[ad_1]

NFL: سانفرانسیسکو 49ers در نیو انگلند میهن پرستان
Brian Fluharty-USA TODAY Sports

نیو انگلند میهن پرستان از هفته 7 به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو که نیاز به انجام یک روش داشت و او را در نیمه دوازده مسابقه حذف کرد ، از جولین ادلمن رده بالای جدول باقی مانده است. تا زمانی که ادلمن حق ترک ذخیره مصدوم را دارد ، به نظر می رسد این غیبت برای مدتی ادامه دارد. مطابق با آدام شفر از ESPN، Super Bowl MVP سابق “هنوز چند هفته دیگر” تا فرصت پیوستن به تیم فاصله دارد.

ادلمن امیدوار است که بتواند در این فصل برگردد تا به نیو انگلیس کمک کند تا فرصت دیرهنگام را برای فصل فراهم کند. پاتریوت ها در حال حاضر در ساحل غربی با بازی پشت سر هم در برابر شارژرها و قوچ ها حضور دارند. ادلمن ، که روز دوشنبه نیز در لیست ذخیره / COVID قرار گرفت ، ممکن است به بازگشت به گیرنده نزدیکتر باشد.

عکس سر

بیل بلیچیک این هفته به WED اردو ، مرلونی و فاوریا گفت: “من می دانم که او بسیار سخت کار می کند و من مطمئناً هرگز جولیان را از هیچ چیز حساب نمی کنم.” “او اراده و اخلاق كاری بالایی دارد و بسیار رقابتی است. فوتبال برای او بسیار مهم است ، بنابراین مدتها طول می كشد تا او را به این ترتیب حساب كنم.”

وی افزود: “من فکر می کنم جولیان در چند هفته گذشته پیشرفت زیادی داشته است. من روز گذشته با او صحبت کردم و [he’s] مطمئناً احساس بهتری دارید و می توانید هر روز کمی بیشتر کار کنید. ما هر روز آن را می گیریم و خواهیم دید که چگونه پیش می رود. “

پاتریوت ها در این فصل به طور متوسط ​​فقط 197.4 یارد در هر بازی داشتند که این چهارمین امتیاز کمترین امتیاز در NFL است. برگرداندن ادلمن به سبد خرید مطمئناً کمی ترسناک تر خواهد شد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر