[ad_1]

daniel-jones-giants-2.jpg

دانیل جونز ، مهاجم نیویورک غول پیکرها به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه پا ، تمرینات زیادی را در این هفته انجام نداده است و اکنون بعید به نظر می رسد که او بتواند در شرایطی کنار بیاید که غول ها روز یکشنبه با سیاتل سی هاوکس روبرو شوند. در روز جمعه، غول های رسمی ذکر شده است جونز به دلیل مشکل همسترینگ بسیار مشکوک به بازی است.

به گفته دن دوگان از ورزشکارجو قاضی ، سرمربی غول ها گفت که جونز در تمرین روز پنجشنبه توپ را به خوبی پرتاب کرد ، اما او نمی خواست “زیاد آن را باز کند”. قاضی روز جمعه گفت که غول ها پس از دیدن واکنش او نسبت به پرواز طولانی به سیاتل ، تصمیم رسمی خود را برای جونز خواهند گرفت.

جونز در درگیری در نیمه دوم پیروزی 19-17 غول ها مقابل سین ​​سیناتی بنگال ها ، تاندون شانه خود را آسیب دید. سیگنال سال دوم سعی کرد او را صاف کند و به بازی برگردد ، اما سرانجام پس از تلاش برای کاشت وقتی که فوتبال را پرتاب می کرد ، آنجا را ترک کرد. او بازی را با 59.3 درصد از پاسهای 213 متری خود به پایان رساند.

کلت مک کوی جای جونز مصدوم را گرفت و او از 10 پاس گل در مجموع 31 متری 6 گل زد. اگر جونز واقعاً نتواند برود ، انتظار می رود او روز یکشنبه مقابل سیاتل به میدان برود.

آخرین شانس:

Seahawks -11

غول ها که به طور طبیعی این هفته جونز را در اختیار نداشتند ، ضربه بزرگی برای تیمی محسوب می شود که هم اکنون در یک پیروزی سه بازیه قرار دارد. در 11 بازی این فصل ، جونز 63.2 درصد از پاس های خود را برای 2335 یارد ، هشت تاچ داون و 9 رهگیری تکمیل کرده است. او همچنین 55 بار برای 403 یارد و یک نتیجه دیگر عجله کرد.

Seahawks در یک پیروزی دو بازیه قرار دارد اما در لیگ بدترین دفاع را دارند ، به طور متوسط ​​418.1 یارد در هر بازی با یک ثانویه اجازه می دهند که به طور متوسط ​​328.8 یارد در هر بازی اجازه دهد. جونز به طور بالقوه برای یک بازی خوب در این بازی آماده شده بود ، اما اکنون این می تواند مک کوی باشد که وظیفه هدایت حمله تهاجمی غول ها را بر عهده خواهد داشت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر