[ad_1]

dalvin-cook-vikings.jpg
گتی ایماژ

وایکینگ ها از مینه سوتا ، که به عقب برمی گردند ، دالوین کوک یک سال شغل دارد. انتخاب دور دوم سابق با عجله 1130 یارد و 13 لمس روی 219 درایو انجام شد و سلاح وایکینگ ها بود. کوک در طی چهار فصل NFL با برخی از مصدومیت ها روبرو شده است و سلامتی او مطمئناً باید مراقب باشد زیرا وایکینگ ها همچنان برای رسیدن به یک موقعیت در فصل بعد مبارزه می کنند. روز چهارشنبه ، یک خبرنگار از کوک پرسید که آیا با پیشرفت فصل نگران ساییدگی احتمالی است یا خیر ، و پرو لول ظاهرا تحقیقات را آزرده است.

“من نمی دانم چیست؟ چیست – ساییدگی چیست؟ یعنی چه؟” کوک از طریق Pro Football Talk گفت. “من عقب می دوم. من مثل بقیه فرار می کنم. فکر نمی کنم این سوالی باشد که شما از دریک هنری یا دیگران می پرسید. من عقب می دوم. سایشی وجود ندارد. من آماده حمل توپ هستم.”

هنری و کوک در لیگ معامله می کنند ، در این فصل سرعت و رفت و آمد می کنند زیرا ستاره تنسی تایتان تاکنون 1،257 یارد را با سرعت بالا در این فصل ثبت کرده است. وقتی نوبت به دویدن به عقب می رسد ، که با پیشرفت فصل کمرنگ نمی شود ، کوک حق دارد که هنری را بزرگ کند. قهرمان سریع سلطنتی نه تنها تا پایان سال کمرنگ نمی شود ، بلکه در واقع بهتر می شود.

در دسامبر و ژانویه 2018 (از جمله مرحله پلی آف) ، هنری همه بازیکنان را در حملات در هر بازی (23.1) ، محوطه های سریع در هر بازی (135.0) و درخشش سریع (16) هدایت کرد. اگر کنجکاو باشید ، این سرعت 16 بازی 2160 گز است و رکورد NFL در حیاط های پرتلاش برای یک فصل 2،105 رکورد است که توسط اریک دیکرسون در سال 1980 ثبت شده است. هنری “نیمه دوم فصل” خود را در گذشته بزرگ راه اندازی کرد روز یکشنبه هنگامی که او برای پیروزی برابر ایندیاناپولیس کلت به سرعت 178 یارد و سه مسابقه تندر زد. هر سه لمس او در نیمه اول انجام شد.

کوک تلاش خواهد کرد تا تعداد زیادی مانند هنری اخیراً منتشر کند تا او را برای کسب عنوان سریع به چالش بکشد. از همه مهمتر ، موفقیت کوک معمولاً به معنای موفقیت وایکینگ ها است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر