[ad_1]

college-football-general.jpg
USATSI

مدارس در اسکندریه ، ویرجینیا ، به اتفاق آرا voted به تغییر نام دبیرستان TC Williams رای دادند ، دبیرستانی که با فیلم “تایتان ها را به یاد بیاورید”. هیئت مدیره مدرسه با تصمیم 9: 0 به تغییر نام رأی داد و هنوز نام جدیدی انتخاب نشده است.

این نام به دلیل نامگذاری رئیس سابق توماس چمبلیس ویلیامز ، که طرفدار جدایی در دهه های 1950 و 1960 بود ، بحث های زیادی را برانگیخته است. او ادعا می کند که دانش آموزان سیاه و سفید متفاوت یاد می گیرند.

ویلیامز از اواسط دهه 1930 تا اواسط 1960 به مدت 30 سال مدیر مدارس شهری در اسکندریه بود.

در آغاز سال تقویم ، دادخواست تغییر نام آغاز شد.

بسیاری نیز در سال 2004 سعی در تغییر نام داشتند ، اما برخی دیگر گفتند که این تغییر باعث می شود مردم تیم تایتان های 1971 را که در این فیلم معروف حضور داشتند فراموش کنند.

مارک سلیمان ، ساکن اسکندریه ، گفت: “شما می توانید” تایتان ها را به یاد بیاورید بدون اینکه به TC TC احترام بگذارید. این فیلم نمی گوید ، “TC Williams را به خاطر بسپارید”. “

او می خواست دادخواست تغییر نام را شروع کند تا کسی را که دارای چنین گذشته جنجالی است برجسته و تمجید نکند.

سلیمان گفت: “من كسی را پیدا نكرده ام كه ​​حرف خوبی درباره مرد TC TC بگوید.” “من هرگز ملاقات نکرده ام که شخصی حرف مثبتی در مورد او بزند که عجیب باشد. منظورم این است که مردم دلایلی را برای نگهداری نام در جای دیگر پیدا می کنند و من نمی توانم آن را پیدا کنم.”

به یاد داشته باشید تایتان ها بر اساس داستان واقعی تلاش هرمان بون مربی فوتبال دبیرستان برای ادغام تیم TC Williams ساخته شده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر