار خواهم کرد.”

واتسون به اندازه فولر از شایعات تجاری فوق الذکر دلسرد شد و پس از پایان مهلت مقرر ، تلاشی برای انتقال این نکته انجام نداد. فولر قبلاً در هر دو حیاط (879) و 8 امتیاز (8) رکورد شغلی ثبت کرده است و قبل از متوقف شدن در آستانه شکستن مرز 1000 یارد بود. این رتبه بندی ها همچنین تیم های برتر در رده های مربوطه خود هستند ، به طوری که فولر در دوران پسا هاپکینز به عنوان هدف مورد علاقه واتسون و بهترین دریافت کننده لیست تگزاس شناخته شده است.

“اگر آنها این کار را انجام دهند جهنم است [traded him]، مطمئناً ، “واتسون در مورد فولر ، که در بلوک خرید بود ، گفت.” راستش ، خوشحالم که همچنان با ویل بازی می کنم. از زمان عضویت من در این لیگ ، ما کارهای بزرگ و بزرگی انجام داده ایم ، [and we’re] ما این کار را همانطور که برای بقیه سال جاری ادامه می دهیم و امیدوارم بقیه مشاغل ما ادامه دهیم ، ادامه خواهیم داد. “[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر