دریافت آژانس های رایگان از NBA در سال 2020 ، روز 3: لبرون جیمز هرگز با شخصی مانند مارک گاسول بازی نکرده است


این مهمانی از نظر فنی به پایان نرسیده است ، اما برای همه کسانی که در آن جا مانده اند کمی ناجورتر می شود. مارک گاسول یکشنبه شب تورنتو رپتورز را به مقصد لس آنجلس لیکرز ترک کرد و آرون باینس بلافاصله جای او را گرفت. در اوایل روز ، بوگدان بوگدانوویچ بازیکن آزاد با لیست آتلانتا هاوکس لیست پیشنهادی را امضا کرد و به پادشاهان ساکرامنتو 48 ساعت فرصت داد تا ترکیب شوند. با این کار ، فقط پنج بازیکن توسط 45 بازیکن برتر برتر عامل ردیابی رایگان ما امضا نشده اند.

حتی این هم اغراق آمیز است. دو نفر از این پنج نفر در بالای لیست قرار دارند ، آنتونی دیویس و براندون اینگرام ، که انتظار می رود هر دو برای دریافت حداکثر پول با تیم های متعهد خود قرارداد ببندند. سپس مرد بزرگ با بازیکنان آزاد ، داریو ساریچ ، و نگهبانان لنگستون گالووی و صباک ناپیر است.

برای پیگیری میان وعده های جمعه و شنبه ، در اینجا پنج فکر در مورد روز 3 آژانس رایگان آورده شده است.

1. در فصل 2 ، یک شخصیت جدید در نمایش LeBron و AD

اولین بازی را که گاسول برای رپتورز انجام داد هرگز فراموش نمی کنم. او در فوریه 2019 در باغ مدیسون بود و از نیمکت پیاده شد. بلافاصله جنایت در تورنتو زندگی بیشتری داشت. هم تیمی های او همیشه آماده پاس های او نبودند اما به سرعت به آنها عادت می کنند.

متعجب ، دنی گرین پس از آن به من گفت که رپتورزها حتی مجبور نیستند کتاب بازی Gasol خود را در زمین تغییر دهند تا به روشی جدید گل بزنند. دید Gasol فرصتهای مختلفی برای بازیهای منظم آنها فراهم می آورد.

کاوهی لئونارد تورنتو را به یک مدعی قانونی تبدیل کرد ، اما احساس عالی Gasol نسبت به بازی تیم را بالا برد. این رپتورها بدون دفاع او بعد از جوئل امبیید ، 3 بازی برابر میلووکی باکس و پاس مقابل همه ، عنوان قهرمانی را کسب نمی کردند. اکنون کار او پرورش تیمی است که به تازگی موفق به کسب عنوان شده است.

در 17 فصل لبران جیمز ، او با 173 هم تیمی بازی کرد ، هیچ یک از آنها گاسول را دوست ندارد. این باعث می شود دفاع ویرانگر لیکرز حتی بهتر شود ، اما پایان حمله جایی است که می تواند تغییر شکل دهد. برای تیم قهرمانی ، لس آنجلس در این نیمه کاملاً قابل پیش بینی بود. گاهی اوقات او سخت و راکد بود و جیمز را وادار می کرد از هیچ کاری کاری انجام دهد. 29 درصد از عکس های ساخته شده توسط جیمز با حداقل فعالیت حرفه ای در فصل گذشته کمک شده است ، از جمله 26 درصد از عکس های او در آستانه تمیز کردن شیشه.

در 14-2013 ، موثرترین فصل زندگی جیمز ، 42 درصد از ضربات او کمک شد ، از جمله حدود نیمی از شوت های لبه او. برنامه اعلام شده لیکرز در بدو ورود این بود که او را یک پیروز دوباره کند ، اما وقتی لیست گرسنه تیراندازی آنها شکست خورد و سنگین ترین ترکیب آنها برای فرار به او احتیاج داشت ، آنها از او منحرف شدند. آنها اکنون می توانند در این مورد تجدید نظر کنند ، زیرا گاسول برندگان باز و تیراندازان را از پست بالا پیدا می کند.

بازی سازی 5s باعث می شود تا دفاع از نگرانی بیشتر از زوایای حمله بیشتر باشد. با این حال ، گاسول یک بازیساز متوسط ​​5 شما نیست. او یکی از بازیکنان انگشت شماری در لیگ است که بازی را به سرعت جیمز می خوانند و مهارت های آنها به طور طبیعی مکمل یکدیگر هستند. چندی نگذشته بود که شیمی آنها می تواند با اتصال مرزی telepathic که ساخت جیمز با Dwayne Wade سالها به طول انجامید ، رقابت کند.

برای آنچه من توصیف کردم ، لس آنجلس باید هنگام شروع اردوی آماده سازی در تاریخ 1 دسامبر ، به همان روشی که در ابتدای سال اول جیمز برای دفاع از کالیبر قهرمان انجام داده ، مرتکب تخلف غیرقابل پیش بینی شود. -عصر دیویس. جیمز عادت به کنترل بازی و دستکاری در دفاع دارد و به زودی مشخص خواهد شد که آیا او با یک قانون مسلط با توپ کمتر خوب است یا نه.

حتما بخوانید:
مت ناگی فاش کرد میچل شیپورهای خرس برای اولین بار از ماه سپتامبر با یک نیک فالز مصدوم آغاز می شود

علاوه بر عقد قرارداد با گاسول ، رویکرد لیکرز در خارج از فصل نشان می دهد که جیمز خوشحال است که پس از کوتاه ترین چرخش از یک فصل به فصل دیگر در زندگی حرفه ای خود ، درست قبل از تولد 36 سالگی ، مسئولیت بازی را کنار بگذارد. در غیر این صورت ، چرا آنها به دنیس شرودر و مونترسل هرل مراجعه می کنند؟ جیمز کاوالیرز هرگز به کوین لاو آرنج کافی برای سلیقه من نداده است ، اما می تواند و باید متفاوت باشد.

حتی اگر حضور گاسول ، که سی و ششمین سالگرد تولد او یک ماه پس از جیمز است ، تخلف را آنچنان که انتظار دارم تغییر ندهد ، این باعث می شود کارهای قدیمی بهتر کار کنند. توانایی او برای شلیک به مدت 3 ثانیه به جیمز و دیویس این امکان را می دهد که بدون اینکه دیویس بیش از آنچه که می خواهد بازی کند ، شماره گیری دستی را انجام دهد. گول عملکرد لرزان گاسول در بالون را نخورید ، جایی که او احساس ناراحتی می کند و به طور مشخص خارج از ریتم است. چیزهای زیادی برای ارائه وجود دارد و او تنها کسی است که از این تیم نشان می دهد.

2. از نظر پول

میلواکی در پی توافق با بزرگ مرد درجه یک بابی پورتیس و ژنرال دی جی آگوستین ، برین فوربس و وینگر توری کریگ مهاجم تیز را روز یکشنبه اضافه کرد. بزرگترین حرکت باکس تجارت Jrue Holiday است که هزینه آنها برای اریک بلدسو ، جورج هیل ، سه دور اول و دو تعویض است.

بالاتر از این فصل خارج ، تمدید امضای فوق العاده جیانیس آنتتوکونمپو ، امضای ناموفق و معامله آنها با بوگدان بوگدانوویچ در شرف به وجود آمدن است. یک سری اشتباه (منبع) ، که بازداشت شده گارد ، پت كنوتون را به تصادفي مبني بر پرداخت شما مبدل كرد. مشخص نیست که مورد اول در این لیست چگونه تحت تأثیر موارد بعدی قرار گرفته است.

اگر آنتتوکونمپو از جهت هدایت تیم برای امضای یک تمدید رضایت کافی داشته باشد ، این همه مهم است. میلواکی مورد علاقه قهرمانی نخواهد بود و همچنین بدون فشار عملکرد بهتر در مرحله پلی آف را ندارد ، اما اگر MVP با قراردادی پشت سر این فصل به طور قابل توجهی باعث کاهش دما شود.

اگر او امضا نكند ، هر معامله و هر فرصت از دست رفته تحت كنترل بيشتر خواهد بود. فصل باکس به عنوان یک همه پرسی در مورد حق رای دادن ، و همچنین شانس آن برای حفظ Antetokounmpo عمل خواهد کرد.

من تردید دارم که آنها برای رفع نقایصی که در دو فصل گذشته به وجود آمده است ، به اندازه کافی تلاش کرده اند. میلواکی به بازی سازهای بیشتر ، انعطاف پذیری بیشتر در دفاع و بیش از همه بازیکنان بیشتری نیاز داشت که بتوانند جای خود را در زمین بگذارند و روی زمین بمانند ، زمان پلی آف بود. همانطور که در حال حاضر ساخته شده است ، میلواکی به اندازه فصل گذشته عمیق نیست و این کاستی ها را به طور اساسی اصلاح نکرده است.

آگوستین قادر به مدیریت نقش های انتخابی خواهد بود و ممکن است فوربس بتواند جایگزین شلیک هیل شود ، اما هر دو نگهبانان کوچکی هستند که می توانند در دفاع مورد سو استفاده قرار گیرند. پورتیس در حالت ایده آل از ظاهر باز که بروک لوپز لذت می برد لذت خواهد برد ، اما در تجربه دفاعی چیزی وجود ندارد که نشان دهد وی می تواند در برابر تیم هایی که باکس را حذف کرده اند رفتاری داشته باشد. کریگ کاملاً می تواند ، اما مخالفان با بلدسو در طرف دیگر به او معالجه می کنند.

میلواکی در بسیاری از بازی های فصل عادی برنده خواهد شد. آنچه در آینده رخ خواهد داد دوباره اندازه گیری خواهد شد حتی با تعطیلات در هواپیما ، من مطمئن نیستم که لیست باکس ها برای این کار خیلی بهتر آماده شده باشد. اما نظر من اهمیتی ندارد.

3. نیویورک ساکت بود ، اما …

برای دومین فصل پیاپی ، نیکز وارد یک آژانس رایگان با فضای زیاد شد و آن را با عده ای غیر ستاره در معاملات کوتاه مدت ترک کرد. با این حال ، آنها یکی دو درس از فصل گذشته آموختند.

حتما بخوانید:
داستان برند آدیداس برندی برای برنده شدن - خانه سرمایه

موفق ترین اقدامی که نیویورک در تابستان 2019 انجام داد ، جذب مارکوس موریس بود. این مهاجم چندین ماه بهترین بسکتبال دوران حرفه ای خود را بازی کرد و پس از آن نیکس با قرارداد منقضی 15 میلیون دلاری لس آنجلس کلیپرز معامله کرد و انتخاب دور اول را انتخاب کرد. سایر موارد اضافی کوتاه مدت آنها کمک چندانی به دادگاه یا بازار تجاری نمی کند و بهتر است در عوض دلایل از فضای آنها برای استفاده از قراردادها استفاده کنید.

این بار نیویورک از دور دوم یوتا جاز دو گزینه دریافت کرد تا به آنها کمک کند تا حقوق 5 میلیون دلاری اد دیویس را پاک کنند و سپس دیویس را برای دیگری به مینه سوتا تیمبرولوز فروخت. او به خوبی می تواند تازه واردان آستین ریورز (سه سال ، 10 میلیون دلار ، سال 2 و 3 بدون ضمانت) ، الك باركز (یك سال ، 6 میلیون دلار) و نرلنز نوئل (یك سال ، 5 میلیون دلار) را برای موارد بیشتر به كار گیرد. همین امر برای الفرید پایتون که دوباره امضا شد (یک سال ، 5 میلیون دلار) نیز صدق می کند.

از این نظر نیکس خوب عمل کرد. آنها هیچ معامله ای با ارزش منفی امضا نکردند یا یک گرم انعطاف پذیری آینده را فدای آن نکردند. علی رغم استخدام مربی برنده تام تیبودو و پیوند دادن وی با کریس پاول ، راسل وستبروک و کارملو آنتونی ، آنها هیچ معامله وحشیانه ، بیش از حد جاه طلبانه یا سرمقاله ای انجام نداده اند. یا حداقل آنها هنوز این کار را نکرده اند.

هرچند کار دیگری که نیویورک انجام نداده است ، ایجاد یک تیم منسجم است. من می خواهم ببینم که نیکز نسخه ای از مرحله بازیابی فیلادلفیا 76ers را انجام داده است: پیدا کردن عکس های بیشتر و زندگی راحت تر برای RJ Barrett و میچل رابینسون. اگر دفتر کار کم و بیش کامل باشد ، هنوز احساس نخواهید کرد که نیویورک واقعاً چیزی را می سازد.

4. به پورتلند نگاه کنید!

دیدن تعارف مرکز 22 ساله هری گیلز با تیم یوسف نورکیچ ، زک کالینز و انس کانتر کمی تعجب آور بود. در طی دو فصل سالم حضور گیلز در ساکرامنتو ، وی برای دقایقی با ویلی کاولی استاین ، ماروین بیگلی سوم ، نمانیا بلیتسا ، کوستا کوفوس ، کالب سوانیگان ، اسکال لابیزی ، دیویی ددمن ، ریشاون هولمز ، آنتونی تولیور و الکس به رقابت پرداخت. شما فکر می کنید اولین اولویت او بازی در وقت است.

از این نظر ، قابل توجه است که Portland Trail Blazers موفق به تهیه آن شد. (نظریه جایگزین: در مقایسه با وضعیت قبلی او ، این می تواند نقش مهمی داشته باشد.) Giles از مزایای بیشتری نسبت به سلطه گیج کننده Kings برخوردار است و در حالی که بازار مرکزی شلوغ بود ، چنین بازیکنان جوان زیادی وجود نداشت.

بلیزرها همچنین کارملو آنتونی را ارزان نگه داشتند و من مطمئن نیستم که چگونه همه این بچه ها در مقابل همه را سالم نگه می دارند طرف دیگر این امر این است که این لیست پایدارترین لیست آنها در سالهای گذشته است.

5. نجات خوب

Raptors نتوانستند دوباره Gasol یا Serge Ibaka را به خدمت بگیرند ، اما با یک برنامه پشتیبان آماده بودند. آرون بینز قبلاً یک کبودی قلمداد می شد ، اما بازی او هرگز بهتر از فصل گذشته در ققنوس به نظر نمی رسید.

سانز به Baines اجازه می داد تا به عنوان تسهیل کننده کشش پیدا کند و از یک تیرانداز 3 امتیازی غیرمعمول به یک هدف پرشور برسد. او هنوز صفحات خرد کننده را تنظیم می کند و همچنین یکی از قدرتمندترین و فعال ترین بازیکنان لیگ است. او گاسول نیست ، اما کمی جوان تر است و به Raptors اجازه می دهد به همان سبک بازی کنند. کاملاً چرخیدند.

تورنتو همچنین بازیکن بزرگ امضا شده را با بازیکنان آزاد کریس بوچر دوباره امضا کرد و بدون اینکه انعطاف پذیری خود را از دست بدهد در سال 2021 این کار را انجام داد. کل لیگ آنچه در میلواکی اتفاق می افتد را دنبال می کند ، اما ظاهرا رپتورز ، ماوریکس و هیت توجه ویژه ای دارند.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.tr