جدول رده بندی بسکتبال کالج: چرا گونزاگا در مقابل بیلور بازی سنتی شماره 1 در مقابل شماره 2 شما نیست


گونزاگا در نظرسنجی پیش فصل آسوشیتدپرس در بین 25 نفر برتر شماره 1 بود. بایلور شماره 2 بود. بنابراین رجیستری و خرس ها ، که 43 امین بازی 1 № در مقابل 2 № را به ما دادند ، فقط 11 روز پس از این فصل ، جای تعجب ندارد. پس از برنامه ریزی بازی و انتشار نظرسنجی اصلی ، همیشه باید اینگونه باشد. اما این گفت ، هنوز وحشی است. زیرا ، از نظر تاریخی ، مسابقه شنبه در ایندیاناپولیس ممکن است واقعاً کمترین بازی شماره 1 در برابر شماره 2 در تاریخ بسکتبال کالج باشد.

به این فکر کنید که این برنامه ها قبلاً کجا بودند.

هنگامی که مارک فو قبل از فصل 2000-1999 گونزاگا را به خدمت گرفت ، زاگ ها دقیقاً در یک بازی مسابقات NCAA پیروز شدند. با این وجود ، Few در اولین فصل خود Zags را به شانزده شیرین هدایت کرد و از آن زمان به بعد به معنای واقعی کل مسابقات هر NCAA را انجام داده است. او در پنج مسابقه Sweet Sixteens ، سه در پنج Elite Eights سه دوره متوالی حضور داشته است و مربی بازی عنوان مسابقات NCAA Tournament 2017 بوده است. بنابراین ، بدون تردید ، گونزاگا یکی از بزرگترین مارک های این ورزش در حال حاضر است. اما وقتی تعداد کمی شغل پیدا کردند ، گونزاگا فقط یک مدرسه خصوصی کوچک در کنفرانس ساحل غربی بود ، حتی تغییری در رادار ملی کالج بسکتبال ایجاد نشد.

داستان بیلور نیز به همان اندازه عالی است.

هنگامی که اسکات درو قبل از فصل 04-2003 وارد بایلور شد ، این رسوایی با رسوایی کشتن بازیکن دیگر توسط بازیکن از بین رفت. خرس ها در چهار فصل اول درو ، آخرین ، آخرین ، آخرین و آخرین حضور خود را به دست آوردند ، سومین فصل به دلیل تحریم های NCAA به بازی های فقط کنفرانس کاهش یافت. با این وجود ، درو در پنجمین فصل خود خرس ها را به NCAA راهنمایی کرد – و آنها را در شش مسابقه از هفت تورنمنت گذشته NCAA داشت. آنها برای مدتی قابل اعتماد بودند و در مسابقات NCAA 2020 شماره یک بودند (اگر مسابقات NCAA 2020 وجود داشت). اما وقتی درو به این شغل رسید ، بایلور در 53 سال گذشته فقط یک بار به NCAA راه یافته بود.

حتما بخوانید:
پیگیری آژانس های رایگان NBA در سال 2020: بوگدان بوگدانوویچ با Hawks Kings قرارداد امضا کرد و حسن وایتساید را اضافه کرد

بنابراین ، بله ، از نظر تاریخی ، اقدام شماره 1 روز شنبه علیه شماره 2 بسیار شگفت انگیز است. این شماره 1 در کنتاکی در برابر شماره 2 دوک نیست. یا شماره 1 کانزاس در مقابل شماره 2 ایالت میشیگان. این یک مسابقه شماره 1 در مقابل شماره 2 است بین برنامه ای که 20 سال پیش به سختی ثبت نام کرده است و برنامه دیگری که هیچ سابقه واقعی ندارد و با رسوایی کمتر از 20 سال پیش نابود شده است.

این شورا برای ساعت 13:00 بعدازظهر برنامه ریزی شده است.

می توانید آن را از طریق CBS تماشا کنید.

همانطور که مطمئن هستم شما می دانید ، گونزاگا و بیلور نیز روزانه در کالج شماره 1 و شماره 2 در CBS Sports Top 25 And 1 هستند. تنها چیزی که باعث حرکت در بروزرسانی صبح شنبه شد ، از دست دادن ویسکانسین با نتیجه 67-65 در مارکت بود. طبق قوانین 25 و 1 برتر ، تیمی که در حال حاضر 25 و 1 برتر محسوب نمی شود ، ویسکانسین با 10 امتیاز افت خودکار به دلیل باخت ، ضربه می خورد. بنابراین Badgers در حال حاضر شماره 17 در 25 و 1 برتر هستند. بازی بعدی آنها چهارشنبه برابر لوئیزویل ، که 25 در 25 و 1 برتر است.

خارش برای تجزیه و تحلیل حلقه بیشتر در دانشگاه؟ در زیر گوش دهید و پادکست Eye on College Basketball را مشترک شوید ، جایی که ما با اطلاعات داخلی و واکنش های فوری شما را از چوب سخت دور می کنیم.

رتبه بندی 25 و 1 برتر در روز شنبه
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme