خاوین هوارد “تایلر بوید ، دلفین ها” بنگال در نیمه اول برای جنگ به بیرون پرتاب شد


گتی ایماژ

در نیمه اول بازی روز یکشنبه بین سینسیناتی بنگال ها و دلفین های میامی تایلر بوید و خاوین هوارد برای جنگ اخراج شدند. با گذشت بیش از یک دقیقه از نیمه ، بوید و هاوارد پس از پاس ناقص دو بازیکن در کنار زمین رد و بدل شدند. بوید ، که در اوایل نیمه گذشته 72 امتیازی به بنگال ها برتری داد ، ظاهراً در حمله دیرهنگام هوارد خارج از محوطه استثنا قائل شد.

بوید با انتخاب دور دوم بنگالی ها در پیش نویس سال 2016 ، با 72 پاس گل در تیم در 725 یارد و سه تاچ داون وارد بازی روز یکشنبه شد. او از فصل 2019 بیرون می آید ، که برای اولین بار در زندگی حرفه ای خود مانع دریافت 1000 متری را شکست. هوارد که قبل از بوید در پیش نویس ’16 هفدهم انتخاب شد ، روز یکشنبه با هفت بار رهگیری وارد لیگ شد. او در راه رسیدن به اولین انتخاب Pro Bowl فصل 2018 را با هفت پیاده در لیگ به پایان رساند.

هاوارد و 7-4 دلفین ها برای اولین بار از سال 2016 در مرحله حذفی تلاش می کنند. بنگالی ها 2-8-1 قادر به کسب 5 بازیکن برتر برای دومین سال متوالی هستند.
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
شماره 3 ویلانووا ، از ویرجینیا تک رد شد ، زیرا معلوم شد که حباب ویل یک روستای رسیده برای اختلالات عمده است
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme