جانی بویچوک از اهالی جزیره پس از آسیب دیدگی چشم مجبور به بازنشستگی شد


گتی ایماژ

جانی بویچوک ، مدافع جزایر نیویورک به دلیل آسیب دیدگی چشم در اوایل ماه مارس در یک بازی فصل عادی ، مجبور به کناره گیری شد. این دومین آسیب دیدگی همان چشم بود.

بویچوک به گفت: “من حتی فکر نمی کنم این یک راه حل باشد. وقتی با آن بازی می کنید و می فهمید که مشکلی پیش آمده است ، و سپس می روید و تست می دهید ، واقعاً راه حلی نبوده ، حدس می زنم این یک انتخاب زندگی است.” کنفرانس مطبوعاتی “اگر مجبور می شدم دوباره بازی کنم و نبینم کسی می آید و مرا می زند ، می توانستم خیلی بدتر از حالم باشم.”

بوچوک در 3 مارس توسط اسکیت بازان مهاجم کانادینس مونترال ، Artturi Lekonen از طریق پلک راست بریده شد. این مدافع پیشکسوت به دلیل حادثه مجبور به بخیه زدن و جراحی پلاستیک شد.

با وجود بلوغ شدید آسیب دیدگی ، بویچوک در ژوئن فاش کرد که چشم او “تقریباً 100 درصد به نظر می رسد”. به نظر نمی رسید که بویچوک در حال فکر عقب نشینی از یخ باشد.

با این حال ، بویچوک تحت “معاینات پزشکی بی شمار و گسترده ای” قرار گرفت تا سرانجام تصمیم به کنار کشیدن از بازی گرفت.

بویچوک گفت: “من می دانستم که چیزی اتفاق می افتد ، اما واقعاً نمی خواستم به آن فکر کنم زیرا می خواستم بازی کنم.” “شما سعی می کنید همه چیز را بازی کنید و من این کار را کردم. سپس وقتی آزمایش ها را انجام دادم ، حدس می زدم که چشم باز باشد.”

حتما بخوانید:
هفته 12 مصدومیت های NFL: تری مک لارن مشکوک در برابر کابوی ها ، کریستین مک کافری بازی مورد انتظار نیست

“این واقعاً یک راه حل نبود. حدس می زنم این یک انتخاب زندگی باشد.”

بویچوک پس از کسب تجارت در Boston Bruins ، شش فصل آخر حرفه حرفه ای 13 ساله خود را در جزیره نشینان گذرانده است. بویچوک در طول زندگی حرفه ای خود ، 54 گل و 152 پاس گل داد ، در حالی که +123 امتیاز منفی / منفی را ثبت کرد. بویچوک در سال 2011 به عنوان عضوی از Bruins قهرمان جام استنلی شد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید