[ad_1]

graphic-ou127.jpg
گرافیک CBS Sports

در حالی که هشت مقام اول بعد از هفته سیزدهم بدون تغییر باقی مانده اند ، برخی از تکان ها در اواسط رتبه بندی در را برای اوکلاهما باز کرد تا به 10 برتر CBS Sports 127 ، رتبه بندی جامع ما از هر تیم FBS فعال ، برای اولین بار از پایان سال سپتامبر.

از زمانی که مسابقات کانزاس و آیووا لغو شد ، زودتر میز را اداره می کند. آنها با هر پیروزی به آرامی در رده بندی کمی بالاتر می روند. بازی روز شنبه مقابل ویرجینیا غربی انجام نشد ، اما باخت های شمال غربی و اورگان در را برای اوکلاهما باز کرد تا به 10 وضعیت برتر که ما از برنامه لینکلن رایلی می دیدیم برگردد.

هنوز کارهایی وجود دارد که باید انجام شود ، اما اگر اوکلاهما موفق شود فصل عادی را به روشی مشابه به پایان برساند ، در بازی قهرمانی Big 12 میزبان بازی برگشت ایالت آیووا خواهد بود. سایکلون ها پس از غلبه بر تگزاس ، سه مکان صعود کردند و به 13 رسیدند ، که یکی از بزرگترین حرکتهای هفته ما با سقوط از 25 برتر به شماره 30 بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد بزرگترین تنظیمات یک هفته ای ، به گزارش Mover مراجعه کنید -پایین.

در جای دیگری از رتبه بندی ، سقوط شمال غربی را مشاهده می کنیم که با پیروزی وی بر ویسکانسین محدود می شود ، در حالی که اورگن با شکست مقابل اورگان تقریباً از 25 تیم برتر سقوط کرد. رأی دهندگان در CBS Sports 127 همچنین با اصلاح عمده ای در رتبه بندی آیووا ، از کمیته انتخاب پلی آف دانشگاه ، نفوذ آشکاری داشتند ، تیمی که این هفته در 25 نظرسنجی یا رده بندی ما نبود ، اما بعد از آن تحت شماره قرار گرفت 24 روز در پلی آف پلی آف دانشگاه سه شنبه گذشته. هاوکی با پیروزی برابر نبراسکا ، با کسب چهار پیروزی متوالی از ابتدای فصل 0-2 ، تلاش خود را انجام دادند تا این وضعیت را در جمع 30 تیم برتر حفظ کنند.

کارشناسان کالج از CBS Sports و 247Sports خبرنامه های هفتگی را ارائه می دهند که به طور متوسط ​​برای رتبه بندی ما جمع شده اند. 25 صفحه زیر و 26-127 را می توانید در صفحه رتبه بندی ما مشاهده کنید.

بزرگترین محرک ها

  • 25 پوند کلرادو (15+): بوفالوها در این هفته نتوانستند USC بازی کنند ، اما به سرعت سازگار شدند. کلرادو نه تنها سن دیگو را در این برنامه قرار داد ، بلکه در اولین بازی با کارل دورل بازی را به سود 3-0 برد.
  • 32 پوند بوفالو (15+): دست از خوابیدن روی گاوها بردارید! این یک اجرای تاریخی توسط Jaret Patterson طول کشید تا کمی سر و صدا در پشت تیم Buffalo ایجاد شود که در مسیر خود در MAC بر همه مسلط است. بازی روز شنبه مقابل ایالت کنت برای رهبری شرق بود و هرگز تردیدی وجود نداشت که چه کسی پس از نیمه اول پترسون پیروز شود.
  • 24 پوند آیووا (14+): رای دهندگان ما به سرعت آیووا را برای شروع با 0-2 مجازات کردند و با سرعت کمتری به هاوکس بازگشتند و به 25 موقعیت برتر خود بازگشتند ، اما چهار پیروزی متوالی آنها را در رده بندی قرار داد.
  • شماره 18 واشنگتن (+8): با از دست دادن اورگان ، واشنگتن در حال تبدیل شدن به یکی از آخرین امیدهای Pac-12 برای داشتن یک قهرمان بدون شکست در کنفرانس است. با شیوه بازی تیم جیمی لیک ، قطعاً می توان هم اورگان و هم یو سی سی را شکست داد. آیا این برای صعود در اواخر فصل و مرحله پلی آف کافی خواهد بود؟ این مشخص خواهد شد.
  • 30 پوند تگزاس (-8): فروش سهام در تگزاس ادامه خواهد داشت. این نمایه شایسته 30 یا 40 وضعیت برتر است ، اما بعد از اینکه یک پیروزی بالقوه رده بندی در آخرین بازی خانگی این فصل از بین می رود ، روحیه نامناسب است.
  • 22 پوند اورگان (-13): اردک ها در مقابل UCLA کمی آتش زدند و به نظر می رسید که در باخت به اورگان از پس آنها بر می آیند ، حتی اگر شرایط مه آلود ، علی رغم عملکرد قبلی ، موقعیت مناسبی را برای دیدن بی نظمی در یک بازی رقیب ایجاد کند. اکنون اورگان باید بر روی بردن Pac-12 تمرکز کند ، که همچنان روی کارت است ، تا زمانی که بتواند برنده شود.
  • 42 پوند SMU (-13): باخت به ECU نتیجه نهایی بیرون آمدن موستانگ ها از جمع 40 تیم برتر پس از تعداد زیادی برد (7) و از دست دادن کیفیت (سینسیناتی ، تولسا) بود که باعث افزایش رتبه تیمی شد که پس از پیروزی چشمگیر مقابل ممفیس از ادعای عنوان AAC خارج شد. در ماه اکتبر

بقیه CBS Sports 127 را مشاهده کنید: تیم ها در رده 26-127 قرار دارند[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر