جورجیا و اطلاعات پخش زنده Vanderbilt ، کانال تلویزیونی: نحوه تماشای فوتبال NCAA در تلویزیون ، پخش آنلاین


کی بازی میکنه

Vanderbilt @ No. 8 گرجستان

سوابق فعلی: Vanderbilt 0-8؛ جورجیا 6-2

چه باید دانست

Vanderbilt Commodores از سپتامبر 2015 مقابل بولداگ جورجیا 1-4 است ، اما این فرصت را دارد که روز شنبه کمی اختلاف را کاهش دهد. وندربیلت و UGA در ساعت 16:00 بعد از ظهر در ورزشگاه سنفورد به مصاف SEC می روند. کمودورها برای اولین برد در این فصل ناامیدکننده بودند.

یک پیروزی برای Vanderbilt به سادگی در میان ستاره های هفته گذشته نبود ، زیرا این تیم حتی موفق به کسب برتری موقت نشد. آنها مسابقه ای را انجام دادند که امیدوارند فراموش کنند زیرا در مقابل ببرهای میسوری 41 مورد از دست داده اند. در پایان نیمه اول وندربیلت در موقعیت دشواری قرار داشت و نتیجه 21 بود و هیچ نتیجه ای نداشت. QB Ken Seals تفاوت زیادی برای Vanderbilt نداشت. مهرها فقط در 79 گز از 19 تلاش عبور کردند.

در همین حال ، همه چیز همان هفته گذشته بولداگ ها در برابر Gamecocks کارولینای جنوبی پیش رفت ، زیرا آنها با پیروزی 45-16 به میدان رفتند. این امتیاز کلی 29 امتیاز به عنوان بیشترین حاشیه فرمان UGA در این فصل شناخته شده است. RB جیمز کوک یک گلزن توهین آمیز در بازی UGA بود و برای دو TD و 104 یارد در شش بینی عجله داشت. این حرکت زیرکانه پا به عنوان اولین باری که کوک در این فصل به سرعت 100 یارد رسیده است کاملاً برجسته است. عملکرد واضح کوک همچنین تأثیر زیادی بر یک بازی در این فصل گذاشته است.

حتما بخوانید:
Email Query: Does Size Matter?

دفاع UGA همچنین در هنگام عبور از خط حمله USC برای شلیک QB Luke Doty چهار بار برای از دست دادن کل 18 یارد ، حضور داشت. این یک کار گروهی با چهار پسر بود.

وندربیلت باید بداند که با توجه به 35.50 امتیازی که با آن روبرو هستند نبرد سختی را در پیش خواهند گرفت. این شانس برای آنها در برابر گسترش جاده در این فصل مطلوب بود ، حتی اگر به طور کلی دشوار باشد. آنها 3-1 ATS دور هستند ، اما در کل فقط 4-4 است.

پیروزی گرجستان آنها را به 6-2 رساند ، در حالی که شکست وندربیلت آنها را به 0-8 کاهش داد. کمودورها با داشتن میانگین 36.75 امتیاز در هر بازی ، در پایان خط دفاعی خود را تثبیت نکردند. خواهیم دید که آیا آنها می توانند خلا های دفاع خود را قبل از بازی آینده خود پر کنند یا خیر.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 16:00 ET
  • جایی که: ورزشگاه سنفورد – آتن ، جورجیا
  • تلویزیون: شبکه SEC
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

بر اساس آخرین احتمال فوتبال کالج ، بولداگ ها با 35.5 امتیاز در برابر Commodores ، یک محبوب بزرگ هستند.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

جورجیا در پنج بازی اخیر خود مقابل وندربیلت چهار پیروزی کسب کرده است.

  • 31 آگوست 2019 – جورجیا 30 در برابر Vanderbilt 6
  • 6 اکتبر 2018 – جورجیا 41 در برابر وندربیلت 13
  • 7 اکتبر 2017 – جورجیا 45 در مقابل وندربیلت 14
  • 15 اکتبر 2016 – Vanderbilt 17 v. Georgia 16
  • 12 سپتامبر 2015 – جورجیا 31 در برابر وندربیلت 14
حتما بخوانید:
مربی جت ، آدام گیز ، مسئولیت عدم توسعه سام دارنولد را بر عهده می گیرد: "من به اندازه کافی کار خوبی انجام نداده ام"
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme