[ad_1]

NFL: 01 NEW 01 گاوچران در عقاب ها
Kyle Ross / Icon Sportswire از طریق گتی ایماژ

همانطور که بعد از پر کردن صورت با غذاهای خوشمزه شکرگذاری ، چرت خود را راحت می کنید ، گاوچران های دالاس امیدوارند وقتی میزبان تیم فوتبال واشنگتن هستند ، ازکیل الیوت را با سایشی سالم تغذیه کنند. با گذشت سال ها ، ستاره ای که در حال بازگشت است ، تعطیلات را جشن می گیرد و اکنون می تواند در صورت ادامه این روند روز پنجشنبه در لیگ NFL تاریخ ساز شود.

در سه بازی شکرگذاری ، الیوت 400 یارد از این برخورد و سه لمس را جمع کرد و در هر مسابقه بیش از 100 یارد به او داد (بک به دلیل توقف بازی دالاس را در سال 2017 از دست داد). اگر او برای یک قرن دوباره از مرز عبور کند ، به اولین بازیکن تاریخ NFL تبدیل خواهد شد که در چهار بازی متوالی شکرگذاری حداقل 100 یارد گل زده است. عملکردی به این بزرگی همچنین الیوت را در تالار مشهور Pro Football مایکل اروین و باری سندرز برای دومین بازی بزرگ شکرگذاری با حداقل 100 یارد در تاریخ لیگ قرار می دهد. تنها همکار Hall of Famer ، Emit Smith ، که رکورددار هشت بازی از این دست است ، بر فراز Zeke ایستاده است.

سال گذشته برابر بوفالو ، الیوت یک نیروی کاملاً خارج از زمین بود و هم در زمین و هم در بازی پاس. او به طور متوسط ​​تقریباً شش یارد در هر حامل در مسیر داشت که 71 یارد در آن هجوم می آورد و سپس هفت هدف از 10 هدف خود را برای 66 یارد دیگر گرفت و 137 را از یک نزاع به او داد. این بازیکن 25 ساله نیز با شتاب برای 103 یارد در یک مسابقه 4.9 متری در پیروزی ناراحت کننده دالاس برابر مینه سوتا وایکینگ ها ، با شتاب محکم وارد بازی شد. او همچنین هردو گل را برای 11 یارد و یک ضربه ضرب در برد به دست آورد.

امسال اما او کمی با یک چالش دشوار روبرو است زیرا تیم فوتبال واشنگتن 7 تیم قدرتمند دارد. در اوایل هفته 7 ، الیوت فقط در 45 یاردی برگزار شد و عجله داشت که واشنگتن به پیروزی 25-3 رسید. با این حال ، باشگاه Ron Rivera معمولاً در وسط جاده در مقابل دویدن قرار دارد و اجازه حمل 120.4 یارد در هر زمین روی زمین تا 4.3 یارد در هر کلیپ را دارد. همین چند هفته پیش ، تیم اجازه داد تا تازه وارد Lions D’Andre Swift به 149 یارد از این مبارزه برسد ، که این فقط اثبات دیگری است که Zeke می تواند در یک تعطیلات قوی باشد. اگر این اتفاق بیفتد ، الیوت یکی از بزرگترین بازیکنانی است که تاکنون در شکرگذاری بازی کرده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر