دادخواست سابق لیگ اقلیت Yankees علیه Franchise و MLB پس از اخراج تشکیل شد


حق رای دادن در لیگ کوچک در استاتن آیلند ، نیویورک ، که تا اوایل ماه نوامبر زیر مجموعه شرکت Single-A نیویورک یانکی بود ، روز پنجشنبه اعلام کرد که تعطیل است. در همان پیام ارسال شده در توییتر، حق رای دادن همچنین اعلام کرد که از یانکی ها و MLB برای این از دست دادن عضویت شکایت کرده است.

در بیانیه باشگاه استاتن آیلند به طور کامل آمده است:

جزایر یانكی های استاتن فعالیت خود را متوقف كردند و برای جبران خسارت دعوی خود را مطرح كردند.

نیویورک یانکی ها در تاریخ 7 نوامبر سال 2020 اعلام کردند که یانکی ها در استاتن آیلند دیگر بخشی از ساختار لیگ جزئی یانکی ها نیستند ، اگرچه یانکی ها اطمینان مکرر داده بودند که ما همیشه یک شریک لیگ برتر خواهیم بود.

اگرچه ما هنوز این را مستقیماً از یانکی ها نشنیده ایم ، اما از بیانیه مطبوعاتی آنها به نظر می رسد كه آنها دوست دارند از توافق قبلی كه یانكی ها در استاتن آیلند عضو لیگ مینور یانكی های نیویورك بودند – كه در آن ما تسهیل توسعه بازیکنان و قرار گرفتن در معرض نام تجاری ، از جمله مزایای دیگر برای نیویورک یانکی – برای یکی که در آن بیس بال بی ارتباط بازی می کنیم و هیچ ارتباطی با یانکی ها نداریم.

این امر استاتن آیلند را مجبور می کند تیمی از زیردستان را با بازیکنانی که هیچ ارتباطی با سیستم مزرعه یانکی ندارند ، اعزام کند. علاوه بر این ، این کار نیاز به هزینه های اضافی ، از جمله حقوق بازیکنان ، مربیان و کارکنان دارد. متأسفانه ، این هزینه اضافی و قطع ارتباط با یانکی ها در شهر مشترک ما ، پیروی از این مدل تجاری را برای یانکی های استاتن آیلند غیرممکن می کند.

بهترین کاری که می توانیم برای جامعه انجام دهیم قدم برداشتن است و اجازه می دهد دیگران سعی کنند بیس بال را در جزیره استاتن ذخیره کنند. اگرچه ما منابع قابل توجهی در توسعه ساحل شمال سرمایه گذاری کردیم و امیدوار بودیم که بخشی از این تجدید باقی بمانیم ، اما برای ایجاد یک نهاد تجاری پایدار پشتیبانی به ما ارائه نشد.

بر این اساس ، با کمال تأسف ، باید عملیات را متوقف کنیم. اوایل امروز ، ما شکایتی را علیه نیویورک یانکیز و مایور لیگ بیس بال تشکیل دادیم تا این نهادها را به دلیل وعده های دروغ پاسخگو بدانیم. بخشی از هر حکم توافق یا دادرسی به بنیاد استاتن آیلند یانکی تعلق می گیرد تا در خیریه های محلی جزیره استاتن مانند بنیاد برج های تونلی استفان شیر و خدمات اصلی متمرکز بر شخصیت توزیع شود. کلیه خریدهای برجسته بلیط در صورت درخواست به طور کامل مسترد می شود.

ما واقعاً از هواداران و جامعه استاتن آیلند بخاطر حمایتشان از تیم ما و همه کارمندانش در طول سالها تشکر می کنیم.

MLB در میان تلاش های مداوم برای کاهش تعداد امتیازات مرتبط در لیگ کوچک است – یعنی. آن دسته از تیم های حاضر در لیگ های کوچک که تحت چتر سازمانی حق امتیاز MLB کار می کنند – و تصمیم یانکی ها برای قطع رابطه با تیم استاتن آیلند بخشی از این ابتکار است. در مجموع ، 40 امتیاز یا بیشتر لیگ های کوچک لیگ لیگ MLB خود را از دست می دهند. علاوه بر این ، بسیاری از لیگ ها تاکنون به عنوان لیگ خفاش چوبی تابستانی برای بازیکنان دانشگاه یا برنامه های بازیکن واجد شرایط تغییر یافته اند. در نهایت ، لیگ های فرعی مربوط به مسابقات MLB به 120 تیم یا چهار تیم کاهش می یابند.

برای لیگ های کوچک ، این بازسازی همراه با از دست دادن فصل Secondary League 2020 – و درآمد حاصل از آن – به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 اتفاق می افتد.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>