در حالی که ایندیانا و QB مایکل پنیکس جونیور به دنبال کشتن این جانور از اوهایو هستند ، به طرز باورنکردنی با غیر قابل تسخیر دیدار می کند


پدیده شماره 9 در ایندیانا ممکن است لحظه ای در شهود فوتبال منجمد شود. بنابراین این فصل جادویی پنج هفته پیش آغاز شد. هنگامی که مایکل پنیکس جونیور ، مهاجم مهاجم هوسیرز تمایل به لمس ستون برای بازی دو امتیازی مقابل پن ایالت در وقت های اضافه داشت ، این امکان را فراهم کرد تا 4-0 بازی را شروع کرده و در مرحله 10 مسابقه شماره 3 ایالت اوهایو در 10 تیم برتر قرار گیرد.

پنیکس ، می بینید که یک چپ است ، که باعث می شود او نه تنها در بین مردم بلکه در مقام مدافع اقلیت قاطعی باشد. اگر او چپ دست نباشد ، آیا ایندیانا در دنباله صف در هش چپ قرار می گیرد تا از دست غالب خود پشتیبانی کند؟ آیا وقتی از چپ به طرف کوتاه می پیچم ، این طرف میدان به او باز می شود؟ آیا ما حتی در مورد تیم Hoosiers که شبیه دستاوردهای الهام بخش Milan High در فیلم “Hoosiers” است ، این مکالمه را داریم؟

بله ، احتمالاً به نوعی ، زیرا Penix در حال حاضر در حال انطباق است. گرچه یک شاخ است – فقط 10٪ از مردم چپ دست هستند – تنها راه رسیدن به دکل با دست راست است. در داخل خط 3 حیاط ، پنیکس توپ را از چپ به راست تغییر داده و پرتاب کرد. به طرز باورنکردنی ، دانشجوی سال دوم پیراهن قرمز اجازه نمی داد که بخشی از بدن را لمس کند تا زمانی که توپ به آن ستون نرم و نارنجی روشن برخورد کند. با دست بیرون.

پنیکس این هفته در حرکت خود گفت: “در واقع نزدیکترین چیزی بود که در حد مجاز بود.” “دست راست من یک دست پایین است ، بنابراین دستیابی به آن با چپ دشوار خواهد بود. این غرایز من بودند.”

این چیزهای زیادی در مورد این Hoosiers توضیح می دهد. آنها هستند این را دستی که راست گراها اداره می کنند. آنها باید وقتی دیگران پشت می کنند غر بزنند آنها باید غریزی باشند ، علائم را نخوانند و به آنها بگویید متعلق نیستند.

فشار پنیکس بر روی ستون برای قرن ها یک کمپین را ممکن می کرد. ایندیانا در آن فصل برای اولین بار میشیگان و پن را شکست داد. حسینی ها مقابل پن ایالت 1-2-2 نتیجه گرفتند. آنها 24 بار پیاپی به میشیگان باخته بودند. حذف میشیگان در هفته گذشته پنجمین بار برای ایندیانا از زمان روی کار آمدن مربی تام آلن در سال 2017 بود.

حتما بخوانید:
کلاس های NFL Week 11: محل سوختن مت پاتریشیا در حالی که شیرها "F" می گیرند ، Rams ها "A-" می گیرند تا Buccaneers را ناراحت کنند

به نظر می رسید پنیکس در بازی پن ایالتی اعتماد به نفس پیدا می کند. پس از شروع 11 از 27 برای 99 یاردی و یک لمس زمین ، او دیسکی را هدایت کرد که در 22 ثانیه مانده به بازی ، بازی را مساوی کرد. او در وقت های اضافه یک ضربه محکم دیگر زد و بازی را به اتمام رساند و 8 پاس از 9 پاس گل را به اتمام رساند. از آن روز ، او 63 درصد از پاس های خود را به اتمام رسانده و به طور متوسط ​​300 یارد دارد.

با این حال ، در این عصر توهین ، ایندیانا بسیاری از این اقدامات را با محافظت انجام داده است. به گزارش Pro Football Focus ، بخش هماهنگ كننده كین اومك با 37٪ شوت سریع ، مهاجم را تحت فشار قرار داد تا به ده بزرگ برسد. در لیست آلن 22 بازیکن از ده بزرگ فلوریدا ، محصول مربی شش ساله دبیرستان و دانشگاه وجود دارد.

پنیکس یکی از آنهاست. متامپا ، فلوریدا ، گفت: “این احساس فوق العاده ای بود که وارد اینجا شدم. احساس می کردم در خانه هستم.”

تعالی کالج نیز بعید است. ایندیانا با ده بزرگ شرقی – و بیشتر – از اوهایو روی نقشه بازدید می کند. همانطور که عالی است ، مفهوم بازی تقریباً بیشتر مربوط به تعلق IU است تا آنچه که به دست آمده است. باک ها بلافاصله با سه لمس مورد علاقه قرار گرفتند که بلافاصله مورد توجه حسینیان قرار گرفت.

آلن این هفته با تماسی از زوم گفت: “من این مکان را دوست دارم. من این بچه ها را دوست دارم. آنها قرار است با هم دعوا کنند. من برایم مهم نیست که کسی در مورد این بازی متعفن چه می گوید.” “ما مسابقه خواهیم داد. ما خواهیم جنگید. خدا رحمت کند ، ما راهی برای ادامه اثبات اشتباه همه پیدا خواهیم کرد.”

آلن 50 ساله ترکیبی از اشمالتز و تقواست. او روز دوشنبه هنوز به دلیل یادآوری آسیب دیدگی پسرش توماس در ناحیه ران ، پاره شد. توماس آلن پشتیبان حسینیه است.

آلن با غرور و ناراحتی به پدرش گفت: “من می دانم که او برای رسیدن به اینجا چه چیزی را پشت سر گذاشت ، یک تیراندازی دشوار.”

نیمی از کار 28 ساله آلن به عنوان مربی دبیرستان سپری شده است. او همچنین تجربیات خود را در دبیرستان Temple Heights Christian در Tampa ، بخش III کالج Wabash (غول های کوچک!) ، بخش II Lambuth (به عنوان دستیار هیو فریز) و FCS Drake بازگو می کند.

حتما بخوانید:
Odds Appalachians vs Louisiana ، خط: کالج های فوتبال 2020 ، پیش بینی از یک مدل در حال اجرا 49-25

آلن فرآیند ساخت در ایندیانا را کند بنامید. او پس از فصل 2016 ، هنگامی که ادعاهای سو abuse استفاده بازیکنان توسط کوین ویلسون مطرح شد ، کار خود را آغاز کرد. ویلسون برگشت و فصل بعد در اوهایو به عنوان یک هماهنگ کننده تهاجمی تبدیل شد. ایندیانا در دو فصل اول آلن 5-7 بازی کرد. کلاس استخدام پنیکس (2018) در 147 تیم بزرگ 247 ورزشی در رتبه 10 قرار گرفت.

در سال 2019 ، اولین فصل با هشت پیروزی در برنامه 27 ساله با دمیدن ایندیانا با دو امتیاز از تنسی در آخرین دقایق به پایان رسید.

آلن گفت: “من این را خیلی علنی نمی گویم ، زیرا نمی خواهم این راه اشتباه باشد” ، اما تقریباً احساس كردم كه برای پیروزی در این بازی بولینگ مقابل تنسی آماده نیستیم. ما قبل از یكی سومین تیم جوان در ده بزرگ بودیم. و من احساس کردم که ما تقریباً برخی از مراحل رشد یک برنامه را از دست خواهیم داد تا به یکباره به 9 پیروزی برسیم. “

Penix در سال 2019 داغ شروع به کار کرد (68٪ میزان تکمیل ، 10 touchdown) قبل از اینکه در فصل آسیب دیدگی شانه در ماه نوامبر حذف شود. او هنگام توان بخشی ، بخشی از ساختار کند ، وقت کافی برای فکر داشت.

پنیکس به عنوان دانش آموز دبیرستان با بوچ جونز در تنسی درگیر شد. هنگامی که جونز اخراج شد ، پنیکس به دنبال نیک شریدان و مایک دبورد به ایندیانا رفت. شریدان قبل از اینکه آلن او را به عنوان مربی خط حمله در سال 2017 استخدام کند ، به عنوان دستیار در تنسی فارغ التحصیل شد. شریدان اکنون یک هماهنگ کننده حمله است. دبورد در سال 2017 از یک هماهنگ کننده تهاجمی تنسی به همان کار در ایندیانا نقل مکان کرد. او در حال حاضر یک تحلیلگر در میشیگان است.

شریدان گفت: “از نظر دست راست یا چپ ، ما خیلی نگران این مسئله نیستیم.” “ما فقط می خواهیم مطمئن شویم كه یكی از آنها خوب است.

همه اینها دو سوال را به وجود می آورد: آیا می توانید تنسی را با پنیکس تصور کنید؟ و آخرین باری که 10 تیم برتر 20 امتیاز داشته اند کی بوده است؟

آلن در مورد این موضوع گفت: “ما در حال صحبت کردن با هدفون گوش هستیم.” “من واقعیت را نیز درک می کنم.”
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید