جستجوی مدیر کل شیرها: جری ریز ، غول اسبق جنرال موتورز ، نامزد دیترویت


USATSI

شیرها پس از اخراج مدیرعامل Bob Quinn و مربی Matt Patricia در هفته های ابتدایی در جستجوی مدیر کل هستند ، اما آنها در حال جمع آوری اطلاعات در مورد نامزدهای احتمالی هستند و با یک شرکت جستجو برای آماده سازی مصاحبه ها کار می کنند. منابع گفتند که مدیر کل سابق برنده Super Bowl جری ریز کاندیدای بالقوه افتتاحیه است ، از مشاوران خانواده فورد و همچنین از دفتر NFL لیگ حمایت شدیدی دریافت می کند.

غول های اسبق جنرال موتورز ارنی آكورسی در آخرین چرخه شغلی خود با مدیر اجرایی قدیمی غول ها ، كوین آبرامز كه نایب قهرمان كوئین است ، نیرو محركی بوده و منابع آكورسی همچنان فردی هستند كه خانواده فورد به عنوان مشاور بالقوه به او اعتماد دارند.

ریز پس از آنکه در سال 1994 به عنوان جاسوسی در کالج به عضویت آنها درآمد ، پس از آنکه به عنوان جاسوسی در کالج به عضویت آنها درآمد ، به عنوان جنرال موتورز در نیویورک جانشین آكورسی شد. در سال 2017 ، ریز وکلای زیادی در دفتر لیگ دارد ، و منابع گفتند که NFL معاون رئیس فوتبال فوتبال تروی وینسنت بارها ابراز وحشت کرده است که چطور “مضحک” فکر می کند به ریس 57 ساله فرصت داده نشده است. مصاحبه با هیچ یک از معدود افتتاحیه های خالی جنرال موتورز که یک سال پیش وجود داشت ، زمانی که عدم هوشیاری لیگ در مورد تنوع استخدام منجر به تغییرات قابل توجهی در قانون رونی برای سال 2021 شد.

منابع می گویند ، ریس همچنان علاقه زیادی به بازگشت به NFL دارد و پیش بینی چرخه استخدام دیگر – به خصوص چرخه ای که می تواند بیش از شش جای خالی در GM ایجاد کند – دشوار خواهد بود ، بدون اینکه شایسته فرصت مصاحبه باشد .

حتما بخوانید:
چرا جراحی لیفت سانترال لب انجام می شود ؟

ریز بخشی از دو تیم بود که با غول ها Super Bowl را از آن خود کرد و دارای تجربه زیادی در تمام زمینه های مدیریت تیم است که منابع می گویند شیرها مانند دیگران دوست دارند. از سال 2000 ، شیرها فقط مدیرکل هایی را استخدام کرده اند که قبلاً هرگز کار خود را انجام نداده اند ، این واقعیتی است که در خانواده فورد از بین نرفته است ، با حق رای طولانی که در طی دو دهه گذشته به مبارزه ادامه داده است. آنها مت میلن را از غرفه پخش استخدام کردند ، سپس دستیار دیرینه خود مارتین مایو را در سال 2008 ارتقا the دادند ، قبل از اینکه کوین را که تأثیر بسیار محدودی در لیست New England داشت ، با GM در 2016 استخدام کنند. مطمئناً ریس انحراف از این فرم باشد.
منبع: pencil-news.ir