[ad_1]

سانفرانسیسکو 49ers یکشنبه گذشته در تقسیم بر رمس لس آنجلس پیروزی عظیمی کسب کرد و بدون چندین شخصیت مهم از جمله جیمی گاروپلو ، بازیکن اصلی و جورج کیتل ، All-Pro ، این کار را انجام داد. 49s در این فصل بسیار مصدوم شده اند ، اما از دست دادن Garoppolo و Kittle در طی یک دوره طولانی مدت ، زخم مرگ فصل آنها بوده است. با این حال ، با پیروزی خود بر برج حمل ، 49 نفر هنوز مرده اند.

سرمربی كایل شاناهان همچنان با احتیاط ابراز خوش بینی می كند كه هم گاروپولو و هم كیتل قادر خواهند بود كه در اواخر فصل منظم به زمین برگردند. ماه گذشته کیتل از ناحیه پا دچار شکستگی شده بود و اخیراً به CBS Sports گفته بود که بهبودی او به خوبی پیش می رود.

کیتل در پاسخ به س askedال احساس پای او گفت: “به آرامی اما مطمئناً.” “هر روز پیشرفت می کنم و فقط منتظر بازگشتم به زمین هستم.”

کیتل در حالی که از کار برکنار بود مشغول بود و حتی در کمپین NFL “My Cause My Wedges” شرکت کرد. کیتل با الهام از خدمات و فداکاری پرسنل نظامی و خانواده های آنها ، برنامه کمک به تراژدی های زنده ماندن (TAPS) را ارج نهاد. او از محصول نهایی بسیار هیجان زده بود ، اگرچه امسال ممکن است فرصتی برای پوشیدن آنها در زمین نداشته باشد.

کیتل گفت: “طراح من ، مارکوس ریورو ، کار خارق العاده ای انجام داد و اولین بار که آنها را دیدم ، بسیار شگفت انگیز بود.” “گوه های من نشان دهنده TAPS است و تمام شاخه های نظامی آمریكا را شامل می شود – سازمان TAPS ، رابطه من با خانواده لامار ، كه برای Super Bowl ، بهترین دوست من از دبیرستان ریكو ، كه در نیروی دریایی بود ، و عموی من پات کوهن فرستادم. بنابراین فقط این واقعیت که من می توانم تمام این موارد را در گوه های خود داشته باشم که نشان دهنده حمایت من است و من واقعاً از اعضای نظامی احترام و قدردانی می کنم … این برای من معنی زیادی دارد که می توانم با USAA و TAPS کار کنم. منظورم این است که TAPS سازمانی است که در چند سال گذشته با آن کار کرده ام و من طرفدار آنها و کارهایی که آنها برای خانواده های نظامی که عزیزانشان را از دست داده اند می کنند ، بوده ام. تماشای آنها و تهیه آن شلوار چسبان برای من بسیار سرگرم کننده بود. متأسفانه ، فکر نمی کنم بتوانم آنها را در یک بازی بپوشم ، اما قطعاً فکر می کنم پلت فرم My Cause My Cleats به من اجازه می دهد حمایت خود را از خانواده های نظامی نشان دهم. “

مانند همه هواداران ، کیتل از پیروزی 49 ساله خود مقابل رامز در روز یکشنبه بسیار تحت تأثیر قرار گرفت. او احساس می کند گویی این تیم سهم خوبی از مشکلات خود را دریافت کرده است ، اما برای غلبه بر آن ساخته شده است.

كیتال در مورد آخرین پیروزی در سانفرانسیسكو پرسید: “این شگفت انگیز است.” “من فکر می کنم این تیم ، از زمانی که من در اینجا با مربی شاناهان حضور داشته ام ، می گذرد ، ما سختی ها را پشت سر گذاشته ایم. من فکر می کنم امسال ما با تمام مصدومیت ها دست سنگینی داشتیم ، به خصوص در هفته گذشته که یک گروه از بچه های COVID داشتیم آنها نتوانسته اند در طول هفته تمرین کنند یا تمرین کنند یا کاری انجام دهند و در آنجا حضور پیدا کنند و الاغهای خود را بازی دهند. در زمان مناسب ورود به لس آنجلس و گرفتن W W در برابر رهبران لشکر ویژه بود و جالب بود که قطعاً ، قطعاً از دیدن اینکه تیم چگونه این W. را بدست آورده است بسیار هیجان زده است. “

کیتل همچنین جوردن رید سابق واشنگتن را که معاون وی در زمین بود تماشا کرد. رید در دو بازی گذشته هفت گل از 12 گل خود را در مجموع 80 یارد گرفته و کیتل می گوید واضح است که او سرانجام ریتم خود را در حمله پیدا می کند.

کیتل گفت: “هر کاری که جوردن رید انجام می دهد ، وقتی در زمین است ، باید نقشی داشته باشد و یک فوتبالیست شگفت انگیز است.” “هر کاری که می بینم او انجام می دهد ، چه در تمرین و چه در بازی ، چیزی شبیه حلقه برای هر لحظه لمس زمین است. هرچه اردن بیشتر بتواند وارد زمین شود زیرا قطعاً از دست رفته است (مدتی) اکنون ریتم خود را پیدا می کند ، او در آنجا خوب به نظر می رسد ، اعتماد به نفس دارد و دیدن او در آنجا هنگام عجله با پسران بسیار سرگرم کننده است. یک پشت سر هم بسیار سرگرم کننده است اما امیدوارم که طی چند هفته هر دو آنجا باشیم و سرگرم شویم. من عاشق تماشای بازی جردن بودم و او حضور کاملاً شگفت انگیزی در اتاق تنگ ما داشت. “

این 49 نفر قرار است هفته آینده حسابهای بوفالوی دوشنبه شب فوتبال را در نظر بگیرند و برنامه باقیمانده آنها همچنین شامل دو بازی مقطعی با کاردینالز آریزونا در هفته شانزدهم و سپس سیاتل سیهاوکس برای فینال فصل است. گاهی اوقات انجام یک بازی در این زمان از سال دشوار است ، اما کیتل می داند اگر او و تیمش بخواهند به مرحله پلی آف برگردند چه کاری باید انجام دهند.

کیتل گفت: “تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که به پلی آف صعود کنیم و سپس در آن لحظه همه چیز ممکن است.” “روشی که ما فقط در روز یکشنبه بازی کردیم قطعاً فرصتی به ما می دهد و ما فقط باید زیر پیراهن خود پیروزی های بیشتری کسب کنیم و فقط سعی کنیم وارد بازی شویم. هرگاه به پلی آف صعود کنید ، همه اتفاق می افتد.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir