دابو سوئینی از كلمسون باید بهتر از حملات كوچك خود در فلوریدا به دلیل یك مسئله ایمنی باشد


دابو سوئینی باید بهتر از این باشد. اختلاف نظر در مورد به تعویق انداختن بازی در طی یک بیماری همه گیر جهانی به یک همه پرسی رهبری تبدیل شده است. او همچنین فوق العاده کوچک شد.

در سه روز پس از به تعویق انداختن آخرین لحظه مسابقه کلمسون و فلوریدا در آخرین لحظه ، مربی تیم ببرها گفت که دولت سمینوئل ها به طور موثر بازی را “برد”. او دوشنبه شب در برنامه رادیویی خود دو برابر کرد. وی گفت که ایالت فلوریدا تصمیم گرفت که پس از مشخص شدن یک بازیکن کلمسون که آزمایش COVID-19 مثبت داشت ، “بازی نكند” “به اعتبار برنامه ما توهین كرد.”

حمله سوئینی به ایالت سابق در روز سه شنبه در جریان پوشش هفتگی رسانه ها ، وارد روز 3 شد. او نسبت به سهولت ظاهری مربی مایک نورول واکنش نشان داد. نورول روز دوشنبه گفت: “مربیان فوتبال پزشك نیستند. ممكن است بعضی از ما تصور كنیم كه هستیم.”

سوینی پاسخ داد: “من واقعاً نگران حرفهای آنها در Tallahassee نیستم ، مطمئناً. من 18 سال در این لیگ بوده ام ، سرمربی بوده ام. [for] 12. آنها چهار سال مربیگری داشته اند. “

مهم نیست که در این داستان طولانی و دردناک از کدام طرف استفاده کنید ، دابو از این مرز عبور کرده است. وی آنچه به نظر می رسد جنگ پیام های متنی بین دو کودک 12 ساله برای موفقیت در فوتبال است را در یک تصمیم پزشکی که توسط متخصصان در یک بحران جهانی گرفته شده است وارد کرده است.

هیچ کس نباید این را در طول هفته شکرگذاری ، در طی یک بیماری همه گیر که همچنان در جریان عدم اطمینان باور نکردنی است ، بشنود. اختلاف نظر در مورد تصمیم ایالت فلوریدا برای بازی نکردن حداقل با دابو شخصی شد.

نظرات سوینی شایسته محکومیت عمومی کمیساریای ACC جان سوفورد است. شاید یکی از اینها به صورت خصوصی وجود داشته باشد.

اکنون سوئینی به طور مکرر رقیب کنفرانس را نادیده می گیرد. وی گفت: “این بازی به دلیل COVID لغو نشد. COVID فقط بهانه ای برای لغو بازی بود.”

ایالت فلوریدا چه انگیزه ای ممکن است برای انجام این بازی غیر از امنیت بازیکنان داشته باشد؟ نوشته شده است که “نولس با بازی نکردن یک حقوق هفت رقمی از دست داد.

وقتی صحبت از دابو می شود ، بزرگسالان در کجای اتاق هستند؟

حتما بخوانید:
قیمت نایلون حبابدار

ما می خواهیم رهبران ما شفاف باشند. ما به عنوان روزنامه نگار می خواهیم منابع ما صحبت کنند. دابو در نقش خود فراتر از سازگاری است. اما با 8.3 میلیون دلار در سال گزارش اضافی به دست می آید.

کلمات مهم هستند و آخرین سخنان سوئینی با توجه به آنچه در کلمسون ساخت ، بسیار بی خاصیت است.

دن راداکوویچ ، مدیر ورزشی کلمسون ، روز سه شنبه گفت: “ما روز گذشته صحبت کردیم.” “من دابو را دوست دارم و فکر می کنم او فوق العاده پرشور است. او گفت ،” من یک نمایش رادیویی دارم. احتمالاً یک سوال برایم پیش می آید [about Florida State]اما فردا همه چیز به سمت پیت حرکت خواهد کرد. واضح است که او با او نبود [Tuesday] کنفرانس مطبوعاتی …

برای همه ما دشوار است که به یک س answerال پاسخ ندهیم. اگر او اینگونه زنده بماند ، پاسخ خواهد داد. باز هم او حقیقت را دوست دارد. پس شما می گویید ، “چرا هر چهار سال حدود سه مربی این حرف را زدی؟” [He would say]”آیا این حقیقت نیست؟”

البته اینطور است. در سالهای اخیر ، ایالت فلوریدا سخت جنگیده است ، در حالی که کلمسون یک نیروی ملی بود.

این حقایق فوتبال هیچ ارتباطی با مشکلات پزشکی بزرگتر ندارند. این واقعیت که کلمسون نتیجه را دوست ندارد ، به معنای اشتباه بودن روند کار نیست.

سوئینی بارها و بارها اشاره کرده است که کلمسون روز شنبه “استاندارد بازی” را داشته است. فرمانده تهاجمی ذخیره Clemson علامت دار بود ، اما پس از آزمایش منفی در طول هفته به تمرین ادامه داد. در روز جمعه ، این بازیکن از شخص ثالث مستقل ACC مثبت بود.

طبق گفته فلوریدا ، طبق نظر گروه مشاوره پزشکی ACC ، این ایالت آنطور که باید بازی نمی کند.

مطابق با قانون اساسی NCAA 3.2.4.19 ، کادر پزشکی م institutionسسه باید دارای اختیار مستقل مستقل برای تعیین تصمیمات پزشکی و تصمیمات بازگشت به بازی مربوط به دانشجویان ورزشکار باشد. […]

با توجه به شرایط موجود در مکانهای مورد نظر ، اطلاعات دریافتی از مقامات محلی ، ایالتی و کشوری آنها در زمینه کار ، هیچ چیز در این مقاله به منظور محدود کردن کارکنان پزشکی تیم از پیگیری اقدامات اضافی است که آنها مناسب می دانند. بهداشت عمومی و / یا قضاوت پزشکی خود.

راداکوویچ گفت: “فقط یک استاندارد وجود ندارد که به این مربوط باشد.” “استاندارد کل پروتکل گروه مشاوره پزشکی است.”

حتما بخوانید:
۱۵ + ۱ ایده برای تولید محتوا در اینستاگرام - ویرگول

سوفورد به ESPN گفت: “جای تأسف است و من فکر نمی کنم کسی بتواند تصمیم گیری یک افسر پزشکی را در این نوع شرایط زیر سال ببرد.” “در اینجا راه حل نهفته است.”

پس چه کسی فراموش کرده است که به دابو اطلاع دهد؟ او بخشی از کمیته فرعی ویروس کرونا ویرایشگر ACC بود که این سیاست را در ماه آگوست تعیین کرد. او همچنین نادرست اظهار داشت که اوایل این فصل پیتزبورگ با بازیکنی که آزمایش مثبتی در سایت داشت به ایالت فلوریدا سفر کرد.

راداکوویچ گفت: “این درست نبود.” “آیا می دانید مربیان چگونه صحبتهایی را که از مربی دیگر ، که از مربی دیگری شنیده است ، می گویند؟”

تیم ها به بازی در 7 نوامبر ادامه دادند.

ACC با افتخار خاطرنشان می کند که 69 بازی از 78 بازی خود را انجام داده است. این بالاترین میزان در کشور است و قطعاً به معنای سردرگمی در پروتکل های پزشکی نیست.

در ایمیلی از دستیار مدیر ورزشی Athina در فلوریدا آمده بود: “نگرانی FSU این بود که اگر بازیکنان هفته آینده آزمایش مثبتی داشته باشند ، چگونه می توانند به بازیکنان بگویند که برای محافظت از آنها تمام تلاش خود را انجام می دهند؟” Https: / /andywittry.substack.com/p/ فلوریدا-ایالت-رئیس جمهور-جان-ترهشر

همین گزارش نتیجه می گیرد که روسای جمهور هر دو دانشگاه توافق کرده اند که بازی نکنند.

اگر این وضعیت مجدداً رخ دهد ، ACC باید زبان پروتکل خود را سفت کند.

راداکوویچ گفت: “این استاندارد چه مثبت باشد چه 30 مثبت ساکت است.”

اما این می تواند نادیده گرفتن موذی بودن ویروسی باشد که باعث کشته شدن 250،000 آمریکایی شد. ایده بازی در سال 2020 حفظ فصل و حفظ ایمنی بازیکنان بود ، نه لزوماً برای محاسبه برد و باخت.

کتاب مقدس به ما می گوید که آزمایش دیگر را انجام دهید تا ببینید آیا مورد آزار و شکنجه قرار گرفته ایم یا نه.

دابو نه تنها برنگشت بلکه سه روز است مورد حمله قرار گرفته است.

مربی ، که سرگرم کننده و ایمان می فروشد ، متأسفانه یک داستان یک روزه در داستان می سازد که از بین نخواهد رفت.

دابو سوئینی بهتر از این است.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید