جلسات زمستانی MLB: 12 ​​سوال در مورد نسخه مجازی بزرگترین هفته اجاق گاز داغ


بازی های سالانه بیس بال زمستانی به طور جدی از دوشنبه این هفته آغاز می شود و تا پنجشنبه 10 دسامبر ادامه دارد. سنت جلسات زمستانی به حدود یک قرن قبل برمی گردد و برخی مطمئناً استدلال می کنند که این یک قالب منسوخ شده است ، اما با کاهش اهمیت تعاملات رو در رو هنگام انجام کار تجاری. از برخی جهات ، هوتنان بیس بال امسال / جمع عقاب ها این نظریه را آزمایش می کند.

دلیل این امر آنست که به لطف بیماری همه گیر COVID-19 ، جلسات زمستانی سال 2020 کاملاً مجازی خواهد بود. با این حال ، در این محیط منحصر به فرد ، نشانه های معمول دیدارهای زمستانی وجود دارد. برای ایجاد زمینه برای همه آنچه در پیش است ، بیایید به احتمالات روزهای آینده نگاهی بیندازیم و این کار را به سبک سوالات متداول انجام دهیم. گفتگوی خیالی از شرش خلاص شو …

1. به طور کلی جلسات زمستانی چیست؟

در ماه دسامبر ، توسط یک بیماری همه گیر سازگار ، مجریان تیم ، عوامل بازیکن ، جویندگان کار و حتی چند بازیکن در هتلی واقع در مکانهایی مانند لاس وگاس ، سن دیگو ، دالاس ، نشویل و نیواورلئان جمع می شوند. ایده این است که پایه های لازم برای معاملات خارج از فصل و امضای بازیکنان آزاد را برقرار و پی ریزی کنیم. غالباً این معاملات و امضاهای نمایندگان آزاد در جلسات زمستانی انجام می شود و همه چیز با پیش نویس قانون 5 پایان می یابد. زمانی بود که یک گردهمایی شخصی برای چنین مواردی ضروری بود. با این حال ، در عصر اینترنت جهانی در سراسر جهان ، همه این موارد احتمالاً ضروری نیست. با این حال ، این یک سنت سنتی وجود دارد و مردم دوست دارند در لابی های هتل نوشیدنی بخورند.

2. گفتید جلسات امسال مجازی است؟

واقعاً در اواخر اکتبر ، MLB اعلام کرد که جلسات زمستانی امسال ، که برای دالاس برنامه ریزی شده بود ، به دلیل COVID به صورت حضوری برگزار نمی شود. همین تصمیم برای جلسات مالکان گرفته شده بود که قرار بود در ماه نوامبر برگزار شود. در عوض ، طبق بیانیه مطبوعاتی MLB ، “در صورت لزوم ، برنامه های هر دو جلسه از راه دور انجام می شود.”

این امر به معنای افزایش تماس ها ، کنفرانس ها و موارد مشابه برای تجارت رسمی است. در مورد بحث در مورد امضای نمایندگی های رایگان و معاملات ، این امر معمولاً از طریق تماس های تلفنی و پیام کوتاه انجام می شود.

علاوه بر نگرانی های همه گیر ، با توجه به وضعیت مالی فعلی MLB ، هزینه اجاره اتاق های هتل و مناطق همایش نیز احتمالاً در نظر گرفته شده بود.

3. آیا امضای عمده ای خواهیم دید؟

این غیرقابل اطلاع است ، اما این احتمال وجود دارد که یک یا چند نفر از نمایندگان آزاد برتر کلاس 2020-21 – Trevor Bauer ، JT Realmuto ، George Springer ، DJ LeMahieu و Marcel Ozuna – در این هفته معامله کنند. ما قبلاً شاهد فعالیت قابل توجهی در زمینه شروع سریع بوده ایم ، بنابراین شاید این بازار فرعی بیش از دیگران به توسعه خود ادامه دهد. اگر صحبت کنیم بهترین راه اندازان غیر باوئر Masahiro Tanaka ، James Paxton ، Jake Odoritz ، Adam Wainwright ، Taijuan Walker و Corey Kluber هستند. تا آنجا که به اعتصاب کنندگان مربوط می شود ، عدم اطمینان در مورد وضعیت قانون DH در لیگ ملی 2021 ممکن است بازار خدمات آنها مختل شود.

4- فرصتی برای حل اوضاع با DH وجود دارد؟

با توجه به فضای کلی بحث و درگیری امکان پذیر است ، و از نظر تئوری تنظیم آن آسان است. به طور خلاصه ، در طول فصل کوتاه 2020 ، لیگ ملی برای اولین بار در تاریخ MLB از DH در بازی های NL-vs.-NL استفاده کرد. این باید موارد را برای فصل مصالحه با COVID ساده کند و خطر صدمه به پارچ های NL را کاهش دهد. برای سال 2021 ، مسئله حل نشده است. بدیهی است که این به نحوه تصمیم گیری تیم های NL در خارج از فصل مربوط می شود – DH در NL به این معنی است که تیم ها ممکن است بخواهند یک خفاش اضافه کنند. همانطور که مت اسنایدر ، مالک ما نوشت ، این واقعیت باید تاکنون درک شده باشد و واقعیت این است که ، احتمالاً در مورد سرعت پایین فصل خارج از فصل مربوط به مهاجمان بازیکن آزاد است. به طور خاص ، این امر مربوط به بازارهای Ozuna و Nelson Cruz و غیره خواهد بود.

حتما بخوانید:
Fantastic Football Week 13: برای هر بازی برنامه NFL شروع به کار و نشستن ، خوابیدن و نیم تنه شدن می کند

انجمن بازیکنان احتمالاً DH را در NL ترجیح می دهند ، زیرا از نظر تئوری به معنای مشاغل اضافی با درآمد بالا و در بعضی موارد برای شغل اعتصاب کنندگان است. افراد از بازیکنان بیس بال NL احتمالاً DH نیز می خواهند ، زیرا این امکان را می دهد تا از بازیکنان فقط با خفاش ها استفاده کنید (که تعداد زیادی از آنها همیشه وجود دارد). با این حال ، مالکان می توانند بر این باورند که اجرای DH در NL باید از بازیکنان مجازات کند. این ممکن است بازداشت را توضیح دهد. مشخصات این تصمیم دیرهنگام هرچه باشد ، MLB بهتر است بلافاصله آن را درک کند – یعنی. این هفته.

5- معاملات پرفروش چطور؟

در اینجا یکی دیگر از شاخک های رشد کند بین فصول وجود دارد. شایعاتی وجود دارد که به نظر می رسد نام های ستاره ای یا ستاره ای نزدیک مانند فرانسیسکو لیندور ، نولان آرنادو ، کریس برایانت ، بلیک اسنل ، جاش هادر ، لنس لین و جوی گالو گزینه های واقعاً جابجایی به نظر می رسند. موضوع مشترک این است که همه این پسران نسبت به سال 2021 و حتی در برخی موارد بیش از 2021 تعهدات حقوق و دستمزد قابل توجهی دارند. نکته این است که پس از شوک مالی سال 2020 تیم های زیادی در ریاضت اقتصادی هستند. به طور حتم ، MLB و امتیازات ترکیبی آن تقریباً به طور حتم زیان خود را بزرگنمایی می کنند ، اما مالکان از هرگونه توجیهی برای جلوگیری از سرمایه گذاری در محصول محلی استفاده خواهند کرد.

با وجود بسیاری از تیم ها که می خواهند از شر تعهدات مزدی خلاص شوند – و بنابراین تمایلی به تعهدات مزدی ندارند – “عرضه” بازار تجاری می تواند کاملاً پر شود. مثل همیشه ، تیم هایی که پیشکسوتان ارزشمند پردرآمد را معامله می کنند می توانند با لگد زدن به پول نقد ، جذب بازیکنانی را که در ازای آن دریافت می کنند ، بهبود بخشند ، اما امسال تیم ها ممکن است تمایلی به این کار نداشته باشند. این به نوبه خود به این معنی است که تیمهایی که مایلند لیستهای خود را از طریق معاملات بهبود بخشند ، می توانند از نظر چشم انداز ، یک بازیکن کالیبر ستاره با بازده متوسط ​​دریافت کنند. با این حال ، تعداد محدودی از تیم ها که در حال حاضر چنین آمادگی را دارند می توانند فعلاً از بازار یخ تجاری پشتیبانی کنند. البته ممکن است جلسات زمستانی سال 2020 مبادله عناوین را تحریک کند ، اما در اینجا فرض این است که این موارد فقط در اواخر زمستان اتفاق می افتد.

6. آیا مت های دوره کوهن اولین سود بزرگ خود را کسب خواهند کرد؟

به نظر می رسد استیو کوهن ، رئیس جدید متز ، مالک نادر MLB است که درک می کند پیروزی در بازی های بیس بال – و در نهایت سری جهانی – کل موضوع است. وی قول داده است در مزایایی در سطوح مناسب تیمی که بزرگترین بازار رسانه در نیمکره غربی را در اختیار دارد سرمایه گذاری کند ، اتفاقی که مدتهاست در کوئینز رخ نداده است. کوهن هنوز سر بیس بال ندارد ، اما اگر معامله ای انجام دهد که احتمالاً مانع او نشود – خصوصاً با سندی آلدرسون که قبلاً برگشته است. اگر تیمی وجود داشته باشد که به احتمال زیاد “سرعت” حرکت خارج از فصل باشد و بر خلاف روند کوچک سازی کار کند ، احتمالاً تیم Coets’s Mets است. تلاش آنها برای جنگ در سال 2021 (و بعد از آن) می تواند در این هفته به خوبی پیش رود.

7. آیا اسکات بوراس دادگاه را به روال معمول انجام خواهد داد؟

یکی از نکات جالب توجه در جلسات زمستانی – یا مهمتر از همه ، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از نماینده مورد نظر متنفر هستند ، زیرا فقط در کار خود بسیار ماهر است – این است که اسکات بوراس با یادداشت و بلافاصله به لابی هتل می رود رسانه های مونتاژ شده را فشار دهید. او مسلح به ترفندها و ارزیابی های بازار نوظهور است و اغلب اظهارات وی محاسبه می شود تا زیر پوست صاحبان تیم و نماینده دائمی آنها ، کمیسار راب منفرد قرار گیرد. اگر هیچ چیز دیگری نیست ، این یک سرگرمی با کیفیت است که اغلب در خدمت جلب نظر مشتریان Boras به بزرگترین معاملات ممکن است. این بار بوراس مدرک نماینده آزاد معمول او نیست ، اما او همچنان چهره ای برجسته در خارج از فصل خواهد بود. شاید او در یک مبارزه رسانه ای مجازی شرکت کند. اگر چنین کند ، پس این شبیه سازی جلسات زمستانی برای او بهتر خواهد بود.

حتما بخوانید:
NFL هفته 13 انتخاب ، شانس: جت ها برای اولین برد Raiders را بی حس می کنند ، شیرها Bears را شکست می دهند ، Falcons Saints را بیرون می کشد

8- پیش نویس قانون 5 چیست و چرا باید علاقه مند شوم؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، جلسات زمستانی هر سال با چیزی به نام پیش نویس قانون 5 اتفاق می افتد. در اصل ، این پیش نویس لیگ های نوجوانان فعلی است ، که هنوز به موقع به لیست های 40 نفره خود اضافه نشده اند تا اطمینان حاصل شود که باشگاه والدین آنها کنترل آنها را حفظ می کند. (از پیش نویس قانون 5 نیز بخشی از لیگ خردسال وجود دارد ، اما برای این منظور ما در مورد قسمت لیگ بزرگ صحبت می کنیم.)

بازیکنانی که در 40 مردی که در 18 سالگی قرارداد امضا کرده اند یا حداقل پنج فصل به صورت حرفه ای بازی کرده اند شرکت نکنند ، ممکن است انتخاب شوند. علاوه بر این ، بازیکنانی که در سن 19 سالگی قرارداد امضا کرده اند یا جوان تر هستند و چهار فصل یا بیشتر بدون داشتن اضافه شدن به 40 مرد در مسابقات حرفه ای بازی کرده اند ، می توانند قرعه کشی شوند. تیم هایی که گزینه های قانون 5 را انتخاب می کنند باید 100000 دلار به تیم سابق بازیکن بپردازند و این بازیکن باید در کل فصل آینده در لیست 26 عضوی فعال باقی بماند تا به تیم سازنده او ملحق شود. اگر این اتفاق نیفتد ، بازیکن به تیم سابق خود برمی گردد.

در حالی که میزان موفقیت در انتخاب قانون 5 بسیار کم است ، تیم ها گهگاه به برنده تمام پولها برخورد می کنند. در سالهای اخیر ، مشابه یوهان سانتانا ، شین ویکتورینو ، دن اوگلا ، جاش همیلتون و یواخیم سوریا در پیش نویس قانون 5 انتخاب شده اند. RJ Anderson از CBS Sports 17 نام دارد که باید قبل از پیش نویس قانون 5 قانون امسال تماشا کند.

9. طرح های خارج از فصل دیگری برای دنبال کردن در این هفته وجود دارد؟

شاو نیوف یکی از مواردی که باید مراقب آن بود این است که چه اتفاقی برای “طبقه متوسط” بازیکنان آزاد رخ می دهد. فصول اخیر از نظر این آمار جمعیتی بسیار دشوار بوده است و ممکن است فصل خارج از فصل 2020-21 این روند را به افراط جدیدی برساند. تیم ها به طور فزاینده ای به دنبال یافتن محصولات میان و متوسط ​​هستند و این اغلب توسط نمایندگان طبقه متوسط ​​رایگان ارائه می شود. امروزه تیم ها تمایلی به پرداخت حق بیمه برای این کار ندارند. امسال این فشار در میانه بازار ثروتمند تشدید می شود که مناقصه نیست. بازیکنان غیر حراج اکنون نمایندگان آزاد هستند ، اما آنها مانند کسانی که پس از جمع آوری شش سال از زمان MLB خدمات به بازار وارد شده اند ، نمایندگان آزاد “مایل” نیستند. اکنون که همه آن حراجی ها – برخی از آنها بازیکنان بسیار مفیدی هستند – بازار را فرا گرفته اند ، این نمایندگان رایگان خارج از 10 کشور برتر می توانند فشار را احساس کنند. اگر می بینیم که یکی از این نمایندگان آزاد در جلسات زمستانی به طور شگفت آور کم در حال ثبت نام است ، این ممکن است منادی کارهایی باشد که برای افراد طبقه متوسط ​​پیش می آید.

10. آیا این پایان جلسات زمستانی همانطور که می دانیم خواهد بود؟

این کاملاً ممکن به نظر می رسد. حتی قبل از سال 2020 ، برخی ادعا می کردند که جلسات زمستانی غیرهم زمان است و اگر این افزودنی مجازی بدون مشکل منتشر شود و تأثیر منفی در بقیه دوره های خارج از فصل نداشته باشد ، می توان ادعا کرد که دیگر نیازی به این موارد نداریم. با اولویت بندی بیشتر MLB در کاهش هزینه ها ، جلسات زمستانی ممکن است یکی دیگر از قربانیان این روش شود. قوی بنام شاید.

11. تاریخ بزرگ بعدی در تقویم خارج از فصل چیست؟

نگاهی به تقویم خارج از فصل ما برای سالهای 2020-21 نشان می دهد که پس از مسابقات زمستانی ، تاریخ بزرگ بعدی 15 ژانویه است. این روز زیبای زمستانی آخرین مهلت بازیکنان و تیم ها برای تبادل ارقام داوری است. این همچنین آغاز دوره امضای بین المللی است.

12. در مورد جدایی حرفی زده اید؟

نه
منبع: pencil-news.ir