جان وال محافظ جدید راکتز “مطمئنا” می گوید که انتظار دارد جیمز هاردن این فصل برای هوستون بازی کند


علی رغم گمانه زنی های گسترده تجاری ، موشک های جدید هوستون جان وال را “مطمئن” نگه می دارند و انتظار دارند جیمز هاردن در این فصل در تیم بماند. وال روز یکشنبه در صحبت با اصحاب رسانه گفت که او و هاردن “گفتگوی عالی” داشته اند از آنجایی که اوایل هفته هوستون جای وال راسل وستبروک را گرفت. مارک استین از نیویورک تایمز. هاردن هنوز برای آموزش پیش فصل به راکت ها نپیوسته است ، زیرا طبق گزارشات مدیریت وی تمایل به معامله را دارد ، اما وال نگران نیست.

“ما خواهیم فهمید که بهترین راه حل کدام است [regarding] وال وقتی از طریق ESPN به هاردن گفت: “وقتی می خواهد به اینجا برود و اینجا باشد.”

حتی اگر هاردن دیگر نمی خواهد در هوستون باشد ، در حال حاضر تصمیم تقریباً از دست او خارج شده است ، زیرا وی هنوز دو سال از قرارداد فعلی اش باقی مانده است. حداقل انتظار می رود که هاردن فصل را به عنوان عضوی از راکت ها آغاز کند. دفتر جلوی هوستون به وضوح امیدوار است که افزودن وال کافی باشد تا هاردن را به تمایل به ماندن در راکت سوق دهد ، زیرا هاردن ترجیح داد قبل از ادامه بازی با Westbrook ، با وال بازی کند. توسط Adrian Voynarovsky از ESPN

[Harden] از جان وال نسبت به وستبروک یک اولویت داشت ، اگرچه در چند سال گذشته هاردن هم تیمی های خود را نیز منتقل کرده است. او کریس پل را به ثمر رساند ، او را جابجا کرد ، همانطور که راسل وستبروک هم اکنون. اینکه آیا این کافی است که ما را در دراز مدت بخواهیم در آنجا باشیم ، موشک ها مطمئن نیستند. آنها بالشی برای کار دارند. به یاد داشته باشید که جیمز هاردن برای دو سال دیگر قرارداد دارد. بنابراین آنها فصل را با هاردن و وال آغاز می کنند و امیدوارند که جان وال به این شکل از All-Star ، پنج بار All-Star ، سابق شماره 1 انتخابات انتخاب شود. و اگر آنها بتوانند جان وال را در سطح بالا به بازی برگردانند ، امیدوارند که این امر به پرونده جیمز هاردن کمک کند.

با شروع فصل 21-2020 تا چند هفته دیگر ، مطمئناً به نظر می رسد هاردن فصل را حداقل به عنوان عضوی از راکت ها آغاز خواهد کرد. با توجه به سالهای باقی مانده از قرارداد فعلی هاردن ، هیچ دلیلی برای عجله موشکها در یک معامله وجود ندارد. علاوه بر تجارت برای دیوار ، راکت همچنین چندین مرد بزرگ با استعداد را به DeMarcus Cousins ​​و Christian Wood در طول فصل اضافه کرد و بر روی کاغذ به عنوان یک تیم عالی پیش بینی شده است.

حتما بخوانید:
بررسی کامل خواص مهره مار اصیل هندی

اگر همه چیز کلیک کند ، هوستون می تواند تیمی باشد که قادر به سر و صدا در کنفرانس غربی بسیار رقابتی باشد و هاردن می تواند موقعیت تجاری خود را تغییر دهد. بدیهی است که این بهترین حالت برای هوستون است و به هیچ وجه تضمینی نیست. اگر همه چیز به سمت جنوب پیش رود ، راکت ها هنوز هم می توانند قبل از پایان مهلت معاملات یا حتی خارج از فصل بعدی ، تجارت Harden را انتخاب کنند و باز هم یک بسته بازگشتی جذاب دریافت کنند.
منبع: pencil-news.ir