[ad_1]

giannis-antetokounmpo-lebron-james-bucks-lakers.jpg

جیانیس آنتتوکونمپو ، ستاره میلواکی باکس ، دو بار MVP NBA است ، اما می گوید با وجود جوایز ، او بهترین بازیکن حال حاضر جهان نیست. او می گوید این افتخار به تنها لبران جیمز تعلق دارد.

در مصاحبه ای با Cosmote TV در یونان ، Antetokounmpo در مورد افکار خود در مورد بهترین افراد در حال حاضر بحث کرد و از لس آنجلس لیکرز امتیاز بالایی را برای این ستاره دریافت کرد.

Antetokounmpo گفت:

“مهم نیست که MVP کیست. او بهترین است. من آن را می گویم. او بهترین بازیکن جهان است. روزی که می خواهم بهترین بازیکن جهان باشم ، قدم جلو می گذارم و آن را می گویم.”

وی ادامه داد: “بنابراین اگر لبرون موفق به کسب MVP شود و نه من ، باید همین حالا عصبانی شوم؟ دیوانه نشو … این بدان معناست که سرم را گم کردم. مانند … مثل جوردن برای بقیه. برای من ، این لبرون بود. و اکنون من با لبرون در یک جمله هستم. “

جانیس هنوز به عنوان قهرمانی NBA نرسیده است ، اما می گوید “تا زمانی که به خواسته خود نرسم بازی را متوقف نمی کند.”

وی با نگاهی به اهداف خود می گوید: “من می خواهم مدال بگیرم ؛ می خواهم یک قهرمانی NBA را بدست آورم. تا 45 سالگی می توانم ادامه دهم. عجله ای ندارم ، اینجا خواهم بود.”

شماره 34 پس از ثبت 29.6 امتیاز ، 13.7 ریباند و 5.8 پاس گل در فصل عادی ، افتخار MVP را از آن خود کرد. او همچنین به هدایت تیم در رسیدن به بهترین رکورد لیگ در سال های 2018-2019 و 2019-2020 کمک کرد.

رزومه این جوان 25 ساله به خودی خود صحبت می کند ، اما او می داند که او هنوز در سطح LBJ نیست.

جیمز مدافع MVP در فینال NBA است و به تازگی یک قرارداد دو ساله برای حداکثر قرارداد بسته است. 85 میلیون دلار با LA. این چهارمین MVP جیمز در فینال NBA و چهارمین رینگ بود.

انتتوکونمپو و باکسش در دور دوم پلی آف حذف شدند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر