[ad_1]

pain-goz-1.jpg
گتی ایماژ

نکته جالب توجهی در مورد وضعیت خط حمله عقاب های فیلادلفیا در هفته 12 وجود دارد. صبح روز یکشنبه ، تیم مک مانوس از ESPN اعلام کرد که جالین هرتس تازه وارد پیش از اینکه عقاب ها دوشنبه شب به مصاف خود بروند ، نمایندگان تیم اول این مهاجم را دریافت می کند. سیاتل سی هاوکس. طبق گفته مک مانوس ، کارسون ونتز هنوز انتظار می رود که شروع کند ، اما تمرینات هرتز با نشانه گیری تیم اول تکرار می شود که حداقل او شاهد افزایش نقش در جنایت پیش رو است.

ونتز در این فصل سخت می جنگد و 58.4٪ از پاسهای خود را برای 2232 یارد ، 14 تاچ داون و 14 مداخله در 10 بازی انجام داده است. او بسیار مستعد گردش مالی بوده است ، زیرا شماره 2 سابق به طور کلی اولین بازیکن در این سال است که هم از نظر رهگیری و هم از طریق لمس (10). هفته گذشته ، در جریان باخت 22-17 عقاب ها مقابل کلیولند براونز ، فیلی تقریباً در هر جنبه از بازی شکست خورد. حمله ایگلز فقط 315 یارد از خطای کلی جمع شد ، از 12 قطره سوم فقط دو گل را به گل تبدیل کرد ، زمان مالکیت توپ را از دست داد و توپ را سه بار چرخاند.

Hurts به عنوان بازیکن فیکسچر مورد استفاده قرار گرفته است تا جایی که او 12 بار برای 56 یارد عجله کرده است ، برای سه یارد پاس گرفته و دو تلاش خود را برای عبور از 27 یارد به پایان رسانده است. عقاب ها پس از یک فصل حضور در اوکلاهما که در آن تیم اول All-Big 12 لقب گرفتند ، قلب ها را در دور دوم مسابقات NFL Draft در سال 2020 انتخاب کردند و در رأی گیری جایزه Heisman برای شماره 1 نهایی جو ، به مقام دوم رسیدند. بارو انتقال به آلاباما بهترین ارقام را در دوران تحصیلات دانشگاهی او در طول سال حضور در اوکلاهما نشان داد ، زیرا وی 69.7٪ از پاس های خود را برای 3851 یارد ، 32 تاچ داون و تنها هشت رهگیری انجام داد. او همچنین 20 تاچ داون دیگر را به زمین اضافه کرد و حتی در فصل ستاره خود یک لمس کرد.

باید دید آیا دادن نقش بیشتر هرتس در دوشنبه شب چیزی شبیه نیمکت ونتز به نظر می رسد ، یا این کاری است که سرمربی داگ پدرسون فقط برای تکان دادن اوضاع در توهین انجام می دهد. در هر صورت ، این مطمئناً حرکتی است که ونتز را آگاه کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر