[ad_1]

بعد از اینکه پروژه و آژانس رایگان در همان هفته از هم پاشیدند ، از دست دادن برخی داستان ها در این ترکیب آسان بود. یکی از آنها حماسه جان وال بود که به دلایل مختلف اولین چیزی نبود که همه می خواستند درباره آن در NBA صحبت کنند. اما اکنون که مدیرعامل واشنگتن ویزاردز ، تامی شپارد ، روز دوشنبه یک کنفرانس خبری برگزار کرده است ، او مجبور می شود که در کانون توجه قرار گیرد.

شپرد در گفتگو با خبرنگاران گفت: جادوگران قصد ندارند با وال تجارت کنند. وی همچنین گفت All-Star سابق هرگز خواستار معامله نبوده و مرتباً در همان صفحه بردلی بیل قرار داشته است. “مشکلی با جان و من ، با جان و جادوگران نیست ،” گفت شپرد.

این پس از یک هفته پر فراز و نشیب گزارش می شود که جادوگران در حال بررسی معامله دیوار برای محافظت از راسل وستبروک نگهبان Houston Rockets هستند. این شایعات ، که پس از آن منتشر شد ، منجر به دیواری ناامید شد که گفته می شود می خواست تجارت کند. به طور خلاصه ، اوضاع در واشنگتن خوب پیش نمی رفت.

جای تعجب نیست که ، شپرد بیرون می آید و سعی می کند در ملا public عام اوضاع را آرام کند. در پشت صحنه هر اتفاقی که بیفتد ، تأیید همه شایعات و گفتن به مطبوعات که سعی می کنید یکی از سنگ بناهای تیم را عوض کنید ، به اوضاع کمکی نخواهد کرد. این امر علاوه بر اینکه جستجوی یک معامله – با توجه به مصدومیت و شرایط وال – امری دشوار است – چالش برانگیزتر خواهد بود ، اما مانع از پیروزی هوادارانی می شود که تیم را برای مدت چهار سال در یک بازی پلی آف تجربه نکرده اند.

هر اتفاقی بیفتد ، جادوگران فصل جالبی را در پیش دارند. وال پس از از دست دادن نزدیک به دو سال با جراحات جدی ، از جمله پارگی تاندون آشیل ، به دادگاه باز خواهد گشت و اکنون ظاهراً در حال انجام کار برای بیرون رفتن از شهر است. در همین حال ، آینده بردلی بیل در این تیم نیز نامشخص است ، اگرچه او پاییز سال گذشته تمدید دو ساله را امضا کرد. پیشنهادات قرعه کشی را که جادوگران طی چند سال گذشته اضافه کرده اند اضافه کنید و شما یک بشقاب کاملاً بشقاب دارید.

آنها در حال حاضر در هاله ای از ابهام قرار دارند و عاقلانه است که منتظر بمانیم و ببینیم چند ماه اول فصل قبل از ایجاد تغییرات اساسی چگونه پیش می رود. اگر وال به چیزی نزدیک به سطح قبل از مصدومیت خود بازگردد و بتواند یک بار دیگر همکاری پویایی با Beale ایجاد کند ، تیم ممکن است تصمیم بگیرد برای مرحله پلی آف بجنگد. اگر اینگونه نباشد ، انتقال Beal برای یک بسته بزرگ و تلاش برای تجارت Wall نیز برای درگیر شدن در جنبش جوانان ممکن است منطقی باشد.

ویزاردز یکی از بهترین تیم های کنفرانس شرقی در این فصل نخواهد بود ، اما جالب ترین آنها برای بازی در زمین و خارج از زمین است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر