[ad_1]

gettyimages-1229481829.jpg
گتی ایماژ

با شکل گیری جاده فینال در گدانسک در سال 2021 ، لیگ قهرمانان اروپا با چهار مسابقه از شش مسابقه در مرحله گروهی با سرعت بالا حرکت می کند.

چهل و هشت باشگاه در مرحله گروهی شرکت می کنند. سرگرمی از 22 اکتبر تا 10 دسامبر آغاز می شود و مثل همیشه ، CBS All Access خانه شما برای لیگ اروپا است. شما می توانید هر مسابقه لیگ اروپا (و لیگ قهرمانان) را از طریق CBS All Access به صورت زنده پخش کنید. بعد از قرعه کشی و بعد از هر مسابقه حتماً رده بندی گروه های زیر را بررسی کنید.

گروه A

1

رم (ITA)

5

4

1

0

10+

13

2

پسرهای جوان (SUI)

5

2

1

2

1+

7

3

CFR کلوژ (ROU)

5

1

2

2

-5

5

4

زسکا-صوفیه (BUL)

5

0

3

3

-6

2

گروه B

1

آرسنال (ENG)

5

5

0

0

13+

15

2

مولده (NOR)

5

3

0

2

-2

9

3

Rapid Vienna (AUT)

5

2

0

3

-2

6

4

Dundalk (IRL)

5

0

0

5

-9

0

گروه C

1

اسلاویا پراگ (جمهوری چک)

5

4

0

1

5+

12

2

لورکوزن (GER)

5

4

0

1

+9

12

3

خوب (FRA)

5

1

0

4

-7

3

4

هاپوئل بیرشبا (ISR)

5

1

0

4

-7

3

گروه D

1

رنجرز (SCO)

5

3

2

0

4+

11

2

بنفیکا (POR)

5

3

2

0

+9

11

3

لخ پوزنان (POL)

5

1

0

4

-6

3

4

تخت استاندارد (BEL)

5

1

0

4

-7

3

گروه E

1

گرانادا (ESP)

5

3

1

1

3+

10

2

PSV آیندهوون (NED)

5

3

0

2

-1

9

3

PAOK (GRE)

5

1

2

2

1+

5

4

اومونویا (CYP)

5

1

1

3

-3

4

گروه F

1

ناپل (ITA)

5

3

1

1

3+

10

2

سوسیه داد واقعی (ESP)

5

2

2

1

1+

8

3

AZ آلکمار (NED)

5

2

2

1

3+

8

4

ریجکا (CRO)

5

0

1

4

-7

1

گروه G

1

لستر سیتی

5

3

1

1

7+

10

2

براگا (POR)

5

3

1

1

2+

10

3

AEK آتن (GRE)

5

2

0

3

-3

6

4

زوریا لوگانسک (UKR)

5

1

0

4

-6

3

گروه H

1

لیل (FRA)

5

3

2

0

7+

11

2

میلان (ITA)

5

3

1

1

4+

10

3

اسپارتا پراگ (CZE)

5

2

0

3

-1

6

4

سلتیک (SCO)

5

0

1

4

-10

1

گروه I

1

ویارئال (ESP)

5

4

1

0

+9

13

2

مکابی تل آویو (ISR)

5

2

2

1

-2

8

3

سیواسپور (TUR)

5

2

0

3

-1

6

4

قره باغ (AZE)

5

0

1

4

-6

1

گروه J

1

رویال آنتورپ (BEL)

5

4

0

1

5+

12

2

تاتنهام هاتسپور (ENG)

5

3

1

1

8+

10

3

لطفا (AUT)

5

2

1

2

-3

7

4

Ludogorets (BUL)

5

0

0

5

-10

0

گروه K

1

دینامو زاگرب (CRO)

5

3

2

0

6+

11

2

Wolfsberg (AUT)

5

2

1

2

0

7

3

فاینورد (NED)

5

1

2

2

-3

5

4

زسکا مسکو (روسیه)

5

0

3

2

-3

3

گروه L

1

هوفنهایم (آلمان)

5

4

1

0

12+

13

2

ستاره سرخ بلگراد (SRB)

5

3

1

1

5+

10

3

اسلووان لیبرس (SVK)

5

2

0

3

-9

6

4

گنت (BEL)

5

0

0

5

-8

0



[ad_2]

منبع: pencil-news.ir