جدول رده بندی لیگ قهرمانان یوفا: منچستر یونایتد مقابل PSG شکست خورد. اینترمیلان در حال افزایش است


مسابقه 5 لیگ قهرمانان رسمی است. هفته گذشته که بایرن مونیخ ، منچسترسیتی ، چلسی ، سویا ، بارسلونا و یوونتوس جایگاه خود را در مرحله یک هشتم نهایی به دست آوردند ، این هفته لیورپول ، دورتموند و پورتو رسما به آنها پیوستند. همچنین تیم هایی مانند اینترمیلان و پی اس جی برای حفظ شانس پیشرفت خود در مسابقات حساس برنده شده اند.

پس چگونه همه تیم ها بعد از پنج بازی نگاه می کنند؟ بیایید آنها را رتبه بندی کنیم.

شما می توانید هر بازی لیگ قهرمانان را از طریق CBS All Access و همچنین “نمایش گلازو“با نیکو کانتور. اگر از روز قبل این عمل را از دست دادید ، به باشگاه قهرمانان با بازیگران ژول بریچ ، جولین لارنس و آده آکینفنوا مراجعه کنید. این بهترین نمایش شبانه برای طرفداران لیگ قهرمانان CBS All Access است.

1

بایرن مونیخ

اگر می توانید در اتلتیکو قرعه کشی کنید در حالی که فقط تعداد معدودی بازیکن ثابت را بازی می کنید ، این نشانه خوبی برای عمق جدی شماست. قهرمانان هنوز قوی ترین طرف مسابقه هستند.

2

شهر منچستر

با وجود موقعیت های بسیار خوب و xG 2.88 ، هجده عکس و هیچ هدفی برای نشان دادن وجود ندارد. وی هنوز برای پیروزی در گروه کنترل کامل دارد.

3 پاری سن ژرمن 5+ این PSG مسلط بود که انتظار داشتم ببینم. این تیمی است که می تواند در این مسابقات پیروز شود. خلاق ، فداکار و همزمان.

4

بارسلونا

حالا تماشا نکن ، اما بارسا گلهای عالی می زند و اعتماد به نفس پیدا می کند. اما باید به یاد داشته باشیم ، حتی آنها احتمالاً نام فرنسواروس را قبل از جام نشنیده بودند.

5

چلسی

اولیویه ژیرود چهار گل زد و هیچ کدام آسان نبود. عملکرد استادانه مهاجم فرانسوی. حالا آن را ادامه دهید.

6

یوونتوس

پیروزی آسان مقابل دینامو کیف باعث می شود آنها برای پیروزی در گروه مبارزه کنند. من هنوز مطمئن نیستم که این تیم می تواند در مسابقه برنده شود. این خط میانی در دفاع به کار نیاز دارد.

7

بورسیا دورتموند

-4 بعد از تساوی چهار نفر افتاد؟ چگونه توانستم؟ این مسابقه نشان داد که آنها بدون ارلینگ هالاند تقریباً بالاتر از حد متوسط ​​هستند.

8

اینترمیلان

18+ حمله ای رخ داده است که همه انتظار داشتیم شاهد آن باشیم. حالا آنها برای برون رفت باید همچنان مقابل شاختار به پیروزی برسند ، اما یک گل به گل مقابل گلادباخ می تواند عامل اصلی ادامه کار باشد.

9

لیورپول

1+

به نظر می رسد قرمزها در 274 دقیقه پایانی بازی فقط دو گل به ثمر رسانده اند اما این پیروزی یک پیروزی است. تصور نکنید که آنها تا زمانی که دفاع قدرتمند باشد ، مدعی هستند.

10

شاختار دونتسک

11+ آنها فقط سومین تیمی هستند که در مرحله گروهی نسبت به رئال مادرید دو برابری کرده اند و در این روند امیدهای خود را برای پیشرفت حفظ می کنند. چه کلاچ ، نتیجه ای کاملاً شایسته.

11

لاتزیو

1+ امتیاز خوب در دورتموند. هنوز بدون شکست و در نیمه راه دور بعدی. انتظار رسیدن به آنجا را دارید.
12

بروسیا مونشن گلادباخ

-5 او با افتادن و مغلوب کردن اینترمیلان ، موقعیت بزرگی را از دست داد. اکنون فشار بر رئال مادرید است. آنها باید خنک نگه داشته شوند.

13

پورتو

1+ شما به اندازه پورتو در این حمله در حمله عمل کردید. نکته ای که در واقع چیزی تغییر نمی کند.

14

RB لایپزیگ

4+ آنها یک بازی دیوانه وار را با تاخیر به پیروزی رساندند و این باعث می شود هفته آینده یک مسابقه اشتها آور علیه منچستر یونایتد ایجاد شود. آنها انتقام می خواهند.

15

کلوب بروژ

4+ چه کسی فکر می کرد که با شانس حرکت به جلو وارد مسابقه 6 شود. آنها وقتی تقریباً هیچ کس این کار را نکرد ، قلب نشان دادند و ایمان آوردند.

16

اتلتیکو مادرید

به خاطر کلیک کردن روی برد پیروزی بایرن با تساوی ستایش نشوید. این نتیجه بدی برای لوس کلکونروس در مقابل یک تیم ضعیف شده بایرن بود. حالا آنها باید در سالزبورگ نتیجه بگیرند.

17

سویل

-4 بله موقعیت دفاعی مشخص شد ، اما آنها فقط یک روز تعطیل در حمله داشتند. شبی برای فراموشی.

18

منچستر یونایتد

-9 تیمی در PSG به مربیان تمیزکاری هدایت می شود که ظاهر بسیار بهتری دارد. فکر نمی کردم یونایتد یک چهارم نهایی شود و هنوز هم فکر می کنم. آنها دچار مشکل هستند.

19

رئال مادرید

-8 مادر میا بنابراین ، به اندازه رئال فقیر ، که به همان اندازه که می تواند در یک سوم آخر ، وقتی مهمترین است ، ولخرجی است. آنها ممکن است در آستانه شکست برای صعود از مرحله گروهی برای اولین بار قرار بگیرند.

20

آژاکس -5 برای رفتن به جلو با یک بازی اجباری مقابل آتالانتا روبرو شوید. آنها شانس خود را مقابل لیورپول داشتند و لیاقت بیشتری داشتند.

21

آتالانتا

-4 واقعا نتیجه بد مقابل میدجیلند ، اما حداقل آژاکس از لیورپول چیزی نگرفت. تساوی هفته آینده برای ادامه دوباره کافی خواهد بود.

22

RB سالزبورگ

3+ آنها به جسی مارش اعتماد دارند. پیروزی بر ورزشکاران بر آنها غلبه خواهد کرد. بسیار جالب است که او چطور باشگاهی را گرفت که بسیاری از مردم از آن اطلاع چندانی نداشتند و در صحرای قاره اظهاراتی کردند.

23

استانبول Basaksehir

-3 سخت. او در برابر RB Leipzig قلبی جدی نشان داد و یک امتیاز کسب کرد. این یک سرگرمی جالب بود.

24

لوکوموتیو مسکو

-2 شانس پیشرفت آنها احتمالاً با شکست مقابل سالزبورگ از پنجره بیرون آمد. بدون پیروزی در پنج بازی تاکنون و حتی شایسته در نظر گرفته شدن برای حضور در لیگ اروپا نیست.

25

المپیاکوس

-2 باخت سنگین به مارسی وقتی توانستند در لیگ اروپا جای بگیرند. در حال حاضر مقابل پورتو در روز 6 مسابقه ، آنها سعی می کنند از چهار بازی که فقط یک گل به ثمر رسانده اند ، لیز خوردن را متوقف کنند.

26

کراسنودار

1+ پیروزی که آنها را در لیگ اروپا قرار می دهد. زیبا نبود اما کافی بود. اعتبار برای آنها
27 رن -3 این تیمی بود که مردم از دیدن آن در مرحله گروه بسیار هیجان زده بودند. استعداد آنها نشان داده خواهد شد ، نه؟ هنوز منتظرم.
28 مارسی 1+ اتفاق خوبی که آنها سرانجام ظاهر شدند ، حتی اگر برای انجام این کار به دو ضربه آزاد نیاز داشتند. بازگشت به اختلافات برای حضور در لیگ اروپا ، اما بعید است که آنها مقابل منچسترسیتی موفق شوند.
29 اوج -1 از چقدر بد بودن آنها شوکه شده اند. آنها حداقل باید یک سوم قفل باشند. چگونه به روسی می گویید “ufu”؟
30 یوتلند مرکزی 1+ تصور کنید که نقاشی آتالانتا بزرگترین نتیجه باشگاه شما در صحنه اروپا است.
31 فرنسواروس -1 شرم آور نیست که چنین چیزی به بارسلونا باخت. اکنون آنها برای حضور در لیگ اروپا به مصاف دینامو کیف می روند.
32 دینامو کیف -1 در حمله بسیار بد است. کمبود کیفیت ، خلاقیت و اجرا وجود ندارد. آنها به نوعی می توانند اروپا را بسازند. بازی عالی هفته آینده.
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
افزایش فروش لپ تاپ های استوک اروپایی