در یک گزارش ، جالن هرتس قبل از بازی عقاب ها با Seahawks ، از تیم خط حمله اول بازی های تکراری دریافت می کند


گتی ایماژ

نکته جالب توجهی در مورد وضعیت خط حمله عقاب های فیلادلفیا در هفته 12 وجود دارد. صبح روز یکشنبه ، تیم مک مانوس از ESPN اعلام کرد که جالین هرتس تازه وارد پیش از اینکه عقاب ها دوشنبه شب به مصاف خود بروند ، نمایندگان تیم اول این مهاجم را دریافت می کند. سیاتل سی هاوکس. طبق گفته مک مانوس ، کارسون ونتز هنوز انتظار می رود که شروع کند ، اما تمرینات هرتز با نشانه گیری تیم اول تکرار می شود که حداقل او شاهد افزایش نقش در جنایت پیش رو است.

ونتز در این فصل سخت می جنگد و 58.4٪ از پاسهای خود را برای 2232 یارد ، 14 تاچ داون و 14 مداخله در 10 بازی انجام داده است. او بسیار مستعد گردش مالی بوده است ، زیرا شماره 2 سابق به طور کلی اولین بازیکن در این سال است که هم از نظر رهگیری و هم از طریق لمس (10). هفته گذشته ، در جریان باخت 22-17 عقاب ها مقابل کلیولند براونز ، فیلی تقریباً در هر جنبه از بازی شکست خورد. حمله ایگلز فقط 315 یارد از خطای کلی جمع شد ، از 12 قطره سوم فقط دو گل را به گل تبدیل کرد ، زمان مالکیت توپ را از دست داد و توپ را سه بار چرخاند.

Hurts به عنوان بازیکن فیکسچر مورد استفاده قرار گرفته است تا جایی که او 12 بار برای 56 یارد عجله کرده است ، برای سه یارد پاس گرفته و دو تلاش خود را برای عبور از 27 یارد به پایان رسانده است. عقاب ها پس از یک فصل حضور در اوکلاهما که در آن تیم اول All-Big 12 لقب گرفتند ، قلب ها را در دور دوم مسابقات NFL Draft در سال 2020 انتخاب کردند و در رأی گیری جایزه Heisman برای شماره 1 نهایی جو ، به مقام دوم رسیدند. بارو انتقال به آلاباما بهترین ارقام را در دوران تحصیلات دانشگاهی او در طول سال حضور در اوکلاهما نشان داد ، زیرا وی 69.7٪ از پاس های خود را برای 3851 یارد ، 32 تاچ داون و تنها هشت رهگیری انجام داد. او همچنین 20 تاچ داون دیگر را به زمین اضافه کرد و حتی در فصل ستاره خود یک لمس کرد.

حتما بخوانید:
اسباب بازی موظف است در کسب و کار شما تأثیر بگذارد

باید دید آیا دادن نقش بیشتر هرتس در دوشنبه شب چیزی شبیه نیمکت ونتز به نظر می رسد ، یا این کاری است که سرمربی داگ پدرسون فقط برای تکان دادن اوضاع در توهین انجام می دهد. در هر صورت ، این مطمئناً حرکتی است که ونتز را آگاه کرده است.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید