[ad_1]

rsz-gettyimages-1288470574.jpg
گتی ایماژ

مایک گلنون در دومین شروع متوالی خود برای جکسونویل جگوارز در روز یکشنبه تقریباً خوب عمل نکرد و در مجموع سه نتیجه را با نتیجه 27-24 به وایکینگ ها در مینه سوتا از دست داد. اما مهاجم پیشکسوت ، سومین سیگنال مختلف تماس برای تیم در سال 2020 ، با توجه به اینکه داگ مارونه ، مربی تیم جگوارها را در هفته 14 ، رقیب تنسی تیتانز قرار می دهد ، در مرکز باقی خواهد ماند.

“ما از آن قدردانی خواهیم کرد و برخی موارد را روشن خواهیم کرد ، اما در حال حاضر هنوز فکر می کنم این بهترین فرصت را برای پیروزی به ما می دهد” مارون بعد از باخت روز یکشنبه گفت.

این بهار را امضا کرد تا بعنوان شماره 3 QB پشت دومین شروع کننده گاردنر مینشو و تازه کار رزرو جیک لوتون خدمت کند ، از زمان تصاحب لوتون ، گلنون در دو شروع ضربه خورده است یا از دست رفته است. او در هفته دوازدهم 235 یاردی ، دو تاچ داون و بدون رهگیری علیه کلیولند براونز پرتاب کرد ، اما فقط 28 پاس از 42 پاس را برای 280 یارد ، یک TD و دو INT را مقابل وایکینگ ها انجام داد – یکی از دلایل موقعیت خوب مینه سوتا در وقت اضافه.

حداقل ، گلنون به جاگوارها (1-11) کمک کرد تا همه چیز را نزدیک نگه دارند. جکسونویل با شکست دادن براون ها و چهار امتیاز به سه امتیاز رسید و وایکینگ ها را ناراحت کرد. به نظر می رسد که او نسبت به کار 1 پوندی QB پیش رو محکم است ، زیرا مارونه بارها و بارها اظهار داشت که مینشو از ناحیه انگشت شست بهبود یافته است که در ابتدا بازیکن دوم را از بین برد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر