خانم جریان جنوبی و اطلاعات پخش زنده زنده فلوریدا آتلانتیک ، کانال تلویزیونی: نحوه تماشای فوتبال NCAA از تلویزیون ، جریان آنلاین


کی بازی میکنه

فلوریدا آتلانتیک @ جنوب خانم

سوابق فعلی: Florida Atlantic 5-2؛ خانم خانگی 2-7

چه باید دانست

خانم خانم عقاب طلایی جنوبی آخر هفته گذشته این عمل را از روی نیمکت های خود تماشا کرد ، اما آماده بیرون رفتن به زمین است. عقاب طلایی و جغدهای آتلانتیک فلوریدا در نبرد کنفرانس ایالات متحده ساعت 6:30 بعد از ظهر روز پنجشنبه در میدان کارلایل-فاکنر در ورزشگاه MM Roberts به مصاف هم می روند. با توجه به اینکه هر دو تیم در آخرین مسابقه خود باخت متحمل شده اند ، هر دو کمی انگیزه اضافی برای این بازی دارند.

خانم جنوبی نزدیک بود ، اما دو هفته پیش سیگار وجود نداشت زیرا آنها 23-20 به UTSA Roadrunners سقوط کردند. طرف بازنده توسط RB Frank Gore Jr. تقویت شد ، و یکی از آنها TD را گرفت. نزدیک بالای حلقه بمب 51 حیاط تیت واتلی برای گور جونیور در سه ماهه چهارم قرار داشت.

در همین حال ، فلوریدا آتلانتیک وقتی شنبه بازی کرد با نتیجه 20 بر 3 شکست خورد و پشت جورجیا سوتر ایگلز خیلی خوب به پایان رسید.

باخت باعث عقاب طلایی 2-7 و جغدها 5-2 شد. یک جفت آمار دفاعی برای تماشای: South Miss در یک مسابقه با پنجمین پاس کوتاه مجاز است که پس از دادن 23 بازی در این فصل مجاز است. برای بدتر کردن وضعیت برای خانم میثاق ، فلوریدا آتلانتیک با تنها هفت تاچ تاون مجاز وارد مسابقه شد ، که برای ششمین بهترین در کشور مناسب است.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: پنجشنبه از ساعت 6:30 بعد از ظهر ET
  • جایی که: میدان کارلایل-فاکنر در ورزشگاه MM Roberts – Hattiesburg ، می سی سی پی
  • تلویزیون: شبکه ورزشی CBS
  • پخش زنده: CBSSports.com یا fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای ممکن است اعمال شود.)
  • با تلفن تماشا کنید: برنامه ورزشی CBS
  • تماشای تلویزیون متصل: برنامه ورزشی CBS در Roku و Fire TV
حتما بخوانید:
این بازی فکریِ جذاب معرف حضور همه هست

تاریخچه سریال

فلوریدا آتلانتیک در تنها بازی این دو تیم در شش سال گذشته پیروز شده است.

  • 30 نوامبر 2019 – Florida Atlantic 34 vs Southern Miss 17
منبع: pencil-news.ir