جلسات زمستانی MLB: پنج پیش بینی پررنگ ، از جمله امضای نام های بزرگ در حالی که اجاق داغ گرم می شود


بازی های بزرگ زمستانی بیس بال لیگ برتر در حال انجام است و مانند همه بازی های زمستانی تاریخ نخواهد بود. بیماری همه گیر COVID-19 MLB را مجبور به لغو برنامه های برگزاری جلسات زمستانی در هتل Omni و مرکز همایش های کی بیلی هاچیسون در دالاس کرده است. در عوض ، این رویداد به صورت مجازی برگزار می شود. آنچه درمورد جلسات زمستانی سال 2020 باید بدانید اینجاست.

بازی های زمستانی معمولاً شلوغ ترین هفته فصل بیس بال در هر سال است. رهبران 30 باشگاه (و نمایندگان) به مدت چهار روز در یک مکان هستند و اجازه می دهند ملاقات های حضوری انجام شود که به تسهیل معاملات و امضای بازیکنان آزاد کمک می کند. با گذشت جلسات زمستانی مجازی ، این پویایی شخصی از بین می رود ، گرچه هنوز هم امیدوارم که این هفته هیجان انگیز و پرحادثه باشد.

مأمور اسکات بوراس به بیل شایکین در مورد ” لس آنجلس تایمز. “وقتی شما طرفدار آنها هستید ، با مدیرانی كه واقعاً فشار سنج بیس بال را تهیه می كنند ، كه روزنامه نگار هستند ، گفت و گو می كنید. تیم ها هیچ ایده ای ندارند. تعامل با روزنامه نگاران و حضور در این انجمن هیجانی را ایجاد می كند كه صریحاً وجود ندارد. ورزش های دیگر. “

اکنون که جلسات زمستانی مجازی فرا رسیده است ، بیایید برخی از پیش بینی های جسورانه مجازی را برای هفته مجازی ارائه دهیم. در اینجا پنج پیش بینی جسورانه آورده شده است که بدون شک در جلسات زمستانی امسال محقق خواهند شد.

1. یک امضای بزرگ از یک بازیکن آزاد وجود دارد

امضای نمایندگان رایگان با نام های بزرگ رسم جلسات زمستانی است. هر ساله همیشه تعداد معدودی وجود دارد – استیون استراسبورگ ، گریت کول و آنتونی راندون مسابقات زمستان گذشته را در روزهای متوالی به امضا رسانده اند – اما احتمالاً امسال متفاوت باشد و بازار نمایندگان آزاد بسیار کند است. به روز، فقط هفت نفر از 60 نماینده برتر رایگان ما ثبت نام کرده اند.

کندی خارج فصل احتمالاً در این هفته ادامه خواهد داشت زیرا باشگاه ها تمایلی به اختصاص دلار برای حقوق تا سال 2021 ندارند بدون اینکه بدانند فصل 2021 چگونه خواهد بود (تعداد بازی ها ، هواداران حاضر و غیره) ، اما من فکر می کنم ما در جلسات زمستانی اولین امضای بزرگ خود را به عنوان بازیکن آزاد خواهیم دید. در واقع ، من با جسارت آن را پیش بینی خواهم کرد. این هفته نام بزرگی را بدون نمایندگی امضا خواهیم کرد.

پخش کننده: DJ LeMahieu. تیم: نیویورک یانکیز. قرارداد: 80 میلیون دلار طی چهار سال به نظر کافی منطقی به نظر می رسد. ما در CBS Sports موافقت می کنیم که LeMahieu اولین نماینده آزاد بزرگ باشد که امضا می کند، Trevor Bauer ، George Springer و JT Realmuto را شکست داد ، و من دلیلی برای تغییر نمی بینم. هر دو طرف علاقه مند به جمع آوری هستند و این کاملا طبیعی است. کار می کند.

این مورد وجود دارد: LeMahieu تنها یکی از چهار بازیکن آزاد بزرگ است که قبلا بازیکن آزاد بود و وقتی دو سال پیش بازیکن آزاد بود ، برای امضای قرارداد باید 14 ژانویه صبر می کرد. فکر نمی کنم او دوباره بخواهد آنقدر صبر کند. آژانس رایگان می تواند برای بازیکنان استرس آور باشد. یانکی ها LeMachie را می خواهند ، LeMachie یانکی ها را می خواهند. آنها این هفته کنار می آیند.

2. کلیولند بازیکنی را با یک اسم بزرگ عوض خواهد کرد

اما این فرانسیسکو لیندور نخواهد بود. ما می دانیم که کلیولند در این فصل به دنبال کاهش هزینه ها است زیرا (الف) هر تیمی به دنبال کاهش هزینه ها در همه زمان ها است ، به ویژه در طی یک بیماری همه گیر ، و (ب) آنها Brad Hand را به امید جلوگیری از خرید او چند هفته پیش با یک میلیون دلار باشگاه. این نشانه روشنی است ، مانند هر تیم دیگر ، اینکه این تیم می خواهد هزینه های خود را محدود کند.

فکر می کنم لیندور قبل از روز افتتاحیه معامله شود ، اما فکر نمی کنم در جلسات زمستانی این اتفاق بیفتد. Mookie Betts تا 10 فوریه معامله نمی کرد و من انتظار دارم که یک دوره تجارت مشابه با Lindor داشته باشد. در عوض ، بازیکن بزرگی که من جسارتاً پیش بینی می کنم کلیولند این هفته معامله کند ، کارلوس کاراسکو است. این پیشکسوت به حق از بین بازیکنان پردرآمد است و این باعث می شود که او طعمه تجاری شود.

حتما بخوانید:
این مشارکت سود فراوانی برای ورساچه به ارمغان آورد

دلایل مختلفی وجود دارد که انتظار می رود تجارت غیر نقدی با کاراسکو انجام شود (از 27 تا 2021 حداقل 27 میلیون دلار بدهکار است). اول اینکه ، کلیولند از نظر هواپیما بسیار دقیق عمل می کند – آنها بهترین سازمان برای توسعه زمین بازی هستند – و جابجایی Carasco فضا را برای دستان جوان آزاد می کند. نمودار عمق چرخش فعلی آنها به این شکل است:

  1. RHP شین بیبر
  2. RHP کارلوس کاراسکو
  3. RHP زک رقصنده
  4. RHP آرون سیواله
  5. RHP تریستون مک کنزی
  6. RHP کال کوآنتریل
  7. LHP اسکات ماس
  8. LHP لوگان آلن

ZiPS شش مورد از هشت پارچ را تقریباً در یک جنگ یا بهتر در سال 2021 پیش بینی می کند ، که از نظر سیستم فرافکنی عمق زیادی دارد. تعداد کمی از تیم ها برای تجارت با Trevor Bauer عمق دارند و کوری کلوبر و مایک کلوینگر و کارلوس کاراسکو به مدت 18 ماه ، اما کلیولند این کار را انجام می دهد. آنها برای مقابله با ضعف (ها) با قدرت کنار می آیند.

دوم ، بازار نمایندگی آزاد فاقد شروع کننده های سطح بالا در خارج از بائر است ، به خصوص با چارلی مورتون و مارکوس استرومن ، که قبلا از کشتی خارج شده اند. در حال حاضر دومین پارچ بهترین بازیکنان آزاد ، جیک اودورزی و ماساهیرو تاناکا هستند؟ کاراسکو را وارد بازار کنید و کلیولند می تواند نتیجه خوبی کسب کند که بسیاری از بزرگان لیگ را متحد کرده و آنها را برای جنگ در سال 2021 بهتر آماده کند.

و سوم اینکه ، کاراسکو در آوریل آینده به 10 سال خدمت می رسد و به عنوان بازیکنی که 10 سال را در لیگ و 5 بازی آخر را با همان تیم سپری کرده است ، 10 و 5 دفاع کامل در برابر تجارت دارد. این فصل خارج آخرین فرصت کلیولند برای تجارت بدون رضایت وی است. این یک ملاحظه مهم است. اکنون یا هرگز نمی توانید Carrasco را به عنوان یک تراشه تجاری نقد کنید.

کاراسکو کجا خواهد رفت؟ من می گویم که آبی جی ها از زمان حضور در دفتر جلوی کلیولند ، رئیس تیم مارک شاپیرو و کاراسکو را می شناختند. ایده وحشتناک تجاری من: تورنتو جایگزین تئوسکار هرناندز برای کاراسکو می شود ، سپس مایکل برانتلی یا جوک پدرسون یا جورج اسپرینگر را به عنوان جانشین هرناندز در این زمینه امضا می کند. متعجب؟ متعجب؟

3. بازار شکارچیان شروع به حرکت می کند

تاکنون بارگذاری بر عملکرد نمایندگان آزاد مسلط بوده و این نمی تواند برای همیشه ادامه داشته باشد. بازار بازیکنان موقعیت از این هفته گرم می شود ، به ویژه بازار شکارچیان. JT Realmuto بهترین شکارچی در این ورزش و یک مورد خاص به عنوان یک بازیکن آزاد است ، زیرا بازار آن بر دیگران تأثیر می گذارد. تیم ها می خواهند قبل از اینکه به جای دیگری نگاه کنند ، توانایی های خود را با آن خسته کنند.

با این حال ، همه تیم ها و من جسورانه پیش بینی نمی کنیم که هجوم معاملات در طول بازی های زمستانی این هفته آغاز شود ، زمانی که مت ها توسط Realmuto بازی می کنند و در عوض جیمز مک کان را به خدمت می گیرند. شما می دانید هر دو طرف در حال گفتگو هستند. در اینجا نحوه تصور من از بازی صندلی های موسیقی برای رهگیری ، که طی چند روز آینده پخش می شود ، وجود دارد:

این دو خواستگار (متس و فیلیس) را از رقابت Realmuto خارج می کند ، و آن را در چندین تشنج آشکار (Astros؟ Blue Jays؟ Nationals؟) و چندین گزینه دیگر (Angels؟ Mariners؟ Rangers؟) رتبه بندی می کند. و تیم رمز و راز را فراموش نکنید. ببرها بعد از 43-119 در سال 2003 با ایوان رودریگز قرارداد امضا کردند ، درست است؟ شاید آنها Realmuto را امضا کنند تا او بتواند به پارچ های جوان کمک کند.

برای بازگشت به نقطه شروع ، پیش بینی در اینجا این است که این هفته پس از رول متز و امضای مک کان ، حرکت قابل توجهی در بازار صید رخ خواهد داد. پرکردن موقعیت Catcher چنان دشوار است که با امضای McCann چندین تیم دیگر در عمل قبل از شروع مسابقات زمستانی فعال می شوند. یک هفته شلوغ را برای توقف انتظار دارید.

حتما بخوانید:
Raiders vs. Jets odds، line: Peaks NFL 2020، پیش بینی های هفته 13 مدل پیش بینی شده پیش بینی شده

4- هاگ سانگ کیم امضا خواهد کرد

کیم روز دوشنبه رسما آزاد شد ، طبق گفته Jon Morosi از MLB.com. لیست کوتاه ستاره Kiwoon Heroes در کره اکنون برای تیم های MLB در دسترس است و اگرچه با انتشار 30 روز فرصت مذاکره و عقد قرارداد وجود دارد ، اما فکر نمی کنم طولانی مدت منتظر بماند. این پیش بینی جسورانه لازم است که کیم در جلسات زمستانی با قرارداد جدید موافقت کند.

در اینجا هر آنچه در مورد کیم باید بدانید آورده شده است. به طور خلاصه ، این بازیکن 25 ساله به عنوان یک بازیکن همه کاره با استعداد بیرون کشیدن 15 به علاوه هومر و سرقت 20 کیف به علاوه در هر فصل در حالی که یک دارایی در این زمینه است ، دیده می شود. او ممکن است در ابتدا کمی تنظیمات را تجربه کند ، خصوصاً از نظر سرعت MLB ، اما کیم فوق العاده با استعداد و بسیار امیدوار کننده است.

در مورد مقصد ، من می گویم که کیم با یک دو و میدانی وارد یک معامله چهار ساله به ارزش 36 میلیون دلار می شود ، که به او اجازه می دهد بعد از چهار سال (به جای اینکه به 6 سال وقت اداری معمول نیاز داشته باشد تا به عنوان یک آژانس رایگان انتخاب شود) ، یک بازیکن آزاد شود. ) A به یک بازیکن کوتاه نیاز دارد که مارکوس Semien یک بازیکن آزاد است و در گذشته در سطح بین المللی پرخاشگر بوده است (نگاه کنید به Ioennis Cespedes).

پس از امضای کیم – که این اتفاق خواهد افتاد ، همانطور که جسورانه پیش بینی می کنیم – بقیه بازارهای توقف کوتاه در جای خود قرار می گیرند. فیلیس و سرخ ها از جمله باشگاه هایی هستند که اکنون نیاز به توقف مستقیم دارند فرشتگان خوزه ایگلسیاس دارند. سمیون ، دیدی گرگوریوس و آندرلتون سیمونز بهترین بازیکنان آزاد هستند و البته فرانسیسکو لیندور نامزد تجارت است.

5. این شلوغ ترین پیش نویس قانون 5 در سال های اخیر خواهد بود

من می دانم که پیش نویس قانون 5 هیجان انگیزترین تاریخ در تقویم خارج از فصل نیست، اما آن است آ تاریخ در تقویم خارج از فصل و این وسیله ای برای اضافه کردن استعداد است. پیش نویس قانون 5 روشی برای هدایت بازیکنان به لیگ های بزرگ و جلوگیری از دفن نامحدود باشگاه ها در افراد زیر سن قانونی است. نسخه کوتاه نحوه کار:

برد كلر ، مارك كانيا و تامي كانل از جمله پيشنهادات پروژه قانون 5 هستند كه در سال هاي اخير جواب داده اند و يوهان سانتانا ، يواخيم سوريا و دن اوگلا از برجسته ترين داستان هاي موفق در قانون 5 هستند. ، تیم ها به طور متوسط ​​14.6 قانون 5 پیش بینی سالانه دارند ، با کمترین 9 (2013) و بالاترین 19 (2010). من با جسارت پیش بینی می کنم که امسال شاهد بیش از 20 نفر خواهیم بود.

من می گویم با پایین آمدن لیست های پرداخت در میان همه گیر شدن ، تیم ها استعدادهای ارزان قیمت را حتی بیش از حد معمول در اولویت قرار می دهند. ساختن پیش نویس های متعدد از قانون 5 – Conducting Padre غیر معمول نیست سه پیش نویس قانون 5 در سال 2017 (آلن کوردوبا ، میگوئل دیاز ، لوئیس تورنس) در یکی از تهاجمی ترین اقدامات نفت کش که تاکنون شاهد آن خواهیم بود – و من انتظار دارم که این تلاش ها در سال جاری اغراق آمیز باشد. چندین تیم چندین پیش نویس قانون 5 را ایجاد می کنند.

پیش نویس قانون 5 روز پنجشنبه ، آخرین روز جلسات زمستانی برگزار می شود و همه این انتخاب ها بدان معنی است که از نظر فنی یکی از فعال ترین روزهای خارج از فصل است. در حقیقت ، فقط تعداد انگشت شماری از پروژه های قانون 5 از عهده این کار برمی آیند ، بنابراین بیشتر از آنچه شایسته آنها است مورد توجه قرار می گیرند ، اما به نظر من شرایط برای یک ولخرجی از قانون 5 به طور معمول مهیا است. به طور خاص ، بازیابی تیم ها هزینه خواهد شد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.trgates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul