[ad_1]

dalvin-cook-vikings-2.jpg

وایکینگ ها در مینه سوتا در تمام طول فصل توسط دالوین کوک پوشیده می شدند ، اما خوش شانس بودند که او را برای مدت طولانی از دست ندادند. کوک مجبور شد بازی 12 هفته خود را مقابل کارولینا پانترز در کوارتر سوم به دلیل آسیب دیدگی پا ترک کند. کوک پس از بهم ریختگی که منجر به لمس جرمی چین شد ، از ناحیه پا آسیب دید. وایکینگ ها که به عقب می دویدند ، قبل از اینکه در زمین مسابقه به آنها کمک شود ، از شدت درد روی دو زانو باقی مانده و به سمت چادر ارزیابی پزشکی آبی حرکت کردند.

کوک در حالی که در حال دویدن پشت نیمکت وایکینگ ها بود ، در تلاش بود تا پاهای خود را شل کند ، سعی کرد پس از ترک او وارد بازی شود. وایکینگ ها هیچ صدمه ای به وضعیت بازی او نزده اند. کوک بعداً در کوارتر سوم به بازی برگشت.

کوک وارد بازی شد ، و با حیاط هسته ای (1،303) ، تندرنگ سریع (13) ، حیاط بازی سریع (118.8) ، اولین قطره سریع (38) و سریع 10+ یارد (30) NFL را رهبری کرد. 1069 یارد سریع وی پس از تنها دریک هنری در مسابقات NFL دوم شد.

فاصله 2،957 یاردی کوک از این درگیری و 26 لمس سریع سریعترین زمان در NFL از ابتدای فصل 2019 است. 2،204 یارد و 95،8 یارد وی در هر بازی فقط هنری را دنبال می کند. 13 لمس سریع او بهترین بازیکن وایکینگ ها در هفته 11 است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر